Coronavirus حملات skid row به عنوان اتحادیه ماموریت نجات گزارش اولین مورد تایید شده

در اولین مورد تایید شده در skid row کارمند اتحادیه نجات ماموریت آزمایش مثبت برای رمان coronavirus و درمان در شهرستان USC مرکز پزشکی.

مدیر ارشد اجرایی اندی عدل گفت: 95 ساکنان و کارکنان چند شده اند قرنطینه در ماموریت طبقه سوم که در خانه زندگی می کنند-در برنامه های بازیابی است که در آن از کارکنان مشغول به کار است.

“ما با قرار دادن کل طبقه سوم در انزوا ارائه وعده های غذایی کامل دنده محافظ, امید آنها نمی آیند پایین با علائم” عدل گفت.

عدل گفت: L. A. عمومی کانتی در بخش بهداشت و درمان است راه اندازی چادر در ماموریت حیاط به انجام ترياژ در هر کس دیگری که ممکن است آلوده شده اند. کارمند تماس های اخیر نیز در حال دنبال کردن.

تبلیغات

“هر که آمد در تماس با او قرار داده شده است در قرنطینه” عدل گفت. “ما به یک نقشه به وزارت بهداشت در محل نگهداری او برای چند روز گذشته او مشغول به کار بود. آنها می دانند که در آن او شده است. بسیاری از مکان نیست بسیار اشغالی با مردم است.”

کارشناسان بهداشت عمومی که از ترس شیوع در میان این شهر جمعیت بی خانمان می تواند ویرانگر به عنوان بسیاری از مسن تر هستند و باید از قبل موجود شرایط بهداشتی و تضعیف سیستم ایمنی بدن, از زندگی در خارج از منزل در encampments قرار دادن آنها در معرض توسعه شدیدی COVID-19.

شلوغ و تنگ و شرایط ترمز ماشین ردیف شده اند به خصوص مورد با توجه به چالش از کسانی که زندگی می کنند وجود دارد به عمل اجتماعی فاصله به سرعت گسترش ویروس.

تبلیغات

اتحادیه ماموریت نجات یک بخش خصوصی تامین می شود, مذهبی, بی خانمان ارائه دهنده خدمات اشغال یک ساختمان پنج طبقه در 500 بلوک جنوبی سن پدرو خیابان در قلب skid row. آن را در عمل فرد و خانواده پناهگاه و یک برنامه انتقالی است که در آن ثبت نام پرداخت بخشی از راه خود را.

عدل گفت: کارمند که تست مثبت بود نه خیلی تماس با بخشی از ماموریت که در آن افراد بی خانمان به طور معمول آمدن و رفتن از خیابان ها در طول روز.

“هر طبقه از نوع جزیره ای برای خود جز برای دستگاه آسانسور,” او گفت:.

کارمند که قبلا بی خانمان فارغ التحصیل از ماموریت برنامه بهبود به نام زندگی مسیحی شاگردی برنامه استخدام شد توسط ماموریت و هنوز هم وجود دارد زندگی می کردند.

عدل گفت: او اولین شکایت از احساس خوب در روز جمعه و رفت به مراقبت های فوری.

در روز شنبه او بدتر و با توجه به عدل گفت: “من بسیار خسته و من خاموش.” او سپس چک را به اتاق اورژانس شد و به سرعت انتقال به بخش مراقبت های ویژه.

کارمند تشخیص داده شد با COVID-19 روز دوشنبه بعد از ظهر عدل گفت.

مایک آرنولد که مدیر عامل یکی از skid row دیگر پناهگاه بزرگ ارائه دهندگان نیمه شب ماموریت گفت که او شنیده بود در مورد یک مورد تایید شده در اتحادیه ماموریت نجات است و آن هم یک دلیلی برای نگرانی.

تبلیغات

“ما در skid row. این یک محل سخت به بهبود می یابند در بهترین زمان,” او گفت:.

اخیرا مطالعه تخمین زده است که نزدیک به 2,600 افراد بی خانمان در منطقه لس آنجلس به تنهایی نیاز به بستری برای COVID-19 حدود 900 آنها نیاز به مراقبت های ویژه و بیش از 400 نفر می میرند. که می تواند یک اثر موج دار شدن در بيمارستان در حال حاضر صدایی زنگ در مورد کمبود منابع از جمله هواکش و تخت به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش است.

آرنولد گفت: هیچ تایید موارد در نیمه شب ماموریت نشده است.

“از آنجا که شیوع ما را پایین نگه داشته و با ما کنترل عفونت” آرنولد گفت. “در دو هفته گذشته شده اند غربالگری برای دما و سرفه و یا تنگی نفس با همه ما ساکنان و کارکنان است.”

قبل از coronavirus همه گیر مشتریان از نیمه شب ماموریت بازیابی برنامه می تواند برای قرار ملاقات های پزشکی و چند دیگر مشخص شده دلایل. در حال حاضر آنها محدود از ترک به غیر از قرار ملاقات های پزشکی و برای رفتن به محل کار.

آرنولد گفت که نگرانی در مورد ویروس های آینده به ماموریت خود و داشتن یک “وحشتناک نتیجه بسیار ضعیف و شکننده جمعیت است.”

آرنولد قبلا زد لس آنجلس بی خانمان خدمات اقتدار و گفت که به اندازه کافی در حال انجام است دریافت این شهر آسیب پذیر ترین جمعیت از جمع فضاهای زندگی جدا شده و به تنظیمات که در آن آنها احتمال بیشتری برای زنده ماندن این شیوع.

“من نگران هستم که وجود دارد به نظر نمی رسد یک طرح را به افرادی که به ویژه آسیب پذیر که در حال حاضر در پناهگاه و آنها را به یک محل امن تر,” او گفت:.

تبلیغات

گیاه اسمیت مدیر L. یک ماموریت در skid row تکرار این نگرانی اما افزود که او پناهگاه است و در عین حال برای دیدن یک مورد تایید شده. یک نفر در قرنطینه, اگر چه, و او انتظار دارد که در این آزمون دوباره منفی بود.

لورنا سانچز مدیر ارتباطات مرکز شهر مرکز زنان نیز گفت: هیچ موارد تاييد شده بود در میان کارکنان خود و یا مشتریان بی خانمان.

ملانی ماسون کمک گزارش به این داستان.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de