Coronavirus دزد مراسم فارغ التحصیلی از دبیرستان سالمندان و خانواده های آنان

هیچ چیز حتی coronavirus-مجبور مدرسه تعطیلی را دور مادرش غرور: Anthony مدینه خواهد بود که برای اولین بار در خانواده به فارغ التحصیل از دبیرستان.

مادرش Yadira مرا به مدت طولانی برنامه ریزی شده به مناسبت این خانواده نقطه عطف برای خود دانشگاه ارشد بالا. اما این به احتمال زیاد به رخ می دهد در Westside مدرسه — و یا هر گونه دیگر دانشگاه کالیفرنیا.

“ما بسیار ناراحت است که چرا او را به اولین در واقع به پیاده روی با کلاه و لباس و همه چیز” مرا گفت. او و شوهرش باغبان هر دو از آن ساخته شده به 12 درجه در دبیرستان محلی اما کسب دیپلم.

این هفته در کالیفرنیا بالا آموزش و پرورش گفت: آنچه که بسیاری پیش بینی کرده بود اما نمی خواهید به شنیدن: آیا انتظار سنتی دبیرستان مراسم فارغ التحصیلی برای کلاس 2020. اعلام شد و در عین حال یکی دیگر از ناامیدی برای سالمندان دبیرستان که خود را از دست داده prom ارشد ورزش ضیافت گذشته خود را کمان در بهار موسیقی و خاطرات دیگر.

تبلیغات

“من تا به حال بسیاری از مکالمات با مربیان و پدر و مادر و ما از درک آن دشوار است” گفت: تونی Thurmond دولت سرپرست آموزش عمومی. “ما درک می کنیم آن را ناامید کننده برای کسانی از شما که امید در جشن فارغ التحصیلی در صفوف منظم در ماه مه یا ژوئن.”

“کاملا رک و پوست کنده ما فقط نمی دانم زمانی که از آن خواهد شد به اندازه کافی امن برای ما پناهگاه در محل و ما در سطح ایالت اقامت در خانه سفارش برداشته شود” Thurmond گفت.

L. A. عضو هیئت مدیره مدرسه جورج مک کنا که افزایش از طریق صفوف پس از یک معلم و مدیر مدرسه گفت: این مراسم است که به سادگی بیش از حد حیاتی به معمولی کنار.

“ما می توانید ایمیل های یک دانش آموز دیپلم, اما مراسم فارغ التحصیلی یک رویداد غیر قابل تعویض برای بقیه زندگی دانش آموز. و آن را نیز یک رویداد برای خانواده” مک کنا گفت. “دانش آموزان نمی تواند به این موقعیت خود را. خانواده حمایت کرده است و آنها را از روزی که متولد شدند. آنها می خواهند برای دیدن این. و برای دیدن آنها نیاز به این.”

تبلیغات

فعالان از دانش آموزان شایسته یک گروه جوانان با اعضای در حدود 20 لس آنجلس مدارس تاکید کرده اند تمایل خود را برای شرکت در یک سنتی فارغ التحصیلی راه رفتن.

“ما کار ارزشمند از 12 سال” برای رسیدن به این نقطه گفت: Mya ادواردز, 17, ارشد در ونیز دبیرستان. او و دیگر دانش آموزان گفت که آنها درک کنند که این ممکن است امکان پذیر نمی شود به چنین مراسم در ماه ژوئن, اما آنها می خواهند اطمینان داد که کلاس 2020 دریافت نمی کند قلم ، آنها درخواست L. A. مدارس Supt. Austin Beutner برای پیوستن به یک زوم تماس با دانش آموزان برای به روز رسانی آنها و درخواست بازخورد.

Beutner در حال حاضر “brainstormed” چگونه برای مدیریت این وضعیت با هیئت مدیره مدرسه رسمی نماینده دانشجویی فرانسیس Suavillo ارشد در کارسون دبیرستان. Suavillo مهاجر از فیلیپین خواهد بود که اولین عضو خانواده فارغ التحصیل از ایالات متحده دبیرستان.

“خانواده من در اینجا و در بازگشت به خانه بسیار هیجان زده شدند” را به عنوان آنها نگاه به جلو به دیدن او “راه رفتن در سراسر مرحله” گفت: Suavillo که هم کلاس valedictorian: “این امکان وجود دارد که من ممکن است قادر به ارائه سخنرانی من پس از چهار سال کار سخت است که قطعا یک قرص فرو برد.”

آن را نیز تصور نمی های فارغ التحصیلی با همکلاسی.

“من دوست داشتم در این مراسم بزرگ با تمام خانواده و کل کلاس هم وجود دارد. من رفتم به کلاس 2019 فارغ التحصیلی … و این فقط یک لحظه تماشای من دوستان باور نکردنی پرتاب کلاه خود را در آسمان است.”

Suavillo نمی تواند کمک کند اما چسبیده به برخی از امید است. او اشاره کرد که تا کنون L. A. Unified School District توسعه یافته پردیس تعطیلی تنها تا زمانی که ممکن است 1.

دانش آموزان و مدارس در مناطق دیگر هم هستند که مایل به قبول این سناریو به احتمال زیاد از جمله Riko شیخ در ویتنی دبیرستان در ABC واحد مدرسه در منطقه جنوب شرقی L. A. شهرستان است.

تبلیغات

“ما تا کنون شنیده ام که آنها هنوز هم می خواهید به نگه فیزیکی جشن, اما آنها هنوز مطمئن شوید که چه و که آنها در حال بررسی مجازی فارغ التحصیلی گزینه'” شیخ گفت. “اینکه از یک خانواده مهاجر فارغ التحصیلی فوق العاده مهم برای هر دو من و خانواده ام. من احساس می کنم مثل من از دبیرستان فارغ التحصیلی خواهد بود اولین دستاورد که واقعا توجیه پدر و مادر من تصمیم به آمدن به امریکا است.

“حتی بیشتر از آن است که من احساس می کنم مثل من واقعا هرگز بسته شدن در این فصل از زندگی من است و من نمی قادر خواهد بود به احساس اعتبار که همه کار من قرار داده ایم در بیش از 13 سال به ارزش آن است.”

Thurmond نظرات اما تکرار رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که گفت: بارها و بارها که او انتظار ندارد دانشگاه به بازگشایی قبل از پایان مدرسه سنتی سال. هر دو مقامات تاکید کرده اند که تحصیل نیاز برای ادامه آموزش از راه دور.

آنها همچنین گفت که آنها تشخیص بسیاری از دانش آموزان به ویژه کسانی که در خانواده های کم درآمد هستند در معرض خطر از دست دادن زمین آکادمیک. Newsom گفت: برای اولین بار پنج شنبه که مقامات دولتی در بحث های مقدماتی برای ارائه اضافی حمایت علمی بیش از تابستان است.

Thurmond گفت: این می تواند شامل مدرسه تابستانی یا شنبه کلاس و گفت: Newsom که بیشتر بودجه مورد نیاز خواهد بود از دولت فدرال و کمک های اضطراری متعهد به تاریخ. خطر ابتلا به اختلال یادگیری حاد به خصوص برای سالمندان که هنوز نیاز به تکمیل مورد نیاز فارغ التحصیلی.

به این منظور L. A. متحد در حال گذراندن حدود 100 میلیون دلار در فن آوری اینترنت و نقاط تا 200,000 کامپیوتر به وام به دانش آموزان است. مقامات اولویت کمک به دانش آموزان دبیرستان اول چرا که آنها نزدیک به فارغ التحصیلی.

مناطق در سراسر کشور در حال مبارزه با چگونه برای اندازه گیری و حضور و غیاب, چگونه به تغییر درجه بندی و نحوه برآورده مورد نیاز فارغ التحصیلی — و حتی چگونه به عقب بر گردیم گران سپرده قرار داده شده در مکان های که در حافظه های فوق و فارغ التحصیلی خواهد جای گرفته اند.

لس آنجلس عضو هیئت مدیره مدرسه نیک Melvoin گفت: مدرسه منطقه نیاز به پیدا کردن راه های خلاق به مناسبت فارغ التحصیلی آیا آن را در اواخر تابستان و یا در طول روز شکرگزاری ،

تبلیغات

ایده ها باید فراتر از فارغ التحصیلی او گفت:.

“ما می تواند برخی از مشاهیر به مانند یک شب پارگی کیسه آب شما می دانید زنده تلویزیون رویداد که در آن شما تا به حال اذعان به سالمندان در سراسر کشور و نه فقط در L. A.?” Melvoin گفت.

سان مارینو دبیرستان ارشد Austin Nguyen مطمئن نیست چه مدرسه اش در ذهن داشته باشد.

“همانطور که از در حال حاضر, من مدرسه ارسال ایمیل های مختلف و فیلم ها حاکی از این است که آنها هنوز هم می خواهید به ‘افتخار’ کلاس 2020 و تمام موفقیت های خود, بنابراین من معتقدم که ما جشن فارغ التحصیلی و … تحت فشار قرار دادند به حمایت تابستان — آن ماه خاص ما می دانیم.”

اما او گفت: او همچنین می داند اقدامات انجام شده برای “بزرگتر خوب است.”

مرا آنتونی مادر گفت که پسرش همچنان در مسیر برای فارغ التحصیلی اما آن را سخت تر برای او و او دو کودکان به تمرکز بر روی دانشگاهیان خارج از روال عادی.

“این همان است که در مدرسه ، معلمان انجام می دهند شگفت انگیز” در FaceTime و زوم, او گفت:. “معلمان در حال بررسی است. آنها خواستار او. آنها خواستار من است. پس از آن کمک می کند. ما فقط آرزو می کنم آنها می توانند به مدرسه بروند.” ]

با یا بدون رسمی جشن “ما افتخار داریم که آنتونی و ما در حال برنامه ریزی در جشن,” مرا گفت: “اما پس از همه این است که بیش از.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de