کروناویروس در کالیفرنیا در میان مبارزه شدید به سرعت شیوع

شمال کالیفرنیا تبدیل به یک تمرکز تلاش ها به سرعت گسترش کروناویروس در آمریکا به مقامات فوری به تلاش برای شناسایی افرادی که در تماس با بیماران در دو جامعه.

ده ها تن از مقامات بهداشت عمومی کار کرده اند در سولانو شهرستان و در نزدیکی دیویس در Sacramento County, برای پیدا کردن افرادی که با عبور از مسیرهای با یک زن معتقد به این کشور اولین رمان coronavirus بیمار که به تازگی از سفر خارج از ایالات متحده و یا در تماس با کسی که انجام داد.

سپس در بعد از ظهر جمعه, شهرستان سانتا کلارا, مقامات اعلام کرد coronavirus مورد که county سوم نیز اعتقاد بر این بوده است گسترش از طریق جامعه تماس بگیرید. در این مورد نیز تا به حال شناخته شده قرار گرفتن در معرض این ویروس از طریق مسافرت و یا تماس نزدیک با یک شناخته شده آلوده به فرد است.

“این مورد جدید نشان می دهد که وجود دارد این است که شواهدی از جامعه انتقال اما این میزان هنوز روشن نیست” گفت: دکتر سارا کودی افسر بهداشت برای شهرستان سانتا کلارا و مدیر شهرستان سانتا کلارا عمومی وزارت بهداشت. “در حال حاضر ما نیاز به شروع به در نظر گرفتن اقدامات اضافی برای کاهش سرعت گسترش این بیماری است.”

تبلیغات

از تلاش های مداوم در دیویس منطقه در حال حاضر منجر به داوطلبانه quarantining از ده ها تن از مردم از جمله کارگران در دو بیمارستان که در آن اولین زن تحت درمان قرار گرفت و همچنین UC Davis و دیگر محیط های دانشگاهی. در حالی که هیچ مورد جدید گزارش شده وجود چهار شنبه, مقامات بهداشت گفت: گسترش اجتناب ناپذیر بود.

“قطعا ما خواهد شد که بیشتر موارد در اینجا” پیتر Beilenson Sacramento County مدیر از خدمات بهداشتی و درمانی گفت. “شما ریخته ویروس قبل از اینکه شما علامتی پس از آن در حال حاضر در خارج از کیسه در بسیاری از راه های. آن را به گسترش آن را فقط رفتن به گسترش است.”

Beilenson گفت: بسیاری از افرادی که قرارداد ویروس — بیش از 80 درصد — را خفیف یا بدون علامت است اما هنوز هم قادر به عبور از COVID-19 به دیگران است.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها ارسال کرده است 10 کارکنان به کار با محلی و ایالتی کارشناسان برای کمک به ردیابی او تماس, مقامات گفت.

تبلیغات

“تماس با ردیابی فوق العاده مهم است زیرا می تواند کمک به کاهش انتقال,” دکتر گفت: Brandon Brown, استادیار در دانشگاه UC ریورساید دانشکده پزشکی مرکز برای سلامت جوامع است. “بدترین سناریو این است که خارج از دید مخاطبین — خانواده و دوستان و همکاران — وجود افراد دیگر در معرض این ویروس در مکان های که در آن این فرد بازدید کرده است.”

ردیابی تلاش احتمالا با شروع آلوده بیمار خانواده و همکاران است که می تواند جدا شده و تست شده و سپس گسترش به کسانی که ممکن است آمده اند در گاه به گاه تماس با بیمار در اماکن زن بازدید در قبل از دو هفته timespan اعتقاد بر این بود که دوره کمون ویروس.

کسانی که گاه به گاه بیشتر مخاطبین خواهد بود به احتمال زیاد تماشا نشانه هایی از بیماری و سپس جدا شده و تست شده اگر آنها نشانه توسعه.

“این به معنی نظارت است که پایه و مدرن بهداشت عمومی” براون گفت: از تماس با ردیابی. چرا که مقامات بهداشت عمومی نمی دانم چگونه زن قراردادی ویروس آن را نیز به احتمال زیاد آنها را انجام تماس ردیابی در تلاش برای کشف کردن که در آن او آن را کردم از او گفت.

این زن در بیمارستان بستری شد به مدت سه روز در NorthBay VacaValley بیمارستان در واکاویل قبل از نقل مکان به UC Davis مرکز پزشکی. او بلافاصله تست شده برای چند روز به خاطر او مناسب نیست غربالگری معیارهای تعیین شده توسط CDC در آن زمان است که شامل هر دو علائم و نشانه های ویروس و یا یک تاریخ اخیر از سفر به چین و یا تماس نزدیک با یکی دیگر از coronavirus بیمار است.

این شکاف نگرانی مقامات به دلیل آن می تواند اجازه داده اند او را آلوده به دیگران که در تماس با او.

برای شناسایی افرادی که در تماس با زن در بیمارستان NorthBay مقامات sifted از طریق سوابق پزشکی به ببینید که پزشکان وارد اتاق او. علاوه بر این سه روز ارزش امنیت فیلم از 8 p. m. Feb. 15 تا اواسط صبح Feb. 19 شد scoured به اطمینان حاصل شود که تمام بازدید کنندگان و غیر پزشکان — مانند کارگران که آورده در سینی غذا یا پر حمام لوازم — شد شمارش.

Sacramento County مقامات بهداشت گفت: ده ها تن از مردم ممکن است در قرنطینه می شود و در صفحه اصلی بر اساس داشتن تماس با زن است. UC Davis سخنگوی استیو Telliano مورد مناقشه اطلاعات است که شماره می تواند بالاتر از 70 اما حاضر به می گویند اگر بیشتر یا کمتر مردم قرنطینه.

تبلیغات

استیو Huddleston, معاون رئیس جمهور, امور عامه از NorthBay بهداشت و درمان گفت: این بیمارستان از کارکنان در مورد یک زن و شوهر از صد و قرنطینه تحت تاثیر قرار ده ها متصل شده به بیمارستان. آن دسته از کارکنان که در خانه با توجه به قرنطینه یا نامربوط مسائل شده اند backfilled.

سه UC Davis دانش آموزان زیر 14 روز انزوا به عنوان یکی در انتظار نتایج آزمایش پس از نشان دادن خفیف, علائم کروناویروس, مقامات روز پنجشنبه گفت.

دانش آموزان هم اتاقی در کارنی سالن UC Davis صدراعظم Gary S. مارس گفت.

یک دانش آموز بوده و خارج از محوطه دانشگاه پس از شنبه و تست شده برای COVID-19. دانش آموز است که در انزوا در خانه, UC Davis سخنگوی ملیسا لوتز Blouin روز جمعه گفت.

فقط در خارج از کارنی سالن خوابگاه در دانشگاه UC Davis در جمعه سال اول Dominic Alvarez نشسته بر روی بتن نیمکت پیام کوتاه دوستان است. او unfazed مورد گزارش از دانش آموزان به طور بالقوه در معرض coronavirus.

آلوارز گفت: برخی از دانشجویان در محوطه دانشگاه در حال وحشت بی ارزش نیست و متوجه می شوند که خطر ابتلا به طور جدی بیمار از ویروس بسیار کم است.

“من و دوستان ما ساده لوح گفت:” آلوارز, مهندسی مکانیک دانشجویی از لس آنجلس. “ما در حال نگه داشتن تا با اخبار پزشکی. برای افراد سالم با افراد سالم و سیستم ایمنی آن را فقط مانند آنفولانزا. افراد مسن باید به نگرانی و بچه های جوان تر ،

یکی دیگر از دانشجویان پارکینگ دوچرخه خود را در خارج از خوابگاه بود بیشتر نگران است. دانشجویی که خواسته می شود که تنها با نام مستعار “Vac” عینک محافظ و ماسک بر دهان و بینی و پزشکی دستکش را در دست خود.

تبلیغات

“من فوق العاده نگران گفت:” Vac, 21, یک مهندسی محیط زیست ، “ما در کلاس هر روز با دانش آموزان دیگر که ممکن است در معرض.”

Vac است که از شمال چین شده است و در تماس مداوم با خانواده اش. او می گوید که آنها خوب هستند اما که او به همراه بسیاری دیگر از دانش آموزان از سراسر آسیا نگران هستند برای عزیزان خود.

“آنها در حال شنیدن از خانواده و دوستان که می گویند آن را ترسناک وجود دارد چرا که دقیقا چگونه آن بوده است و در چین و ژاپن برای ماه گذشته” او گفت:.

او دیده می شود مقدار زیادی از تند و تیز نژاد پرستی در برابر آسیایی ها در اینترنت پس از شیوع ویروس اما Vac گفت: او را با تجربه هر نوع تبعیض در UC Davis.

“ما باید خیلی قوی جامعه در پردیس,” او گفت:.

در بعد از ظهر جمعه Makayla لارا, 20, sipped سبز سرد یخ بر روی ایوان استارباکس که یک پیاده روی کوتاه از NorthBay VacaValley بیمارستان.

“من فکر نمی کنم مردم فوق العاده freaked گفت:” لارا یک دانشجوی پرستاری در سلنو جامعه ، “من فکر نمی کنم آن را هر چیزی برای ترس. فقط مانند اقدامات احتیاطی لازم است که شما با هر گونه ویروس. اگر شما بیمار هستید همین حالا برو بیرون. شستن دست های خود را, شما می دانید.”

Willon گزارش از دیویس Chabria از ساکرامنتو Shalby و Wigglesworth از لس آنجلس. بار نویسنده کارکنان Rong-گونگ Lin دوم در سن فرانسیسکو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im