Coronavirus خاموش شدن ناگهانی در حال کاهش انتشار گازهای گلخانه ای; تاریخ نشان می دهد که آنها سر و صدا به عقب

جهانی مبارزه به سرعت گسترش coronavirus به ارمغان آورده است با آن لغو پروازها بسته کسب و کار و سرعت افزایش رشد اقتصادی است که می تواند ویرانگر به میلیون ها نفر. همچنین خاصی به کوچک شدن گازهای گلخانه ای در این سال با توجه به آب و هوا دانشمندان است.

اما معنا است که ما در حال تبدیل به یک گوشه در برش سیاره-آلودگی گرمایش?

اگر سابقه هر گونه نشانه ای ندارد. اسلاید در تولید گازهای گلخانه ای خواهد شد به طور موقت ، چه چیزی بیشتر دانشمندان و کارشناسان محیط زیست نگران این بیماری همه گیر خواهد شد و در همان زمان تضعیف دولت و صنعت حل برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در دراز مدت.

کارشناسان پیش بینی بحران بهداشت و درمان باعث جهانی تولید گازهای گلخانه ای به رها کردن برای اولین بار از سال 2009 تاکنون در طول رکود اقتصادی ، اما یک نگاه بیش از چند دهه نشان می دهد که افزایش مداوم گازهای گلخانه ای مربوط توسط موقت نرخهای ناشی از رکود اقتصادی از جمله در سال 2008 بحران مالی جهانی و نفت شوک از 1970s. آلودگی پرش به عقب پیشبینی هنگامی که اقتصاد شروع به بهبود دوباره با تجدید حیات در فعالیت های صنعتی, سفر و مصرف بیش از جبران هر گونه کوتاه مدت منافع به آب و هوا.

تبلیغات

“من نمی خواهد تجلیل اگر تولید گازهای گلخانه ای به پایین یک درصد یا دو دلیل کروناویروس گفت:” راب جکسون, محیط زیست دانشمند در دانشگاه استنفورد که صندلی جهانی کربن پروژه. “ما نیاز به پایدار کاهش می یابد. نه غیر عادی سال کمتر از متوسط.”

جهانی انتشار گازهای گلخانه ای گل رز تنها کمی در 2019 Jackson, گفت, بنابراین آن را نمی خواهد یک شوک اقتصادی به آنها فشار رو به پایین.

ناسا و آژانس فضایی اروپا ماهواره را شناسایی قطره در آلودگی هوا غلظت در چین و ایتالیا به عنوان میلیون ها رفت و تحت مستند یا قرنطینه کند به ویروس.

تبلیغات

در همان زمان در حال حاضر وجود دارد برخی از نشانه های صنعت و رگولاتور می خواهید برای قرار دادن ترمز در عمل آب و هوا. هواپیمایی که تنها چند ماه پیش بود شعار تلاش برای رفتن کربن خنثی به آدرس خود را به سرعت در حال افزایش انتشار گازهای گلخانه ای در حال حاضر آمار خیلی سخت با کاهش سرعت آنها هشدار آنها را اجرا از پول نقد بدون میلیاردها دلار کمک دولت. در اروپا و در حال حاضر کانون گیر برخی از شرکت های هواپیمایی را تحت فشار قرار دادند رگولاتور به تاخیر در انتشار گازهای گلخانه ای-برش سیاست های حساب coronavirus. جمهوری چک نخست وزیر خواست اتحادیه اروپا به رها کردن یک نقطه عطفی قانون به دنبال خالص کربن صفر تولید گازهای گلخانه ای به جای تمرکز بر مبارزه با شیوع.

“من نگران پایدار رکود در اقتصاد و روایت است که ما دیگر لوکس از پرداختن به تولید گازهای گلخانه ای” جکسون گفت. “است که می تواند ویرانگر باشد.”

لس آنجلس و لانگ بیچ مقامات در ضمن ذکر ویروس-آمار مربوط به حجم محموله در کشور بزرگترین بندر به عنوان یک دلیل برای رای گیری به تصویب تنها یک نسبتا تمیز-air هزینه در ظروف حمل و نقل در اوایل این ماه. کیفیت هوا در افغانستان به 20 دلار در هر کانتینر و هزینه خیلی کم است به اندازه کافی پیشرفت برش انتشار گازهای گلخانه ای از هزاران دیزل کامیون ها که انتقال کالا از طریق پیچیده ای است که شامل کالیفرنیای جنوبی بزرگترین منبع واحد از آلودگی هوا.

الکس Comisar سخنگوی L. A. شهردار اریک Garcetti گفت: این شهر متعلق به بندر “نه پشتوانه پایین در محیط زیست ما اهداف است.”

“تعرفه های بسیار تاثیر واقعی بر ما پورت و COVID-19 اضافه کردن سطح دیگری از عدم قطعیت است که ما در حال حاضر شروع به احساس” Comisar گفت:, و اضافه کرد که مقامات را دوباره هزینه سالانه “به دقت نظارت اقتصادی و اثرات زیست محیطی و اطمینان از هیچ زمین از دست داده است و در مبارزه با تغییر آب و هوا.”

برخی از کارشناسان محیط زیست خوشبین هستند که اجتماعی فاصله بگیرد به تصویب رسید و به سرعت coronavirus از جمله یک تغییر ناگهانی به کار از خانه و کاهش شدید در سفر هوایی می تواند به طور دائم تغییر نگرش مردم در مورد تحولات مورد نیاز به سرعت تغییر آب و هوا.

خوب قبل از این ویروس پدید آمده وجود دارد در حال رشد “مبارزه با شرمندگی” جنبش و روند میان محیط زیست و دانشمندان به کاهش انتشار کربن خود را با صرف نظر کردن از سفر به نفع جلسات مجازی و ویدئو کنفرانس.

مارتا دینا Argüello مدیر اجرایی بهداشت محیط و عدالت گروه پزشکان برای مسئولیت اجتماعی – لس آنجلس گفت: coronavirus شتاب بحث او با کارکنان خود در حال حاضر با داشتن حدود برش پشت در سفر به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای. در روز پنج شنبه گروه 11 کارکنان شروع به کار از راه دور به سرعت تغییر به زوم و دیگر حاضر در جلسه و ارتباطات سیستم عامل است.

تبلیغات

“من یک نسل و من در یادگیری چگونه به استفاده از شل” او گفت:. “ما یاد بگیرند که برخی از عادات ما می توانید تغییر دهید. اما من نگران است که در حالی که من فردی رد پای یک چیز است, شیوه های صنعت نفت هستند دیگر. خواهد آنها را از سر راه ما انجام بهتر سیاست های آب و هوا?”

“اگر ما ملی در پاسخ به نگرانی بیشتر در مورد اثرات اقتصادی و حفاظت از بازار سهام و صنعت و سپس آن را نمی کند به خوبی جواب,” او اضافه شده است.

وجود سابقه برای نگرانی های زیست محیطی تحت فشار قرار دادند کنار در طول زمان بحران تنها به دنبال تجدید حیات در آلودگی به عنوان بهبود اقتصاد به عنوان مورد پس از سال 2008 بحران مالی جهانی.

“پس از کاهش, شما را دیدم انتشار دی اکسید کربن از سوخت های فسیلی و سیمان به گزاف گویی در یک, عمده, عمده راه در سال 2010 گفت:” کلی لوین ارشد دانشیار در برنامه آب و هوا در موسسه منابع جهانی که نگرانی در مورد جهان پس از یک شبیه سیر به عنوان رهبران فوری کوتاه مدت اقدامات برای تحریک اقتصاد.

“من فکر می کنم وجود یک خطر بزرگ است که ما می تواند با افزایش فعالیت به طور سنتی در صنایع سنگین” لوین گفت: هر چند آن را ندارد به این باشد که راه. “ما می دانیم که اقتصادی مداخلات حتی کوتاه مدت آنهایی که کم کربن می تواند به ایجاد مشاغل بیشتر و بهره وری بالاتر. و این قطعا چیزی است که ما نیاز به رفتن به.”

رکود اقتصادی گاهی اوقات فشار در هر دو جهت به طور همزمان با کسب و کار و دولت در پاسخ با برخی از اقتصاد-افزایش اقدامات است که صدمه زدن به محیط و دیگران است که ترویج حفاظت از محیط زیست.

که آنچه اتفاق افتاده با نفت بحران از 1970s.

“این راند همه چیز را از بهره وری سوخت سود به آلاسکا تولید نفت. آن را تبدیل اقتصاد ما” جکسون گفت. “اما بحران پس انداز و وام از 1980s و ’90s و بحران مسکن از سال 2008 تحت فشار قرار دادند و ما از راه های دیگر. مسکن و بانک ها دچار مشکل بودند. بنابراین شرکت ها صرف کمتر در محیط زیست است.”

تبلیغات

جهان ناتوانی در هماهنگ کردن پاسخ به کروناویروس همه گیر نیز تساوی روشن تشابه با تلاش های بین المللی که بارها و بارها موفق به پاسخ دادن به آب و هوا علم نشان دادن اثرات غیر قابل برگشت اگر درجه حرارت متوسط جهانی افزایش بیش از 2 درجه سانتیگراد است. موانع رشد قابل توجهی در سال های اخیر به عنوان رئیس جمهور تهمت و دیگر رهبران جهان رها کردن تولید گازهای گلخانه ای کاهش تعهدات به نفع سوخت فسیلی-سیاست دوستانه.

“این ممکن است ارائه یک درس در چه اتفاقی می افتد زمانی که شما نمی همکاری با کشورهای دیگر” آب و هوا و فعال 350.org بنیانگذار لایحه McKibben گفت: از coronavirus یک ایمیل به در. “دیوار نمی تواند حفظ کردن COVID میکروب هر بیشتر از آن می توانید با ضربت بزمین کوبیدن یک مولکول CO2.”

تغییر آب و هوا, بعد از همه, همچنان به تهدید برای بشریت پس از COVID-19 محو.

یک 2018 آب و هوا ارزیابی توسط سازمان های فدرال در بر داشت که اگر انتشار گازهای گلخانه ای همچنان به صعود زیان اقتصادی را در صدها میلیاردها دلار سالانه در برخی از بخش ها تا پایان قرن. این گزارش همچنین پروژه های 9,000 آمریکایی ها می میرند اوایل هر سال توسط قرن پایان با توجه به گرمای شدید از تغییر آب و هوا اگر انتشار گازهای گلخانه ای همچنان به افزایش است.

از آن خواهد شد بسیار بدتر در کشورهای فقیر. محققان پیش بینی می کنند که هند می تواند بیش از 1 میلیون گرما و میر مربوط به یک سال 2100 اگر افزایش درجه حرارت 4 درجه سانتیگراد است.

“این باعث تاسف خواهد بود اگر ما عقب نشینی از اقدام آب و هوا برای چیزی که ممکن است به عنوان کوتاه مدت به عنوان coronavirus” جکسون گفت. “وجود خواهد داشت یکی دیگر از coronavirus وجود خواهد داشت یکی دیگر از رکود اقتصادی اما با تغییر آب و هوا موتورز ، ما باید برای مقابله با آن را از طریق یو پی اس و فراز زندگی از اقتصاد جهانی است. ما هیچ انتخاب است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet