Coronavirus scofflaws دستگیر عنوان جرم جنایی متهم به کالیفرنیا ترک کردن

به عنوان کالیفرنیا مقامات سعی کنید به شدت به نگه داشتن مردم در داخل به سرعت گسترش coronavirus مقامات شروع به سرکوب scofflaws.

سرکوب را تشدید کرده در روزهای اخیر با غیر ضروری کسب و کار است که حاضر به تعطیل و همچنین افرادی که سرپیچی از دستور به ماندن در خارج از آب و پیدا کردن خود را در تیررس.

لس آنجلس دادستان روز جمعه ظ اتهامات جنایی در برابر دو, دود,مغازه کفش, فروشگاه و تخفیف خرده فروش الکترونیک آنها را متهم به امتناع از تعطیل با وجود سفارشات تحمیل شده به مبارزه با کروناویروس. آن را نشانه اولین بار در این شهرستان ثبت شده است اتهامات نقض “امن تر در خانه” که نیاز به کسب و کار تلقی غیرضروری به بستن درهای خود را به سرعت گسترش coronavirus.

دست و پا زدن مدیر بازداشت شده بود روز شنبه پس از نادیده گرفتن غریق’ سفارشات به خارج از اقیانوس در نزدیکی مالیبو اسکله با وجود ساحل تعطیلی. شهرستان نجات غریق گشت ساحل با قایق سعی در رسیدن انسان به ساحل می آیند. با وجود سفارشات مکرر به خروج آب مرد ادامه داد: دست و پا زدن شبانه روزی برای حداقل 30 دقیقه. نجات غریق در نهایت پرچم Los Angeles County sheriff نمایندگان که در پاسخ با قایق به کمک با توجه به کلانتر.

تبلیغات

گشت و گذار در منهتن ساحل جریمه شد 1000 $در آخر هفته گذشته پس از او متهم شد به همین نادیده گرفتن هشدارهای پلیس و نجات غریق نیست برای رفتن در آب است. این روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم در این منطقه دستگیر شده اند برای نقض فرماندار سفارش.

شهرستان Atty. مایک Feuer روز جمعه گفت: چهار فروشگاه تلقی می شد غیر ضروری کسب و کار تحت شهردار اریک Garcetti اجرایی سفارش.

“شهردار منظور روشن است: تنها ضروری کسب و کار مانند ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی سازمان در خدمت جمعیت های آسیب پذیر و فروشگاه های مواد غذایی ممکن است باقی می ماند باز در COVID-19 اضطراری” Feuer گفت. “ما همه امن تر در خانه. غیر ضروری کسب و کار باقی مانده باز در این زمان خطر اندازد بهداشت عمومی و ایمنی و من متعهد است که با شور و نشاط اجرای شهردار سفارش.”

تبلیغات

Garcetti گفت: این فروشگاه شدند و قرار دادن زندگی در خطر است. در یک فروشگاه افسران پلیس به آنها گفته شد: “‘شما را فراموش کرده ام’ — احتمالا نه به عنوان واژه های زیبا — “ما در حال رفتن به آن را انجام دهد’ ” شهردار گفت.

“ما می خواهیم به مردم اجازه می دانم که ما در این مورد جدی است که کسب و کار است که وقیحانه نقض این خواهد بود که تعطیل کوتاه مدت و پیگرد قانونی در میان مدت و همچنین” Garcetti گفت.

Feuer را شناسایی شارژ کسب و کار به کسب و کار تخفیف, الکترونیک, 556 S. برادوی; داغ جعبه دود, فروشگاه 9115 S. Western Ave.; FRANCES, دود, فروشگاه 223½ W. 6 سنت و برادر, کفش, 818 W. Slauson Ave. واحد B. تماس به کسب و کار بدون جواب رفت جمعه.

مقامات شهرستان به رهبری Garcetti داده اند از هفته گذشته که آنها را محاکمه افراد غیر ضروری کسب و کار هنوز هم باز است. شهردار گفت: وزارت آب و برق را قطع سرویس به محل noncompliant کسب و کار.

سن دیگو مقامات نیز تعهد به سرکوب.

“من فکر می کنم این روز از تلاش برای رعایت داوطلبانه واقعا بیش از” گفت: San Diego County Sheriff لایحه گور. “این پیام است که برای رفتن به تمام ایمنی عمومی در اینجا در این شهرستان است که ما شروع به صدور تقدیر نامه برای نقض نظم عمومی و فرماندار اجرایی شود.”

گور گفت: حداکثر مجازات برای نقض نظم بود 1000 دلار جریمه و تا شش ماه در زندان است.

تبلیغات

معاونین کلانتر و پلیس در شهرستانها در سراسر شهرستان ممکن است در انجام اجرای, او گفت:.

سازمان های اجرای قانون را با تکیه بر گزارش از متخلفان از, اما آنها نباید 911 تماس بگیرید. آنها به جای می خواست به تماس غیر اضطراری به شماره از سازمان های اجرای قانون در صلاحیت این دادگاه ها و یا پر کردن یک فرم که به صورت آنلاین ارسال شود ابتدا مارس 4.

“اگر شما یک تخلف از سفارش, لطفا آن را گزارش و گفت: San Diego County سرپرست گرگ کاکس در پنج شنبه, اخبار جلسه.

مقامات بهداشت گفت: اجتماعی فاصله ضروری است به کاهش ویروس-و نشان دادن برخی از نشانه های اولیه از succcess.

باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت صحت عامه گفت که این شهرستان باید انتظار برای دیدن 1,000 جدید کروناویروس موارد یک روز در هفته های آینده که کلید نگه داشتن نرخ گسترش قابل کنترل است برای اقامت تا حد زیادی در خانه است.

“بعد از چند هفته در حال رفتن به بسیار مهم است چرا که ما در حال رفتن برای دیدن موارد بیشتر از افرادی که مثبت با COVID-19 اما امید ما این است که میزان افزایش همچنان قابل کنترل است و ما نمی ما پایمال سیستم بهداشت و درمان,” او گفت:.

این که آیا این افزایش همچنان کنترل فرر گفت: بستگی دارد که چگونه به خوبی ساکنان پایبند به دستورالعمل های است که آنها دست خود را بشویید غالبا در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است باقی می ماند شش فوت دور از دیگران در هنگام خروج از خانه و جلوگیری از بیرون رفتن به طور کامل اگر آنها بیش از سن 65 احساس بیمار یا شرایط بهداشتی اساسی.

Gary ورته و الکس Wigglesworth کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im