Coronavirus: ‘تغییر رادیکال’ به زندگی به عنوان COVID-19 می رسد 152 کشور

بزرگنمایی این تصویر

یک پیاده روی را از طریق تقریبا متروکه در میدان تایمز در نیویورک روز دوشنبه به عنوان شهر تنظیم به گسترده تعطیلی و محدودیت در زندگی عمومی با توجه به COVID-19 بیماری تنفسی است. ست Wenig/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ست Wenig/AP

“از امروز 152 کشور در سراسر جهان تحت تاثیر قرار توسط این ویروس جدید و بیش از 7000 نفر جان خود را از دست داده اند به آن” سازمان بهداشت جهانی مدیر منطقه ای اروپا روز سه شنبه گفت توصیف رسیدن به یک کروناویروس است که اخلال در زندگی در کشورهای سراسر جهان است.

“یک سوم از موارد گزارش شده در سطح جهان هستند در منطقه” که دکتر هانس هانری F. Kluge گفت: تکرار خود را به آژانس های اخیر اذعان که COVID-19 همه گیر را کانون نهفته است نه در چین بود که در آن کشف شده در دسامبر اما در اروپا است.

“زندگی میلیون ها نفر از مردم در منطقه ما دستخوش تغییر رادیکال. وجود دارد کاملا به سادگی یک واقعیت جدید” Kluge گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که برگزار شد در U. N. ساختمان شده است که تقریبا به طور کامل رها شده به عنوان کارگران ماندن در خانه برای تمرین های اجتماعی فاصله. به عنوان Kluge صحبت زیادی بطری ضد عفونی کننده دست نشسته در جدول در مقابل او.

ایالات متحده بیش از 4,600 موارد تنفسی ویروس. نیویورک و واشنگتن گزارش نزدیک به 1000 موارد است.

کنتاکی دربی به تعویق افتاد

کنتاکی دربی برنامه ریزی شده بود به اجرا در می 2 – اما گوهر تاج اسب مسابقه را تاج سه گانه خواهد بود به جای به تعویق افتاد تا سپتامبر Churchill Downs مسیر مسابقه و مسابقه برگزار کرد.

این مسابقه به طور سنتی صورت می گیرد و در اولین یکشنبه ماه مه این سال آن را به شما اتفاق می افتد در سپتامبر. 5.

افرادی که در حال حاضر به خریداری بلیط برای مسابقه خواهد شد به صورت خودکار کسانی که بلیط انتقال به سپتامبر تاریخ; هر کسی که قادر به شرکت می تواند به دنبال بازپرداخت آنلاین, مسیر مسابقه گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

Churchill Downs جذب بیش از 150 ، 000 تماشاگر برای این مسابقه است. اما جدید فدرال دستورالعمل توصیه به محدود کردن تجمعات عمومی به یک مقدار کوچکتر از اندازه در دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توصیه آمریکایی ها برای جلوگیری از جمع آوری در گروه های 10 یا بیشتر.

“تحولات اخیر منجر شده و ما برای برخی بسیار دشوار است اما ما معتقدیم تصمیمات لازم و قلب ما با کسانی که شده اند یا همچنان تحت تاثیر این بیماری همه گیر” Churchill Downs گنجانیده مدیر عامل لایحه Carstanjen گفت: از این تصمیم.

Coronavirus علائم و پیشگیری

برای جلوگیری از coronavirus از گسترش CDC توصیه می کند شستن دست با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه و یا با استفاده از یک ضد عفونی کننده دست اگر غرق در دسترس نیست. چه کسی می گوید مردم باید پوشیدن ماسک صورت تنها اگر آنها بیمار یا مراقبت از کسی که.

“برای بسیاری از مردم COVID-19 عفونت باعث بیماری خفیف; اما, آن را می توانید برخی از مردم بسیار بد و در برخی از افراد می تواند منجر به مرگ” چه کسی می گوید. “افراد مسن و کسانی که با موجود شرایط پزشکی (مانند بیماری های قلبی عروقی و بیماری های مزمن تنفسی و یا دیابت) هستند در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید.”

شایع ترین علائم COVID-19 با توجه به این که: تب (در 88% موارد) سرفه خشک (68%) خستگی (38%) و خلط/خلط تولید (33%). تنگی نفس رخ داده است و در حدود 20% موارد و حدود 13% تا به حال گلو درد یا سردرد که گفت: در یک گزارش طراحی بر روی بیش از 70,000 موارد در چین است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر