Coronavirus نژادپرستی و مهربانی: چگونه نیویورک میانه-دانش آموزان ساخته شده است برنده پادکست

اول و آخر:

“لطفا نوع به یکدیگر است. که همه برای امروز.”

بنابراین بسته وسط مدرسه بالا-برنده جایزه NPR دانشجویی پادکست چالش است. جهان, دیدار با اژدها کودکان و نوجوانان.

که نام مورد یک afterschool پادکست باشگاه در ص 126/منهتن آکادمی فناوری واقع در شهر نیویورک در محله چینی. آنها ششم-کلاس لئو یو آنجلو چن بکی لیو سی چن زو زو جیانگ نیکول ژنگ و دهم کلاس جویس جیانگ و آماندا چن. خود را برنده پادکست “نقاب کودکان و نوجوانان” است که هر دو در یک کپسول زمان و داستان احتیاطی در مورد زندگی در زمان coronavirus.

اکنون آغاز:

غلاف شروع می شود به آرامی interweaving گناه COVID الهام گرفته از واژگان درس در ماندارین — فکر می کنم “ماسک” و “عطسه” — با نکات ایمنی است که نیاز به تکرار در فوریه و مارس زمانی که دانش آموزان به نوشتن و ضبط: دستهای خود را با آب و صابون “و به یاد داشته باشید برای پوشش دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه به آرنج خود را. کلمه ماندارین برای عطسه کردن است … ” شما ایده را دریافت کنید.

یکی از مورد علاقه ما لحظات می آید زمانی که دانش آموز راویان (همه آنها به نوبت) رها کردن یک بیت از COVID-شعر — یک ضرب المثل معروف در ماندارین که به معنی ” بیماری می آید مانند یک زمین لغزش اما می رود به عنوان ریسندگی ابریشم.'”

ما قضات پیدا فرمت نوآورانه و آموزنده است. “من تحت تاثیر قرار گرفته بود که این دانش آموزان در زمان در داستان قرن در چنین متفکر و خلاق راه قرار دادن آن — به معنای واقعی کلمه — در خود کلمات هر دو زبان انگلیسی و ماندارین” گفت: چاک هلمز یکی از ما قضات و مدیر اجرایی NPR عضو ایستگاه WBHM در بیرمنگام علا.

N’Jeri ایتون مدیر برنامه نویسی و مخاطبان جدید در NPR و دیگر از ما داوران به توافق رسیدند. “من در واقع خودم صدایی کردن کلمات به من رفت,” او گفت:.

این مطلب ارسال شده توسط Karin پترسون که می آموزد که زبان انگلیسی به عنوان یک زبان جدید در PS 126/حصیر و اجرا می شود اژدها بچه ها پادکست باشگاه بعد از مدرسه. پترسون گفت: NPR که هر سال او شروع می شود یک باشگاه جدید است. در سال های گذشته او را به کمک دانش آموزان طراحی و فروش مانتو مدرسه خود را با آرم اژدها البته — و ایجاد یک روزنامه. در این سال پترسون می گوید, او می خواست برای شروع یک پادکست باشگاه “از آنجا که من شنیده ام در مورد NPR دانشجویی پادکست چالش و گفتم هی که سرد می شود!’ “

چند دقیقه به این قسمت معلوم می شود اژدها بچه ها را بیشتر در ذهن خود از یک چند سرد واژگان درس. به زودی آنها دریافت پایین به کسب و کار روزنامه نگاری درخشان نور از طریق چرخش اطلاعات غلط که به دنبال COVID-19 به جامعه خود.

“هستند بسیاری از شایعات بر روی اینترنت در مورد coronavirus” لئو یو می گوید. “شما فقط باید خود را باور یا CDC و WHO.”

قبل از اینکه خود را در شهر نیویورک مدارس تعطیل اژدها بچه ها می گویند کسانی که شایعات منجر به مضر نژادپرستانه نظرات از همکلاسی ها در راهروها و حتی در کلاس درس.

“در واقع با آنها گفت: چگونه ما coronavirus چرا که ما چینی” آماندا چن به خاطر در پادکست. “و آنها گفتند چگونه ما آسیایی ها بودند پیوستن با هم تلاش برای گسترش این ویروس است.”

آماندا را به تنهایی نیست.

“من در کلاس تاریخ و یک زن دانشجو از من پرسید که چگونه به طبخ سوپ خفاش چرا که این یک شایعه است که coronavirus باعث شد از طریق خفاش سوپ” جویس جیانگ می گوید: در این پادکست “و او خنده را از طریق همه چیز و او آن را به عنوان یک شوخی است.”

اما این یک شوخی نیست برای جویس و او و همکار او اژدها بچه ها می گویند این مهم به تماس از تبعیض هنگامی که شما آن را بشنوند. به عنوان لئو می گوید یقین “اگر [دانش آموزان] تجربه آزار و اذیت در مورد کوروناویروس چرا که آنها, چینی, کودکان و نوجوانان باید به یک فرد بزرگسال در مدرسه خود را. و در صورتی که بزرگسالان انجام نمی دهد هر چیزی را بگویید و بزرگسالان دیگر!”

که ما به ارمغان می آورد دایره کامل به بسته شدن کلمات “نقاب کودکان و نوجوانان”:

“لطفا نوع به یکدیگر است.”

در زمانی که بسیاری از ما احساس کشیده و تاکید وقایع کنونی کلمات نیست فقط یک پیشنهاد دارم اما یک اتهام به همه ما برای انجام بهتر.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>