با تعداد پایانه جزیره زندانیان زندان تست مثبت برای coronavirus صعود به 600 — نزدیک به 60% از زندان سن پدرو جمعیت — زندان فدرال مقامات روز پنجشنبه گفت که یکی دیگر از زندانیان کشته شده بود از COVID-19 مسائل آوردن تسهیلات تلفات به چهار.

زندان را صعودی تعداد coronavirus موارد زیر توده تست از بیش از 1000 زندانی توسط لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی با توجه به اداره فدرال زندانها. این مرکز در حال حاضر حساب برای بیش از یک سوم از مستند فدرال زندانیان با coronavirus. ده کارکنان نیز باید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

مقامات فدرال روز پنجشنبه گفت که مقامات بهداشت عمومی تا به حال تست شده حتی کسانی که بدون علائم و تنها 1 به 10 از آن بررسی می شود تا به حال نشانه ای از بیماری است.

تعداد مثبت زندانیان شروع به پریدن کرد اواخر روز چهارشنبه از 443 به 600 در سن پدرو زندان که در خانه های 1,053 در L. A. در اسکله.

تبلیغات

مقامات زندان گفت: این دو زندانی درگذشت یکشنبه پس از روی هواکش در بیمارستان.

استیو Cino, 54, به بیمارستان منتقل شد در 15 آوریل و قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه و پنج روز بعد. قبل از مرگ او روز شنبه از او تست مثبت برای COVID-19. زندان فدرال گفته مقامات Cino تا به حال در دراز مدت موجود شرایط پزشکی. او در خدمت یک جمله از 24 سال و سه ماه برای توطئه برای توزیع اکسی کدون و متامفتامین و پول شویی توطئه است. او در پایانه جزیره از ژانویه تاکنون است.

رکس دیمون بیگی Sr, 80 , آزمایش مثبت مارس 19 و به بیمارستان منتقل شد و روز بعد که در آن او قرار داده شده بر روی دستگاه تنفس مصنوعی. او روز شنبه. بیگی محکوم شد در آریزونا به 10 سال زندان برای سوء استفاده از تماس جنسی با یک جزئی younge rthan 12 سال است. او در پایانه جزیره پس از مارس 2016.

زندانیان مایکل فلمینگ, 59 و بردلی جیمز Ghilarducci 73 درگذشت, هفته گذشته است. هر دو موجود شرایط پزشکی, مقامات گفت. فلمینگ خدمت شد 20 سال حبس برای توطئه داشتن به قصد توزیع متامفتامین. Ghilarducci خدمت شد و در هشت سال حبس برای دریافت و توزیع تصاویر سوءاستفاده جنسی از کودکان.

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان سارا سیم و آسوشیتد پرس کمک به این داستان.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر