شیوع کروناویروس: آمریکایی ها از بازگشت از چین برگزار شد در کالیفرنیا به پایگاه هوایی

دو صد و یک آمریکایی از جمله یک ماه کودک و نوجوانان برگزار خواهد شد به مدت سه روز در پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید شهرستان و نظارت توسط دولت فدرال و ایالت و شهرستان مقامات بهداشت پس از فرار از شیوع کروناویروس در ووهان چین.

مسافران وارد شده در پایه صبح روز چهارشنبه پس از وزارت امور خارجه ایالات متحده اجاره یک هواپیما خصوصی به تخلیه دیپلمات های مستقر در ووهان کنسولگری و خانواده خود را. این هواپیما — که تنها راه خروج از قفل پایین شهر بود به اندازه کافی بزرگ است که دیگر آمریکایی ها نیز قادر به فرار از مرکز که در آن بیش از یک هزار و مورد گزارش شده است.

مسافران نیست تحت یک مقام قرنطینه اما دکتر کریس برادن از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از خبرنگاران در یک کنفرانس خبری بعد در روز که همه به نظر می رسید به همکاری با سه روز نگه دارید.

در آن زمان از شبانه روزی گفت: عقب Adm. نانسی نایت با CDC هیچ یک از مسافران تلقی می شد “خطر بالا است.”

تبلیغات

“ما سعی می کنیم و تعادل چگونه برای محافظت از این افراد چگونه به احترام به حقوق خود, چگونه به حداقل محدود به عنوان امکان پذیر است و هنوز هم بسیار مراقب باشید در مورد ارزیابی آنها تحت طوری که هر کس امن است” گفت: برادن. “این است که یک تعادل است. اگر ما می توانید انجام دهید که بدون فدرال قرنطینه منظور محدود است که مردم و به دور از حقوق خود و آنچه را که ما می خواهیم انجام دهیم.”

در طول برگزاری مسافران خواهد بود که در یک محاصره منطقه در پایه که در آن آنها را تحت آزمایشگاه کار می کنند و درجه حرارت خود را تحت نظارت هر 12 ساعت. مقامات گفت: کار آزمایشگاه و نتایج می تواند تبدیل به اطراف در کمتر از 72 ساعت است.

یک موبایل بهداشت و درمان واحد نیز در نزدیکی این سایت برای هر گونه آسیب.

مسافران را تشویق به ماندن در پایه برای یکی دیگر از 14 روز مدت زمان دوره کمون. اگر مسافران تصمیم به بازگشت به خانه خود را در کشورهای منطقه و مقامات دولتی ادامه خواهد داد برای نظارت بر آنها را برای همان قاب زمان.

تبلیغات

اگر یک مسافر تلقی می شود یک خطر برای جامعه برادن گفتند که موضوع قرنطینه برای آن شخص. محلی مقامات شهرستان خواهد احتمال زیاد مشابه اقدام او اضافه شده است.

مقامات در لباس سفید لباس محافظ دیده می شد صبح روز چهارشنبه بارگیری چمدان مسافران ” بر روی سه اتوبوس. کسانی که در اتوبوس شد و بعد از آن محور به سمت هواپیما که در آن مسافران جمع آوری شد و پس از آن گرفته شده در این پایگاه.

اجاره هواپیما در ابتدا محدود برای انتاریو فرودگاه بین المللی بالاتر یو پی اس منحرف هواپیما به پایه که دارای امکانات قادر به مسکن مسافران برای تقریبا دو هفته برادن گفت.

مسافران غربالگری شدند که قبل از سوار شدن به پرواز و مقامات ایالات متحده دوباره در زمانی که هواپیما متوقف شده در لنگرگاه برای سوخت گیری و دوباره زمانی که آنها وارد Riverside County, شوالیه گفت.

این گونه جدید از coronavirus شناخته شده به عنوان 2019-nCoV می تواند باعث بیماری تنفسی و پنومونی. در ابتدا تصور می شد به پخش تنها از حیوانات به مردم در چین مرکزی وجود دارد اما در حال حاضر نشانه های آن نیز در میان مردم گسترش.

معلوم نیست چگونه مرگبار این ویروس است و یا چگونه به راحتی آن را گسترش می یابد. اکثر موارد گزارش شده رخ داده در ووهان و اطراف هوبئی استان و بسیاری از بیماران در جای دیگر بود و به تازگی از سفر وجود دارد.

اما چوب خط حساب کردن از مرگ و میر و موارد تایید شده به عنوان به خوبی به عنوان ویروس’ geographic, رسیدن, افزایش روزانه, باعث شده وزارت امور خارجه ایالات متحده توصیه می شود که آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر به چین است. برخی از شرکت های هواپیمایی را آغاز کرده اند که محدود کردن پرواز از کل کشور و نه فقط ووهان.

پرسید که آیا او با توجه به ممنوعیت سفر به چین, وزیر امور خارجه, Michael R. Pompeo گفت که او نمی خواهید پیش از هر گونه تصمیم گیری و یا بحث در مورد داخلی مذاکرات در مورد این موضوع.

تبلیغات

“اما مردم آمریکا باید بدانند که با وجود تلاش های زیادی انجام شده توسط دولت ایالات متحده به مطمئن شوید که ما همه چیز را ما می توانیم برای محافظت از مردم آمریکا و برای کاهش خطر در سراسر جهان,” او گفت:. “بنابراین ما با اعتماد به نفس سازمان بهداشت جهانی با حمایت ایالات متحده و سازمان های دیگر است که باید از این ظرفیت کمک خواهد کرد که دولت چین فشار در برابر این خطر واقعی. ما تمام منابع ما می توانید مدیریت به انجام این کار است.”

تا کنون تنها پنج موارد تشخیص داده شده در ایالات متحده آمریکا در لس آنجلس و اورنج شهرستانهای آریزونا ایالت واشنگتن و شیکاگو است.

برادن در توصیف این ویروس جدید به عنوان بخشی از یک خانواده از ویروس ها در درجه اول مسئول سرماخوردگی. وی به دیگر مشابه ویروس های تنفسی مانند سارس و MERS که به تازگی در گذشته است.

موارد شدید بیماری های ناشی از آن coronaviruses شد شدید به این دلیل که فرد آلوده در حال حاضر بیماری شدید او گفت:.

“ما نیاز به درک بیشتر در مورد خفیف تر بیماری” برادن گفت. “ما نیاز به دانستن بیشتر در مورد زمانی که مردم عفونی شدن. آن چیزهایی هستند که ما نمی دانیم.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر