خبر از یک رمان coronavirus گسترش در سراسر جهان تبدیل شده است اجتناب ناپذیر از جمله اطلاعیه از لغو پرواز به چین عظیم قرنطينه و به روز رسانی در مورد این بیماری مرگ و میر و شکار منشاء آن.

مقامات فدرال می گویند خطر ابتلا به این ویروس در ایالات متحده باقی می ماند اما ترس شده است به سرعت در حال رشد بدون در نظر گرفتن, به خصوص در میان جوان های آمریکایی.

این است که به احتمال زیاد این اولین بار است که نسل جوان را شنیده است صحبت از یک در سراسر جهان همه گیر — به عنوان مورد بحث قرار گرفت با شیوع بیماری سارس و آنفولانزای H1N1 در 2000s — و به همین دلیل است که حساس به این کارشناسان می گویند.

اما حتی بیشتر از آن کارشناسان می گویند قرار گرفتن در معرض مداوم به اطلاعات در مورد کوروناویروس در سیستم عامل رسانه های اجتماعی و جاهای دیگر در اینترنت است که به احتمال زیاد باعث اضطراب به دلیل حجم گسترده از اطلاعات به اشتراک گذاشته شده که برخی از آنها حتی درست است.

تبلیغات

به روز رسانی مکرر و مراجع به کروناویروس در سایت های خبری و همچنین Twitter و Instagram می توانید این ویروس بیشتر احساس تهدید از آن است که به خصوص در یک اکوسیستم آنلاین است که تمایل دارد به نفع روز قیامت پیش بینی بیش از کسانی هستند که بیشتر در اندازه گیری شد.

حتی گسترش coronavirus الگوهای رفتاری و جوک می تواند در خدمت به عنوان یک یادآوری از آنچه احساس می کند مانند یک کمین تهدید گفت: UC ریورساید اپیدمیولوژی Brandon Brown.

“ما زمان زیادی را صرف یادگیری بر روی صفحه نمایش و اگر ما در حفظ و دیدن ‘coronavirus coronavirus coronavirus’ هر زمان که ما در حال رفتن به توجه به این که” براون گفت. “به نظر می رسد بسیاری از هیستری در حال حاضر.”

تبلیغات

از زمان شیوع ارائه یک چالش برای مقامات بهداشت عمومی در تلاش برای برقراری ارتباط در سراسر نسل خطوط. مورد اعتماد سازمان با سطح بالایی از تجربه و تخصص از جمله سازمان بهداشت جهانی و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری نیست, مکان هایی که افراد جوان به طور معمول به نوبه خود برای کسب اطلاعات.

در جنوب کالیفرنیا مدرسه و دانشگاه و دانش آموزان راه اندازی کمپین برای کلاس برای لغو شود تا زمانی که شیوع این بیماری فروکش. گزارش نادرست از آلوده دانش آموزان توزیع شده در دانشگاه در حالی که وحشت باعث شده است تا نه تنها استفاده گسترده از ماسک صورت, بلکه بیگانه ستیزی و ضد چینی احساسات در میان دانش آموزان است.

یک درخواست برای لغو کلاس در الحمرا Unified School District تا به حال به دست آورد بیش از 14,000 امضا از چهارشنبه. حتی اگر برخی از بچه ها فقط در تلاش برای خارج شدن از مدرسه بسیاری شده اند رفتن به مدرسه در ماسک برای چند روز گفت: منطقه سخنگوی توبی گیلبرت.

کارکنان مدرسه بوده است و تاکید کرد که هیچ دلیلی برای وحشت. بعد از این هفته پرستاران را ارائه و در هر کلاس درس به بحث در مورد چگونه برای جلوگیری از عفونت و سعی کنید برای فرونشاندن نگرانی در مورد ویروس.

“Coronavirus است ربودن آموزشی ما برنامه” گیلبرت گفت. “این بسیار سخت به رقابت با نمایشی end-of-the-world, ‘همه ما در حال رفتن برای مردن ما رو به انصراف از مدرسه ما رو به خودمان دفن در زیر زمین’ پست … ما در حال مبارزه با چگونه به حفظ آرامش مردم.”

لس آنجلس مقامات شروع فیلدینگ سوالات از مدارس countywide هفته گذشته در مورد دانش آموزان با پوشیدن ماسک و با در نظر گرفتن دیگر coronavirus احتیاطی گفت: سوزان Chaides پروژه مدیر سلامت جامعه و مدارس امن در L. A. شهرستان اداره آموزش و پرورش.

هر چند سویه جدیدی از کروناویروس آلوده بیش از 20 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و نزدیک به 500 وجود داشته است کمتر از ده نفر در ایالات متحده است. در کالیفرنیا تنها شش مورد گزارش شده که همه آنها افرادی که به تازگی از سفر به چین و یا تماس نزدیک با کسی که انجام داد.

تنها در مورد L. A. شهرستان شد بازگشت مسافر از چین است. مقامات هستند که هر کسی توصیه نمی پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر ویروس اما برخی از L. A. دانش آموزان هنوز هم هستند Chaides گفت.

تبلیغات

“ترس بسیار بالا است” Chaides گفت.

Mckayla Fontanez, 20, خریداری, ضد عفونی کننده دست و شروع به پوشیدن ماسک در مکان های شلوغ و پس از او آموخته شده در مورد کوروناویروس. در L. A. مترو, او در حال حاضر می پردازد با توجه به آنچه که او را لمس مانند نرده در پله برقی و قطب در قطار, ماشین, او گفت:.

با این حال او هنوز هم احساس نمی کند کاملا امن از عفونت, او گفت:. او به دنبال یک سراسیمگی از به روز رسانی آنلاین را به عنوان coronavirus موارد افزایش و پاپ در کشور جدید.

“من هنوز نوع بی قراری حتی اگر من خود من احتیاطی” گفت: Fontanez که زندگی در شمال هالیوود.

افراد جوان به خصوص مستعد ابتلا به اضطراب به دلیل تعداد کانال های که از طریق آنها دریافت اطلاعات در مورد کوروناویروس مرتب سازی از طریق Infinite و Instagram ویدئوها به روز رسانی از دوستان و خانواده خود را به عنوان به خوبی به عنوان عناوین خبری گفت: دایان فرانسیس استادیار ارتباطات سلامت در دانشگاه کنتاکی.

“این مقدار مطلق از اطلاعات آینده در سراسر در یک زمان و پیچیدگی اطلاعات به عنوان خوب,” او گفت:. “این دشوار است برای آنها را به کشف آنچه واقعی است و آنچه جعلی است و به همین دلیل است که باعث اضطراب و ترس و نگرانی است.”

اینترنت تمایل به نفع مبالغه یا بدترین سناریو مورد. Coronavirus جوک در نظر گرفته شده برای ایجاد نور از شیوع اغلب تیره و کمرنگ. زیستی برای Instagram account @coronavirusplague که به طور انحصاری سهام الگوهای رفتاری در مورد این ویروس می خواند: “فقط در تلاش برای ایجاد میشم که قبل از اینکه ما می میرند.”

تبلیغات

گوشی های هوشمند داده اند, نوجوانان اطلاعات بیشتر از همیشه قبل از و آنها را آگاه از آخرین شیوع بیماری چیزی است که به احتمال زیاد درست نیست یک دهه پیش فرانسیس گفت. اما پیمایش از طریق عناوین و یا توییتهایی ارائه نمی شود لازم زمینه گفت: این خطر از آمریکایی ها ابتلا به کروناویروس پایین باقی مانده است.

“بسیاری از مردم در حال رفتن به می دانم که نام coronavirus در درجه اول به دلیل گسترش نام از طریق هشتگ طریق توییت از طریق memes” فرانسیس گفت. “اما آنچه که دقیقا آن است ؟ چگونه آن را گسترش? … افراد جوان به ویژه در کمتر احتمال دارد که این اطلاعات از فقط دانستن نام و نام خانوادگی.”

آلنا گارسیا, 21, peered بیش از سیاه و سفید ماسک صورت در تلفن خود را به عنوان او در انتظار یک قطار در مرکز شهر L. A. ایستگاه مترو در یک هفته اخیر. او اولین بار در مورد کوروناویروس آنلاین در هفته گذشته, او گفت:.

“بهتر امن تر از متاسفم گفت:” گارسیا, زندگی می کند که در Sylmar.

تصورات مردم تمایل به پر کردن عدم قطعیت با بدترین سناریو ایجاد یک چالش برای دانشمندان و مقامات بهداشت عمومی در تلاش برای برقراری ارتباط در مورد ظهور اپیدمی کارشناسان می گویند.

“عمومی می خواهد به این روایت آنها می خواهند به درک همه چیز را در یک داستان آنها می خواهند آن را به خوبی بسته بندی شده — و متاسفانه این واقعیت زندگی می کنیم” گفت: USC آموزش پزشکی مدرس سارا Mojarad.

توانایی برای هر کسی که برای به اشتراک گذاشتن چیزهایی که در اینترنت حذف کرده است gatekeepers استفاده می شود که به دامپزشک اطلاعات قبل از آن به طور گسترده ای منتشر اجازه می دهد دیگران بدون تخصص برای پر کردن این شکاف با تئوری های توطئه و یا دیگر اطلاعات نادرست او گفت:.

فرانسیس با دانشگاه کنتاکی گفت که شیوع کروناویروس می تواند یک فرصت یادگیری برای مقامات بهداشت عمومی در تلاش برای پل یک شکاف فرهنگی با افراد جوان ،

او گفت که مقامات می تواند تلاش های یک الگوی رفتاری نشان می دهد که coronavirus است که کمتر خطرناک از آنفولانزا در ایالات متحده است. هر چند ممکن است او گفت که این امر می تواند غرق با حجم بالا از مطالب اغراق coronavirus’ خطر است.

“ما می دانیم که چگونه [جوان] مردم دسترسی به اطلاعات اما ما هنوز در تلاش برای درک آنچه با این نسخهها کار از نظر برقراری ارتباط برای آنها در نظر خطرات ناشی از برخی مسائل مربوط به سلامت,” او گفت:.

Ellie Mitchell, 22 اولین بار در مورد آموخته های جدید کروناویروس پس از او را دیدم آن اشاره شده در یک الگوی رفتاری است. او به سرعت متوجه می شوید که آنفولانزا به مراتب خطرناک تر از ویروس در ایالات متحده, او گفت:.

یک تکنسین داروخانه در سان فرانسیسکو میچل در حال حاضر شوی دست او بین تعامل با تقریبا هر مشتری که برای آمدن به فروشگاه های مواد مخدر که در آن او کار می کند.

در چند هفته گذشته او آغاز شده ضد عفونی تلفن و کیف پول با الکل مالش هنگامی که او به خانه از محل کار. اما این لزوما به دلیل coronavirus او گفت: — شیوع فقط کردم به فکر کردن در مورد چگونه برای جلوگیری از عفونت به طور کلی.

“این موارد ناقل میکروب — من می خواهم به جای دو ثانیه برای انجام این کار از توان بیمار برای دو هفته,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im