Coronavirus منجر به ‘هشدار دهنده’ کاهش کودک آزاری گزارش; L. A. County sheriff برنامه چک

در یک روز معمولی تا 1000 تماس ها و گزارش های مشکوک به کودک آزاری و غفلت سیل به لس آنجلس کلانتر و گروه از کودکان و خانواده خدمات.

Eagle-eyed معلمان و پزشکان و دندانپزشکان و مشاوران و مربیان — ارتش موظف به خبرنگاران در سراسر کالیفرنیا — همراه با ماموران امنیتی سرایداران و مراعات پدر و مادر به طور معمول پر کردن خط تلفن با گزارش های مشکوک به کودک آزاری و یا غفلت. کسانی که خواستار محققان می گویند اغلب صرفه جویی در زندگی می کند.

اما پس از شیوع کروناویروس است توقیف مدارس محدود پزشکی بازدیدکننده داشته است و تا حد زیادی پنهان زندگی کودکان در پشت درهای بسته به گزارش مشکوک به سوء استفاده کاهش یافته است تا آنجا که 50%. افت شروع شد و تقریبا بلافاصله پس از کالیفرنیا شروع اقامت خود را در خانه سفارشات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“ما معمولا بسیاری از چشم و گوش وجود دارد مطمئن شوید کودکان بی خطر هستند. اما در حال حاضر ما نمی دانیم که آنچه اتفاق می افتد در پشت درهای بسته” Los Angeles County Sheriff الکس Villaneuva گفت: روز شنبه در یک مصاحبه.

تبلیغات

“ما نمی خواهیم یکی دیگر از گابریل فرناندز و یا یکی دیگر از آنتونی Avalos,” او گفت: با اشاره به دو پسر جوان که پس از کشته طولانی و تکرار حوادث سوء استفاده در خانه. “است که بدترین کابوس من.”

در فرناندز در مورد هایلایت شده توسط بار و Netflix سری مددکاران اجتماعی و معاونین کلانتر موفق به عمل با وجود تکرار گزارش های کشت موظف خبرنگاران در پالم دیل قبل از 8 سال سالم به صدمات وحشتناک در سال 2013.

در مارس L. A. شهرستان کلانتر بخش مستند در مورد 4,200 گزارش آن مشکوک-کودکان-سوء استفاده از سیستم گزارش دهی در مقایسه با 5,218 گزارش سال قبل. کاهش است و حتی بیشتر چشمگیر تا کنون در ماه آوریل با 662 گزارش در هفته اول در مقایسه با 1,352 در سال 2019.

“این اعداد هشدار دهنده هستند به دلیل بزرگی از کاهش” Villaneuva گفت.

تبلیغات

کسانی که کاهش نیز به عنوان معاونان او در پاسخ به یک چشم انداز مثبت در گزارش خشونت خانگی به عنوان ساکنان تحت stay-at-home سفارشات برای جلوگیری از این بیماری را گسترش.

در پاسخ به کاهش سوء استفاده گزارش بیانوبا گفت که او در حال راه اندازی یک برنامه “به رفاه چک در ما بیشتر در معرض خطر کودکان و نوجوانان با گشت پرسنل.” او گفت: او با کار ویژه قربانیان واحد گروه از کودکان و خانواده ارائه خدمات و سایر ذینفعان به منظور توسعه یک راه برای شناسایی در معرض خطر افراد زیر سن قانونی که ممکن است تماس خود را با مدارس و پس از آن گشت نمایندگان انجام نوعی از رفاه را بررسی کنید.

کلانتر که سال ها صرف کار و خیابان است و یک جانباز از کودک آزاری و غفلت تحقیقات گفت: معلمان مهد کودک کارگران و سرایداران کلید محققان وقتی که می آید به حفاظت از کودکان است.

بدون در مدارس و مهدکودک امکانات و برنامه های مشاوره او گفت: سوء استفاده است که به احتمال زیاد هنوز هم به رفتن به خارج از دید.

تبلیغات

“ما در رحمت از کسانی که گزارش. ما باید جامعه را به این شل” او گفت:.

پلیس لس آنجلس معاون کریس پارچ که نظارت کارآگاهان گفت: در اولین ماه پس از اقامت در خانه سفارش گروه ثبت کرد 44 درصد افت مشکوک به کودک آزاری گزارش با 1,173 از مارس 17 به 17 آوریل در مقایسه با 2,488 برای مدت مشابه در سال 2019.

زنجبیل Pryor, معاون مدیر گروه کودکان و خانواده, خدمات, گفت کاهش, گزارش بی سابقه است و در حال وقوع در سراسر کشور به عنوان بسیاری از مناطق رفته اند به نوعی از خاموش شدن به دلیل بیماری همه گیر.

پریر گفت: رفاه کودک سیستم های تکیه در درجه اول موظف خبرنگاران در آموزش و پرورش و در مرحله دوم از متخصصان پزشکی. بدون مدرسه معلمان با دیدن دانش آموزان است. و از آنجا که روال بازدیدکننده داشته است پزشکی شده اند محدود پزشکان و پرستاران در حال دیدن نیست کودکان راه آنها به طور معمول انجام دهد.

تبلیغات

پریر گفت: سازمان رفاه کودکان است که صحبت کردن به اجرای قانون در مورد راه آنها می توانیم بهتر نگه داشتن یک چشم را برای کودکان است. اما او اشاره کرد که زمانی که می آید به ساخت تماس با خانواده های سازمان های پلیس باید بیشتر گریز از مددکاران اجتماعی.

گروه اجتماعی کارگران گفت: در حال ادامه کار خود به موارد. در برخی از موقعیت آنها در حال ساخت بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی با مناسب تجهیزات حفاظتی. در موارد دیگر آنها با استفاده از ویدئو به ماندن در تماس با خانواده.

DCFS مدیر بابی Cagle و گفت: می تواند کمک به پر کردن جای خالی.

“من می خواهم در لس آنجلس ساکنان به صورت صوتی برای کودکان است که ممکن است دچار سوء استفاده فیزیکی شدید ناامنی غذایی و یا دیگر اشکال غفلت” او گفت:.

تبلیغات

اورنج کانتی Dist. Atty. تاد اسپیتزر هشدار داد که این بیماری همه گیر ممکن است در خدمت به قربانیان شکارچیان.

“با توجه به اقامت در خانه سفارشات و مدارس بسته ما کودکان و سالمندان آسیب پذیر هستند به عنوان آنها به طور بالقوه در نزدیک ترین تماس در حال حاضر با معتادان خود,” او گفت:. “هنگامی که ما در بررسی ما چگونه به این بیماری همه گیر به نظر می رسد مانند آن خواهد بود یکی از ما داستان های ترسناک.”

اسپیتزر نیز نامیده می شود به گزارش هر گونه فعالیت مشکوک آنها مشاهده است. او گفت سوپر مارکت در حال حاضر ممکن است که در آن نشانه هایی از کودک و یا سالمند آزاری خال خال.

“این خیلی بهتر است برای تماس با سوء استفاده سالمند یا کودک آزاری خطوط تماس ویژه و اشتباه از شکست به گزارش آن در همه و چیزی وحشتناک اتفاق افتاده است,” او گفت:.

تبلیغات

Orange County خدمات اجتماعی دولت گزارش شده است 44 درصد افت مشکوک به کودک آزاری و غفلت در مقایسه با یک ماه قبل. دبورا Baetz اجتماعی, مدیریت خدمات مدیر گفت: شهرستان سرپرستان اوایل این ماه که معلمان در حال تشویق به بررسی نظرات دانشجويان در مورد خوب بودن زمانی که در تماس با آنها از راه دور.

هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام $42 میلیون دلار بودجه برای کودکانی که در معرض خطر بیشتری برای سوء استفاده و یا غفلت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله حدود 7 میلیون دلار برای مددکار اجتماعی اضافه کاری اضافی و توسعه.

“بدون ساختار و ایمنی کودکان — که در حال حاضر در معرض سوء استفاده و غفلت در خانه — چهره بیشتر تهدید” گفت: Newsom, همچنین اشاره کرد که این هفته ملی کودک پیشگیری از سوء ماه. “ما می دانیم که بسیاری از والدینی که از دست داده اند و شغل و درآمد با توجه به COVID-19 همه گیر ممکن است احساس ضعف و تیره و تار است.”

جنیفر براون رئیس جمهور و رئیس اجرایی اتحاد برای دفاع از حقوق کودکان گفت: Newsom گرفته مراحل درست با بودجه بیشتر منابع و پشتیبانی برای پدر و مادر. او گفت: هر کاری که دولت می تواند انجام دهد برای کاهش استرس مالی بر پدر و مادر نیز کاهش احتمال سوء استفاده از.

تبلیغات

“وجود دارد رفتن به یک سیل از سوء استفاده گزارش هنگامی که این به پایان می آید,” او گفت که ممکن است پایمال رفاه کودک سیستم.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im