لس آنجلس حیوانات مراقبت و کنترل گروه اعلام کرد که تغییرات عمده در عملیات به دلیل coronavirus.

مقامات گفت: آن حیوانی ماموران کنترل خواهد ادامه در پاسخ به امنیت عمومی و رفاه حیوانات تماس مانند سگ خطرناک, مرده, حیوانات, گزارش و ظلم و ستم حیوانی تحقیقات اما این بخش تعویق انداختن کمتر فوری تماس تا اطلاع ثانوی.

صاحبان حیوان خانگی که می خواهند به تسلیم شدن حیوانات خانگی خود را خواسته به تاخیر در انجام این کار و کسانی که حیوانات خانگی از دست رفته خواسته به پرورش آنها را به طور موقت به جای آوردن آنها در.

کسانی که به دنبال به تسلیم سالم گربه های ولگرد خواسته برای آزادی آنها را جایی که آنها به دام افتاده بودند و آنها را در بعد از وجود است و دیگر بهداشت عمومی توصیه برای اجتماعی فاصله بخش گفت.

تبلیغات

مراقبت از حیوانات مراکز تعلیق فروش حیوان خانگی مجوز و صاحبان حیوان خانگی داده خواهد شد و 30 روز مهلت برای دیر مجوز ارسالی.

دیگر شهرستان با ادارات خدمات نیز تحت تاثیر شیوع. همه از شهرستان 86 کتابخانه مکان بسته خواهد شد از طریق پایان ماه.

“پس از بررسی دقیق و بحث و گفتگو با محلی مقامات بهداشتی ما تصمیم گرفته اند به ما نزدیک کتابخانه ها در فراوانی از احتیاط و برای کمک به جلوگیری و محدود کردن گسترش COVID-19” گفت: مدیر کتابخانه Skye پاتریک در بیانیه ای در روز شنبه. “ما درک تاثیر این به طور بالقوه می تواند باعث شود مشتریان و ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت نزدیک به ارائه به روز رسانی.”

در ضمن لس آنجلس گروه تفریح و پارک اعلام کرد که تمام تفریح و ارشد مراکز و لغو تمام فعالیت های وجود دارد که از طریق حداقل 4 آوریل. تمام حوادث که شامل 50 نفر یا بیشتر برنامه ریزی شده در تفریح و پارک های محل هستند و لغو رزرو جدید برای امکانات و یا مجوز به حالت تعلیق بخش گفت.

تبلیغات

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im