Coronavirus تبدیل غیرمنتظره سیستم مهاجرت به یک “tinderbox’

هفته گذشته قاضی مهاجرت اشلی Tabaddor محاصره اولین ردیف صندلی در دادگاه در لس آنجلس مهاجرت دادگاه. مترجمین خود را به ارمغان آورد هدست. کارمندان انجام ضد عفونی کننده دستمال مرطوب.

و برخی از قضات محدود تعداد زیادی از مردم در داخل دادگاه که به طور معمول بسته بندی شده شانه به شانه.

کارگران گفت: آنها در حال انجام بهترین خود را برای محدود کردن آنها و قرار گرفتن در معرض به کروناویروس و COVID-19 در صورت از آنچه آنها توصیف به عنوان کافی محافظ اقدامات انجام شده توسط مقامات فدرال.

“وجود دارد فقط خیلی قضات می توانید در خود حوزه است. آنها هیچ کنترل بیش از انتظار مناطق و یا بقیه از دادگاه گفت:” Tabaddor رئيس جمهور از ملی Assn. مهاجرت قضات است.

تبلیغات

او توضیح می دهد که فدرال پاسخ به “فقط چسبیده سر خود را در شن و ماسه به امید آن تمام خواهد شد از بین برود.”

در سراسر کشور مهاجرت قضات و وکلای مهاجرتی-طرفداران حقوق به عنوان به خوبی به عنوان برخی از فدرال مهاجرت کارگران خواستار دولت فدرال به اقدامات تهاجمی به سرعت گسترش ویروس و اثر آن بر یک در حال حاضر غیرمنتظره و backlogged سیستم مهاجرت.

روز چهارشنبه دو ده سناتور دموکرات به رهبری سناتور. کامالا هریس کالیفرنیا با ارسال نامه ای به سرپرست chiefs of Homeland Security, U. s. اداره مهاجرت و گمرک ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی مورد درخواست خود را coronavirus پاسخ.

“با توجه به گسترش ویروس در ایالات متحده — و به طور خاص آسیب پذیری افراد در بازداشتگاه های اداره مهاجرت و کارکنان آن است که DHS یخ و CBP باید برنامه ای برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus در DHS امکانات و برای محافظت از افراد بازداشت تسهیلات کارکنان و عموم مردم” سناتور نوشت.

تبلیغات

مهاجرت سیستم است که به شدت مورد آزمایش قرار در راه های متعدد. قضات مهاجرت, وکیل مدافع و دادستان به نام در همه دادگاه مهاجرت را تعطیل. مهاجر-فعالان حقوق عمومی و سلامت دانشگاهیان اصرار دارند که مراکز بازداشت باید آزادی مهاجران و تعلیق بیشتر مهاجرت دستگیری و تبعید.

اما بلندی بحران می رود به مراتب فراتر از مسائل از ازدحام بیش از حد و قرار گرفتن در معرض. در این زمینه عدم وجود دستورالعمل های روشن در سراسر سیستم مهاجرت تشدید تاخیر در پردازش مهاجران. این ویروس همچنین به احتمال زیاد برای مختل کردن جریان از کارگران خارجی است و می تواند مانع دولت توانایی کارکنان سازمان که روند مهاجران و پناهجویان.

در میان مهم ترین نگرانی های ناتوانی در پیاده سازی اجتماعی فاصله در نهادی تنظیمات به طور خاص مهاجرت دادگاه ها و بازداشتگاه.

“این یک tinderbox” گفت: وندی Parmet یک استاد حقوق و بهداشت عمومی در دانشگاه. “هر آنچه شما در مورد فکر می کنم عدالت کیفری اصلاحات در دراز مدت بازداشت و جماعت از مردم در نهادی تنظیمات خطرناک است در حال حاضر. آن را خطرناک برای مردم بازداشت شده اند. آن را خطرناک برای کارکنان. آن را خطرناک برای جامعه است که ارتباط برقرار کردن با کارکنان.”

برای سال در حال حاضر مقامات دولتی خواسته اند که به فاصله خود را از نظر جسمی از دیگران است. اما آن را سخت برای به انجام رساندن در دادگاه مهاجرت اغلب بسته بندی شده با ده ها تن از مردم و مهاجرت بازداشتگاه که در آن مردم برگزار شد در محله های تنگ و به اشتراک گذاری دستشویی و حمام.

مهاجرت به ایالات متحده دادگاه در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم کردن با تعداد بیش از 1 میلیون نفر. برای سال مهاجرت قضات باید پردازش مهاجران در گروه های بزرگ در تلاش برای سرعت بخشیدن به backlogged سیستم.

اما این تعداد سه برابر شده اند تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که دو برابر شده پایین در اجرای مهاجرت. در آن زمان دغدغه کاهش یافته است اما مهاجرت قضات می گویند آنها با موارد غیرمنتظره در ماه های اخیر چندین قضات استعفا در اعتراض.

بحران ساخته شده است که به صورت غیر معمول اتحاد است.

تبلیغات

آخر هفته گذشته اداره مهاجرت و گمرک اتحادیه متخصصان پیوست ملی Assn. مهاجرت قضات و وکلای مهاجرت آمریکا Assn. در تماس برای دولت فدرال به همه آن 68 دادگاه مهاجرت برای دو تا چهار هفته.

در نامه ای سرگشاده قضات و وکلای گروه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به آنها گفت که گسترش COVID-19 کافی بود و نه بر اساس شفاف علم به اندازه کافی به حکم گسترده بسته شدن.

“به DOJ شکست خورده است به تعهدات خود برای اطمینان از امن و سالم به اجرای ما در دادگاه مهاجرت” در بیانیه ای گفت:.

اواخر روز سه شنبه دفتر اجرایی برای بررسی مهاجرت که مدیریت دادگاه مهاجرت سیستم اعلام آن را نزدیک به مرکز شهر لس آنجلس مهاجرت دادگاه و به تعویق انداختن غیر از بازداشت شدگان جلسات در مهاجرت courthouses در سراسر کشور است. این حرکت به طور موثر بسته 10 courthouses از جمله ساکرامنتو شهر نیویورک و هیوستون, تا مارس 10.

اما چند courthouses باز مانده موارد با بازداشت مهاجران در میان آنها San Francisco سان دیگو و تاکوما بشویید. سیاتل مهاجرت دادگاه اول به هفته گذشته به دلیل بالا بودن تعداد موارد در منطقه و پس از وجود یک گزارش دست دوم قرار گرفتن در معرض.

هفته گذشته در شهر نیویورک مهاجرت, وکیل برایان جانسون عینک ماسک گاز در یک قطار از خانه اش در لانگ آیلند به دادگاه مهاجرت در شهر نیویورک به دلیل او تا به حال به نظر می رسد برای محاکمه.

روز بعد جانسون و دیگر وکلای مهاجرت به خواست دیگران به دور بماند.

“ما نمی خواهد به نظر می رسد برای دادگاه مهاجرت در طول #coronavirus همه گیر حتی اگر یک adjournment, درخواست را رد کرده است” جانسون قرار داده و خود را در Facebook صفحه. “ما نمی خواهد اجازه می دهد EOIR را بی مبالاتی در حفظ دادگاه باز به علت آسیب جدی به ما مشتریان ما کارکنان و یا مشتریان است.”

تبلیغات

در روز سه شنبه, U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی اعلام کرد و آن را به طور موقت نزدیک همه مهاجرت دفاتر تا آوریل 1 از آنجا که از virus. حرکت به تعویق انداختن پناهندگی و تابعیت مصاحبه و همچنین تابعیت مراسم. آژانس کارکنان تشویق به کار از خانه و دیگران از جمله پناهندگی افسران بودند به یاد می آورد از بازداشتگاه ها و پست ها در سراسر کشور است.

“در زمانی که دولت فدرال باید منجر شود به عنوان مثال … DHS و USCIS شده اند قرار دادن کارکنان و همه کسانی که کسب و کار با آژانس ما در معرض خطر” یکی USCIS کارمند گفت: بار خواست نامش فاش نشود به محافظت حرفه ای در برابر اقدامات تلافی جویانه. کارمند بیمار شده است اما قادر به گرفتن تست شده برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. “این شرم آور است.”

مقامات اداره مهاجرت ایالات متحده می تواند به زودی شروع به بسته شدن مرز جنوبی به برخی از مهاجران از بین بردن کسانی که وارد آمریکا بین رسمی از مبادی ورودی و تبدیل آنها به مکزیک بازگشت به محدود کردن این بیماری همه گیر در انتخابات گفت: بار. دولت هنوز به طور رسمی اعلام پیشنهاد,اما از آن است که چکش نهایی کردن جزئیات.

روز سه شنبه مقامات دولت شروع تخمگذار زمینه را برای تغییر. تحت سیاست جدید مرز ماموران گشت که دستگیری مکزیکی, بزرگسالان در تلاش برای عبور از مرز بین بنادر از ورود خواهد آنها را به بازگشت به مکزیک در نزدیکی بندر ورود به جای بازداشت آنها را با توجه به برندن جاد رئیس اتحادیه که نشان دهنده 15,000 عوامل ملی گشت مرزی شورای.

از شنبه هیچ متحده گمرک و حفاظت مرزی عوامل یا مهاجران در بازداشت به حال آزمایش مثبت برای coronavirus جاد گفت.

ناتان Peeters, یک گشت مرزی سخنگوی نمی گویند که چگونه بسیاری از عوامل و بازداشت مهاجران شده بود به نمایش در آمد برای COVID-19 همانطور که از شنبه. کسانی که با علائم و یا که سفر تاریخچه پرچم مراجعهکننده به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و یا محلی مقامات بهداشتی برای اضافه غربالگری, او گفت:, و آژانس صادر کارکنان ماسک — از جمله N95 ماسک — دستکش و عینک و یکبار مصرف لباس بیرونی برای جلوگیری از گسترش ویروس و COVID-19.

در طول یک جلسه دوشنبه اقدام به گشت مرزی کمیسر علامت گذاری مورگان گفت که آژانس بود “نظارت و به شدت به دنبال تمام فرصت ها برای مهار و کاهش” کوروناویروس.

“سلامت خطر تهدید در امتداد جنوب غربی مرز بسیار واقعی” مورگان گفت.

مورگان گفت که مهاجران گرفتار به طور غیرقانونی عبور از مرز جنوبی شدند و موضوع را به همان coronavirus غربالگری به عنوان مسافران بین المللی پس از رسیدن به ایالات متحده در فرودگاه.

یکی دیگر از منطقه که در آن ویروس می تواند بر مهاجرت است ناشی از جریان های کشاورزی کارگران مهمان به کشور است. این هفته سفارت آمریکا و کنسولگری در مکزیک به حالت تعلیق خدمات ویزا که در مزرعه کار پیمانکاران می تواند در برخورد یک ضربه به توت فرنگی و سیب, صنایع.

اخراج سیستم است و در عین حال یکی دیگر از منطقه از عدم قطعیت. روز سه شنبه مقامات گواتمالا به حالت تعلیق در تمام اخراج پرواز نشات گرفته از ایالات متحده تا زمانی جدید سلامت غربالگری پروتکل توسعه یافته است. این حرکت را به یک اثر قابل توجهی در مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت به سطح شیب دار تا بحث توافق که بر اساس آن آمریکا می فرستد مهاجران که به دنبال پناهندگی در آمریکا به گواتمالا.

لس آنجلس یخ مدیر دیو مارین مکزیک گفت: به احتمال زیاد خواهد دنبال کت و شلوار.

“من فکر می کنم با حذف پروازهای آنها می تواند نسبتا با اعتماد به نفس است که آنها که پزشکی پاک” گفت و اشاره کرد که آنها در حال گرفتن درجه حرارت. “در حالی که هر کسی پرواز تجاری آنها نمی توانند کنترل آن است.”

او گفت: توقف تمام اخراج پرواز می تواند تاثیر بسیار زیادی در آژانس.

“ما می خواهم تا حمایت,” او گفت:.

گسترش سریع این ویروس همچنین است حالت چالش برای مهاجران برگزار شد بازداشت و سازمان های مسئول برای آنها. روز جمعه یخ اعلام کرد تعلیق اجتماعی ملاقاتها در آن بازداشتگاه.

بخش خصوصی اجرای مهاجرت فدرال بازداشتگاه در آدلانتو, 85 مایلی شمال شرقی لس آنجلس است که قادر به نگه داشتن 1,900 مهاجران احتمال رسیدن به ظرفیت در چند هفته مارین گفت.

روز دوشنبه با آیتالله سیستانی و دیگر گروه های راه اندازی یک طرح دعوی در دادگاه در برابر یخ خواستار آزادی مهاجران در بازداشت هستند که به ویژه آسیب پذیر به COVID-19. طرفداران گفت که بازداشت شدگان به ویژه آسیب پذیر به شیوع بیماری مسری چرا که آنها زندگی می کنند در محله های نزدیک و اغلب در سلامت فقیر. آنها اشاره کرد که مراقبت های پزشکی در یخ امکانات شده است مستند به ناکافی مانند 14,000 ایمنی و بهداشت کاستی های شناسایی شده توسط وزارت امنیت داخلی دفتر بازرس کل.

در نامه ای به یخ زمینه کار رهبران در لس آنجلس و سرپرست آدلانتو یخ مرکز پردازش در San Bernardino County, وکیل مهاجر با مدافعان اشاره کرد که COVID-19 است و بر خلاف هر گونه بیماری عفونی است که آدلانتو را تجربه کرده است.

“آن نرخ انتقال خواهد بود به طور قابل توجهی بالاتر از اوریون سرخک یا آبله مرغان, چرا که هیچ به اصطلاح “گله ایمنی’ وجود دارد در برابر ویروس یعنی هیچ جمعیت با ایمنی” وکلا نوشت. “به سادگی قرار دادن افراد بازداشت شده در [آدلانتو بازداشتگاه] نشسته اردک برای یک کشنده COVID-19 عفونت است.”

وکلا گفت: یخ باید با استفاده از اختیار خود برای آزادی بازداشت شدگان تحت بشردوستانه آزادی مشروط و استفاده از جایگزین حبس مانند GPS مچ پا مانیتور و صفحه اصلی بازدیدکننده داشته است.

علاوه بر آدلانتو یخ خانه های بازداشت شدگان در چهار کالیفرنیا دیگر امکانات: یوبا سیتی زندان شهرستان در ماریس ویل مسا ورد یخ پردازش تسهیلات در Bakersfield Otay مسا بازداشتگاه در سن دیگو و امپریالیستی در منطقه بازداشتگاه در کالکزیکو.

Lizbeth evde yazar از داخلی ائتلاف برای عدالت مهاجر گفت: مسئولان در آدلانتو آغاز شده مطابق با امکانات روز دوشنبه در پاسخ به coronavirus نگرانی که بدان معنی است که زندانیان نگهداری می شوند برای مدت طولانی در سلول های خود را بدون زمان تفریح و سرگرمی و یا دسترسی به تلفن.

یکی از بازداشت شدگان وجود خوزه Topete روز دوشنبه گفت که بازداشت کارکنان قرار می گیرد CDC پوستر در مورد COVID-19 اطراف تاسیسات, اما تنها در انگلیسی. او گفت: یخ عوامل وارد تسهیلات با پوشیدن ماسک و دستکش ترک بازداشت شدگان دست پاچه.

“ما در حال ترس” او گفت:. “چه اتفاق می افتد با ما؟”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر