Coronavirus است جداسازی بعضی از بچه ها در محافظ, مراقبت از پدر و مادر و خدمات

Lonely girl

بزرگنمایی این تصویر

Elva اتین/گتی ایماژ

در روزهای دوشنبه و سه شنبه جسیکا دختر قرار است به اقامت شبانه با او در بروکلین, n. y., اما این همه تغییر با شیوع کروناویروس.

“من فقط به انجام FaceTime, ویدئو کنفرانس و سه راه تماس” جسیکا می گوید. “من نمی می توانید ببینید او دیگر در حال حاضر.”

دختر خود را که یک کودک نو پا است که در پرورش و مراقبت جسیکا بخشی از یک مادر و کودک برنامه فراهم می کند که یک خانه و روان درمانی, دارو و درمان, خدمات برای مادران که یا با بچه ها یا کسانی که مراقبت از کودکان در پرورش. جسیکا پرسید که NPR تنها با استفاده از نام کوچک به دلیل در حال بررسی موارد قانونی مربوط به حضانت دخترش که او در حال کار برای به دست آوردن.

اما در حال حاضر او نمی داند که او را ببینید فرزند خود را دوباره. ملاقاتها لغو شده است و او می گوید تماس های ویدئویی نمی تواند جایگزین فرد تماس به خصوص با 2 سال. دختر کوچک او نمی تواند نگه داشتن یک مکالمه و یا توجه به اندازه کافی بلند را امتحان کنید. جسیکا می گوید: کودک نو پا خود را اغلب پرس روی صفحه نمایش و به طور تصادفی در حال آویزان کردن چت.

“من معمولا تغذیه او به خوانندگی او با ما پیوند” جسیکا می گوید. “آن را مانند [ویروس] ربوده آن را از من دور کن.”

تلاش های شهرستانها استان ها و ایالات متحده برای کاهش گسترش ویروس است که باعث COVID-19 وادار کردن کودک رفاه, خدمات, پرورش, سازمان, دادگاه خانواده و پدر و مادر در سراسر کشور به ارزیابی آنچه مستلزم حضوری تماس بگیرید.

“یکی از بزرگترین نگرانی این است که رکود در دادگاه خانواده می گوید:” آنیا Mukarji-Connolly, یک نظارت وکیل در بروکلین مدافع خدمات این سازمان به نمایندگی از جسیکا در مورد حقوقی.

به دلیل شیوع کروناویروس جدید, نیویورک شهرستان, دادگاه تنها شنیدن موارد هستند که تلقی اضطراری و یا ضروری است. این بدان معناست که جسیکا آینده دادگاه ظاهر — زمانی که حضانت و ملاقات قرار شد خطاب — در حال حاضر به تعویق افتاد برای ماه می باشد. خدمات ارائه شده به خانواده ها نیز در حال کاهش باشد.

“ما هنوز نمی دانیم که چگونه این است که به تاثیر مشتریان ما, اما ما می دانیم که آن را برای رفتن به وحشتناک” Mukarji-کانلی می گوید. “دسترسی نداشتن به خدمات دسترسی به ملاقات آن را قطعا رفتن به مضر به خانواده ها است, اما همچنین ما پیش بینی آن را به تاخیر الحاق.”

است که به خصوص ویرانگر برای یک خانواده در این زمان از وحشت زمانی که پدر و مادر و فرزند به دنبال آسایش Mukarji-کانلی می گوید. آن را نیز ممکن است طولانی چگونه یک کودک است که در پرورش و مراقبت از زمانی که آنها را می توان در پیوست با پدر و مادر خود را.

در حال حاضر شهر نیویورک دولت برای خدمات کودکان است که در ادامه به طور کامل به کار گیرند.

“ما همچنان به اعمال پروتکل های در محل برای کمک به خط مقدم ما کارگران انجام این ماموریت با خیال راحت می گوید:” شانل زیره سیاه یک سخنگوی آژانس.

“به عنوان بخشی از این تلاش ما در حال حاضر در حال کار با ورودی از دولت ما نظارت آژانس بر هدایت است که اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری بیشتر وقتی که می آید به انجام بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی برای اطمینان از کودکان بی خطر هستند” زیره می گوید.

کشورهای دیگر در حال ساخت تصمیم جدی. مین دفتر کودک و خانواده, خدمات, اعلام کرد, آن را به طور موقت تعلیق همه در شخص والدین ملاقاتها و توقف بازدیدکننده داشته است ماهانه توسط caseworkers به خانواده ها.

“به اطمینان حاصل شود که OCFS باقی مانده است متصل به جوانان, پدر و مادر, و منابع پدر و مادر انتظار می رود که کارکنان را هماهنگ تماس رخ می دهد از طریق تلفن یا ویدئو کنفرانس برای هر خانواده است که نیاز به دیده می شود تا پایان مارس سال 2020” خواندن یک نامه خطاب به هر دو پرورش و پدر و مادر خوانده در مین دفتر کودک و خانواده, خدمات وب سایت. “تماس از کارکنان ممکن است از طریق به شما از شماره تلفن آن را به عنوان ممکن است آنها را به کار از راه دور. لطفا جواب شماره های ناشناخته در این زمان و یا چک صوتی غالبا.”

لس آنجلس دادگاه به حالت تعلیق درآمد از طریق مارس 16 برای همه غیر اضطراری و غیر ضروری مهم است. این شهرستان دارای بزرگترین فرزند از سیستم رفاه در کشور و در حال حاضر آن را می گوید آن است که به طور کامل و مداوم در بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی سرمایه گذاری و از بین بردن, در حالی که همچنین بررسی آنچه که فرد در تماس است و کاملا ضروری است. آن را نیز ارائه دنده محافظ برای کارکنان خود را.

“خیلی از کارهایی که ما انجام اضطراری اساس است و این بدان معناست که ما به نظر می رسد در صفحه اصلی اعلام نشده” بابی Cagle, مدیر لس آنجلس گروه از کودکان و خانواده, خدمات, می گوید. “هنگامی که ما انجام این کار, ما سعی می کنیم به تجهیز آن کارگران برای اولین بار با این نوع ماسک, چشم, حفاظت, دستکش و لباس است که آنها نیاز” در صورتی که آنها روبرو می شوند یک عضو خانواده است که یا می تواند به بیمار, او می گوید.

Cagle است که مدیریت یک سیستم برخی از 9,000 کارکنان که خدمت مورد 34,000 کودکان در هر زمان داده شده.

“کار حفاظت از کودکان یک تا 24 ساعت در روز و هفت روز هفته تلاش ما در سراسر کشور” Cagle می گوید. “و درست مثل پلیس حفاظت از آتش و حفاظت از خدمات ما همچنان در طول بحران و اجتماعی فاصله.”

اما همین انزوا است که قرار است برای نگه داشتن افراد سالم نیز می تواند زیان آور برای یک کودک است که بدرفتاری. تماس به سیستم خط تلفن و Cagle می گوید که چون مدارس تعطیل هستند و معلمان و کارکنان مدرسه که به طور معمول باید یک چشم را به اتهام سوء استفاده نمی دیدن بچه ها. بنابراین Cagle خواستار به سازمان دیده بان برای نشانه هایی از سوء استفاده و غفلت و به تماس های حفاظت از کودکان خط.

“من بسیار به شدت تشویق مردم هوشیار باشند در مورد ایمنی کودکان در خانواده,” او می گوید. “این یک زمان استرس افزایش یافته و ما می دانیم که از این کار که ما انجام می دهیم که این نیز می تواند یک چشم انداز مثبت در بدرفتاری کودکان است. و بنابراین ما خواهید بود بسیار در سازمان دیده بان برای آن.”

در حال حاضر Cagle می گوید او به کارکنان و تجهیزات او نیاز به رفتن نگه دارید اما این فقط آغاز است. دنده محافظ نیاز به پر و او در انتظار است که نیروی انسانی را نیز افت قابل توجهی در صورتی که این در دراز مدت بیماری همه گیر.

“ممکن است یک زمان که در آن ما باید برای شروع به انجام تماس بر اساس خطر برای کودکان و خانواده ها. مصرف خطرناک ترین آنهایی که برای اولین بار,” او می گوید. “خوشبختانه ما وجود دارد در این نقطه است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im