Coronavirus بستری شدن در بیمارستان دو برابر شده اند در کالیفرنیا بیش از گذشته سه روز

بستری شدن در بیمارستان همچنان به سنبله در کالیفرنیا به عنوان coronavirus اسپرد مقامات روز دوشنبه گفت:.

بین جمعه و شنبه تعدادی از کالیفرنیا بیماران بستری با COVID-19 در بخش مراقبت های تخت تقریبا سه برابر شده و به 597 از 200.

تعدادی از بستری شدن در بیمارستان است و نزدیک به دو برابر و از 746 به 1,432.

دکتر مارک Ghaly کالیفرنیا را وزیر بهداشت و خدمات انسانی گفت: دولت مدلسازی نشان می دهد کالیفرنیا نیاز 50,000 جدید تخت بیمارستان در اواسط ماه مه.

تبلیغات

“ما پروژه ای است که ما نیاز است که نسبت به نیمه دوم ماه مه” Ghaly گفت. “بنابراین ما بسیار مشغول تلاش برای ساخت نسبت به آن است.”

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از مردم خود دولت معتقد است با این ویروس آلوده بر اساس وضعیت موجود ،

“آن را پویا و مدل آن کاملا متفاوت من به شما اطمینان می تواند از آن بود که فقط چهار یا پنج روز پیش” Newsom گفت. “و اگر ما تا به حال یک مدل است که من می توانم با اطمینان بیشتری می گویند بر اساس تمام این شرایط و همه چیز ثابت بودن, پس از آن ما خواهد آن را به شما ارائه, اما من می توانم به شما اطمینان دهم که ما در حال اجرا هستند این مدل که در زمان واقعی است.”

کالیفرنیا ثبت 142 کشته و بیش از 6.800 موارد است.

تبلیغات

لس آنجلس مقامات روز دوشنبه تایید کرد هفت کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر آوردن تلفات به 44.

شش تن از قربانیان 65 ساله یا مسن تر و یکی بین سنین 41 و 65 شهرستان بهداشت عمومی مدیر گروه باربارا فرر گفت.

فرر اعلام اضافی 342 موارد این ویروس در شهرستان آوردن مجموع به 2,474. این تعداد شامل افرادی است که بهبود از COVID-19 تعداد که مقامات در حال کار به دقت پیگیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de