بزرگنمایی این تصویر

یک کارگر در یک دست کت و شلوار محافظ استفاده می مه پاش برای ضد عفونی کردن هوای مناطق در یک روستا در چینگدائو در استان شاندونگ به عنوان کشنده جدید کروناویروس همچنان به گسترش در چین است. ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ایسنا

مرگبار فشار از coronavirus پدید آمده است که در ووهان چین در حال حاضر به هر بخشی از سرزمین اصلی چین از شانگهای به تبت. افزایش سریع درخواست روسیه برای بستن طولانی خود را در مرز با چین در روز پنج شنبه.

Coronavirus در حال حاضر یافت شده است حداقل در 20 کشور پس از وقوع شروع ماه گذشته با فیلیپین و هند آخرین کشورها برای گزارش موارد است. این انتظار می رود برای حفظ رشد: تنفسی ویروس کارشناسان در هنگ کنگ می گویند که آنها بر این باورند که شیوع اوج است که هنوز ماه دور به احتمال زیاد در اواخر بهار.

“بن Cowling, استاد بیماری های عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه هنگ کنگ می گوید که در چند روز گذشته مسیر این بیماری رشد کرده بسیار واضح تر” NPR Jason Beaubien گزارش از هنگ کنگ. او می افزاید: “Cowling می گوید: شیوع این است که فقط شروع کار است و او انتظار دارد که برای دیدن افزایش سطح انتقال در سطح جهان از جمله در ایالات متحده است.”

“من فکر می کنم آن را بسیار به احتمال زیاد است که شما را ببینید-انسان به انسان انتقال در شهرستانها ایالات متحده ظرف دو یا سه هفته” Cowling می گوید.

رئیس جمهور تهمت ایجاد کرده است به ویژه نیروی کار به هماهنگی ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس جدید یا 2019-nCoV. رهبری بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر, این گروه شامل رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و همچنین دیگر سلامت و امنیت و حمل و نقل مقامات.

سازمان بهداشت جهانی می گوید سازمان ملل “باید در حالت آماده باش” برای مبارزه با کروناویروس.

“فرد به فرد انتقال دیده شده است در حداقل 3 کشور در خارج از چین – ژاپن و ویتنام و آلمان” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: از طریق توییتر در روز پنج شنبه.

که برگزار شد یک جلسه اضطراری در مورد ویروس شنبه دوم آن چنین جلسه ای در روز به عنوان بسیاری از آن را به عنوان وزن, آیا برای تعیین شیوع کروناویروس یک اورژانس بهداشت جهانی.

وزارت امور خارجه ایالات متحده است که تنظیم بیشتر تخلیه پرواز برای آمریکایی ها در ووهان مجازی مستند با سفارت آمریکا در پکن گفت اضافی پروازهای آزمایشی برای دوشنبه.

حدود 200 آمریکایی ها آورده بودند به کالیفرنیا روز چهارشنبه در یک پرواز که شامل دیپلمات ها و خانواده های آنها. جدید پروازهای خواهد شد که “ظرفیت برای خصوصی شهروندان آمریکایی در یک reimbursable اساس” وزارت امور خارجه می گوید.

تقریبا 82,000 نفر تحت آزمایشات پزشکی در چین را از نگرانی است که آنها ممکن است ویروس چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 7,700 تایید موارد coronavirus در چین که در آن بیماری کشته شدن 170 نفر است. اکثر موارد در ووهان هوبئی. اما حداقل 13 سایر استان را تایید کرده اند 100 یا بیشتر موارد افرادی که coronavirus.

اعلام کرد روسیه تصمیم به بستن مرز مشترک خود با چین و نخست وزیر میخائیل Mishustin روز پنجشنبه گفت که محدودیت های جدید خواهد اثر را جمعه. گفت: رفاه مردم روسیه خود را اولویت Mishustin گفت: تعطیلی موقت ناشی از شرایط خاص ایجاد شده توسط مرگبار بیماری است.

به منظور کاهش احتمال گسترش هر تنفسی بیماری CDC توصیه می کند که مردم را از گام های ساده مانند شستن دست ها با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه و اجتناب از تماس نزدیک با هر کسی که بیمار است.

در حال بارگذاری…

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de