Coronavirus نگرانی پرستاران منجر به تهدید اعتصاب در هنگ کنگ اگر مرزها نیست بسته

بزرگنمایی این تصویر

یکی از اولین موارد جدید کروناویروس در هنگ کنگ داشت در بیمارستان ملکه الیزابت در هنگ کنگ است. سلامت کارگران در شهرستان ترس هجوم بیماران. ورنون یون برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ورنون یون برای NPR

پرستاران در هنگ کنگ تهدید به اعتصاب اگر شهر نیست تعطیل مرز خود را با سرزمین اصلی چین است. برخی از پرستاران در حال حاضر مشغول غیر مجاز sickouts در اعتراض به آنچه آنها می گویند عدم اقدام توسط هنگ کنگ مقامات.

هنگ کنگ وزیر بهداشت و مواد غذایی سوفیا چان شکست به دست آورد در حالی که در حال مصاحبه با یک ایستگاه رادیویی محلی در روز شنبه به عنوان او خواست پزشکان و پرستاران به ماندن در کار است. اما چان همچنین گفت او آگاه باور نکردنی از استرس ووهان شیوع کروناویروس قرار دادن در کادر پزشکی. بیمارستان در شهرستان در حال تقلا برای راه اندازی جداسازی بخش و در حال حاضر در حال غرق با نزدیک به 700 موارد ممکن است (اگر چه وجود دارد تنها شده اند و حدود ده مورد تأیید از طریق پایان ماه ژانویه).

“من نگران احساسات کارکنان مراقبت های بهداشتی” چان گفت.

هزاران نفر از اعضای هنگ کنگ بیمارستان اقتدار کارکنان داد که در پیاده کردن این کار شروع شنبه اگر شهر نیست مهر و موم خود را در مرز با چین است.

سلامت کارگران اتحادیه که حدود 18,000 اعضای ساخته شده است در درجه اول از پرستاران بلکه شامل پزشکان متخصص و بیمارستان و کارکنان پشتیبانی.

در Tuen مون بیمارستان عمومی در غرب هنگ کنگ, دکتر آلبرت وانگ می گوید او نمی تواند پیوستن به picketers اگر یک اعتصاب رخ می دهد اما او به طور کامل پشتیبانی از آنها.

“من خیلی درک احساسات خود و منطق و آنها حق اعتصاب” وانگ می گوید.

“من بسیار احترام آنها. من خیلی درک کنند که چرا آنها در حال انجام این کار به دلیل این تمام چیزی مانع شده اند می تواند در وهله اول” وانگ می گوید. “ما لازم نیست که به خطر زندگی ما انجام بالینی ما کار می کند. این است که یک فاجعه طبیعی است. این یک فاجعه انسان ساخته شده.”

وانگ یک متخصص قلب و عروق اما او می گوید که در زمان بحران مانند این تقریبا تمام پزشکان به عنوان پزشکان عمومی هستند و به نام در به درمان هر کس می آید در درب.

بزرگنمایی این تصویر

دکتر آلفرد ونگ می ایستد در مقابل Tuen مون بیمارستان در هنگ کنگ است. او می گوید: جدید شیوع کروناویروس قرار داده باورنکردنی استرس بر روی سلامت مراقبت workes. ورنون یون برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ورنون یون برای NPR

وانگ و دیگر مراقبت های بهداشتی کارگران می گویند که دلار هنگ کنگ به حال مقدار زیادی از زمان را به خود جدا از چین و جلوگیری از این ویروس جدید از گرفتن جای پا در این شهرستان است.

آنها استدلال می کنند که دلار هنگ کنگ می تواند متوقف ورود این بیماری به طور کامل بستن مرز خود را با چین که خبری از این ویروس برای اولین بار شکست و با نگه داشتن آن را مهر و موم شده تا شیوع در سرزمین اصلی تحت کنترل است.

“اگر شما نگاهی به آن موارد تایید شده تا کنون است که ما با داشتن [در هنگ کنگ] همه آنها وارداتی, موارد,” او می گوید.

تمام بیماران از هوبئی استان, کانون شیوع این بیماری در چین و بسیاری از آنها وارد هنگ کنگ با قطار با سرعت بالا.

“اگر دولت به گوش ما اگر آنها بسته شده بود که راه آهن با سرعت بالا در صورتی که تعطیل مرزهای همه از این می تواند مانع از” وانگ می گوید. “ما شده اند برای دفاع از این هفته در حال حاضر. ما شده اند به دفاع از این پس در اوایل ژانویه. اما آنها فراهم شود.”

در روز پنج شنبه, هنگ کنگ, آیا تعطیل کردن همه لینک های راه آهن به چین از جمله آن معتبر قطار با سرعت بالا.

کری لام رئیس اجرایی هنگ کنگ در این هفته همچنین دستور داد تمام خدمات کشتی به چین متوقف شد اما او را متوقف کوتاه به طور کامل بسته شدن مرز.

“برای متوقف کردن همه ترافیک مسافری در چنین گسترده و جامع در مقیاس موجه نیست,” او گفت:. اتومبیل و برخی از اتوبوس ها در مجاز است. تعدادی از پروازها شده است به نصف کاهش دهد.

هنگ کنگ نیز محروم ساکنان هوبئی استان که شامل شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی از ورود به قلمرو آن است. اتباع چینی در حال نمایش در مرز و پرسید که آیا آنها بوده ام در هوبئی در دو هفته گذشته. اگر آنها می گویند که آنها نمی توانند وارد هنگ کنگ. اما آنها نیز نمی تواند بازگشت به هوبئی چرا که خطوط حمل و نقل به استان تعطیل شده اند.

لام گفت: “اقدامات او تحمیل به منظور محدود کردن جریان از مردم از چین به هنگ کنگ “شدید” “سخت گیرانه” و “بی سابقه است.”

لام می گوید که آب بندی کردن مرز در این نقطه است که غیر عملی خواهد بود و در درجه اول صدمه دیده هنگ کنگ از ساکنان که در نهایت به دام افتاده در چین است.

“وجود دارد تعداد زیادی از هنگ کنگ از ساکنان که در حال حاضر سفر در سرزمین اصلی و خارج از کشور و نیاز آنها به” لام گفت. “بنابراین من فکر نمی کنم آن را معنی دار به بحث در مورد بسته شدن کامل مرز نقاط کنترل.”

وانگ مخالف است.

در Tuen مون بیمارستان که در آن او کار می کند, کارکنان نیست در حال حاضر درمان هر گونه تایید موارد جدید کروناویروس. یک تعداد انگشت شماری از موارد که در ابتدا تشخیص داده شده اند وجود دارد انتقال به بیمارستان اقتدار بیماری های عفونی مرکز. با وجود این وانگ می گوید: شیوع مسلط بیمارستان وادار کردن مردم به کار اضافه کاری و باعث کارکنان سطح باور نکردنی از استرس است.

“وجود دارد هیچ تایید موارد در حال حاضر در اینجا در این بیمارستان وجود دارد ده ها تن از موارد مشکوک در اینجا در حال حاضر. ما نمی دانیم که کدام یک از آنها خواهد بود که بعد از تایید مورد,” او می گوید.

نشستن در یک باغ کوچک منطقه در مقابل اورژانس وانگ می گوید کارکنان بیمارستان در حال آماده شدن برای آنچه آنها باور دارند خواهد بود موجی از بیماران مبتلا به ووهان coronavirus آینده را از طریق درب.

کارکنان در حال تقسیم به آنچه که به نام “کثیف” و “پاک” تیم. شروع چهارشنبه “کثیف” تیم را اداره کند همه مشکوک و تایید coronavirus موارد در سه جداسازی بخش. پزشکان و پرستاران و متخصصان در این تیم را تنها در برخورد با کروناویروس بیماران. آنها نمی خواهد ارتباط برقرار کردن با بقیه کارکنان پزشکی بر روی “پاک کردن” طرف بیمارستان.

“این افرادی که درگیر در یک تیم آنها را قرنطینه می شود و حتی پس از کار و حتی پس از ساعات کار از آنجا که ما می خواهم برای محافظت از بقیه جامعه” او می گوید.

این سلامت کارگران را در خواب امن اختصاص داده شده مسکن که جدا آنها را از سایر کارکنان است. علاوه بر این آنها نمی شود مجاز به دیدن دوستان و یا اعضای خانواده.

“ما در حال صحبت کردن در مورد در حدود چهار تا شش هفته از زمان که در آن آنها به طور کامل جدا از بقیه جهان” وانگ می گوید. “بنابراین شما می توانید تصور کنید که چقدر استرس زا خواهد بود که و چه نوع زندگی است که خواهد بود.”

و او را نا امید چون او معتقد است که این شهر هنوز هم می توانید نگه دارید از شیوع قارچ به یک مقدار بزرگتر اگر آن را آلوده منبع شیوع بیماری در چین.

“این [بستن مرز] تنها راه احتمالا ما را نجات دهد” وانگ می گوید.

هنگ کنگ سیستم مراقبت های بهداشتی است که قادر نیست او می گوید: برای مقابله با هجوم مردم از چین مبتلا به کوروناویروس.

“این یک بحث در مورد نوعدوستی بود یا عدالت و یا هر چیزی. این تنها یک نگرانی های عملی. ما در یک شهر کوچک که در مقایسه با چین است. هیچ راهی وجود دارد ما می توانیم نگه داشتن مرز باز و ارائه درمان به این بیماران از ووهان.”

جمعیت هنگ کنگ است که فقط بیش از 7 میلیون نفر در مقایسه با 1.4 میلیارد دلار در چین است. وانگ می گوید: با تکیه بر مردم به خود-گزارش ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس است نه به اندازه کافی قوی دفاع در برابر یک عامل بیماری زا است که می تواند ویرانگر اگر شروع به گسترش به طور گسترده ای در هنگ کنگ.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر