Coronavirus نگرانی تولید کرده اند بسیاری از صاحبان اسلحه و نگرانی های ایمنی

بزرگنمایی این تصویر

چاک رسی از بنیانگذاران منبع باز دفاع در خانه اش در کالیفرنیا. او با استفاده از ویدئو کنفرانس برای ارتباط با صاحبان اسلحه. لی پاترسون/اسلحه و امریکا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

لی پاترسون/اسلحه و امریکا

به عنوان آمریکایی ها گله به فروشگاه اسلحه در coronavirus نگرانی بسیاری از نمایندگی مجاز و فروش اسلحه گزارش هجوم مشتریان جدید در نظر گرفتن یک سلاح مرگبار برای اولین بار. در پاسخ به زمان صاحبان اسلحه از سراسر ایالات متحده در حال افزایش برای کمک به این تازه واردان برخی از آموزش ایمنی در سن اجتماعی فاصله.

“من می خواهم به خوبی سفیر دوم متمم و برای صاحبان اسلحه می گوید:” چاک رسی از بنیانگذاران آنلاین تفنگ سازمان حقوق به نام Open Source دفاع.

چند هفته قبل, منبع باز, دفاع راه اندازی یک نوع غیر رسمی, آموزش آنلاین به نام ساعات اداری با استفاده از یک تقویم به اشتراک گذاشته است که اجازه می دهد تا کاربران را به ثبت نام برای 30 دقیقه ویدئو کنفرانس با یک تفنگ مالک.

“ما باید مقدماتی” چگونه شما انجام می دهند ؟ چگونه شما در حال برگزاری است ؟ که در آن شما را در این روند ؟ چه پرسش های شما؟'” رسی توضیح می دهد.

چند متحده نیاز خریداران اسلحه را تحت آموزش قبل از خرید یک اسلحه گرم. رسی است که یک تیرانداز رقابتی و دیگران از منبع باز دفاع که داوطلب شده اند به عنوان مربیان بیش از اصول اولیه ایمنی اسلحه قوانین مانند “نگه داشتن انگشت خود را در خارج از گارد ماشه تا آماده شلیک” و “همیشه درمان هر اسلحه گرم به عنوان هر چند آن لود شده است.”

“در برخی از نقطه من شما را از یک تخلیه تفنگ” رسی می گوید: “هر یک تپانچه یا تفنگ و بگو اینجا چه Glock به نظر می رسد در اینجا چگونه آن را در عمل در اینجا ارگونومی از آن در اینجا این است که چگونه بزرگ آن است.’ “

“ما احساس تقریبا موظف’

بیش از چند هفته گذشته آموزش آنلاین ضربه زدن بر موضوعات مشابه ظهور کرده اند تا در سراسر کشور بر روی سیستم عامل های مانند یوتیوب و Instagram.

یک ویدئو از یک جفت از علاقه مندان به اسلحه در ایالت تنسی ارسال شده در محبوب تفنگ متمرکز کانال یوتیوب hickok45 بیش از 270,000 views.

“ما می خواستیم به انجام یک ویدئو برای همه جدید بورس خارج وجود دارد و صاحبان اسلحه” یکی از آقایان می گوید در این ویدئو. “ما احساس می کنیم تقریبا موظف.”

اما یادگیری چگونه به استفاده از یک تفنگ آنلاین است محدود. رسی می گوید هدف این است که واقعا فقط به رفتن بیش از اساسی اسلحه گرم ایمنی اولیه اسلحه گرم دستکاری و برخی از قوانین و مقررات.

“که همه شما می توانید انجام دهید بیش از چت تصویری و که همه ما انتظار داریم,” او می گوید. “تشویق از ما پس از چت است که ما نشان می دهد که در آن آنها می توانید برای دامنه خود را و برخی از [دست] آموزش است.”

در طول یک بیماری همه گیر اسلحه بیشتر می تواند به معنای در معرض خطر بیشتری

هدف از این نوع آموزش است که در نهایت برای جلوگیری از مردم را از گرفتن صدمه دیده است. دکتر امی Betz یک محقق در دانشگاه کلرادو با تمرکز بر پیشگیری از آسیب دیدگی می گوید تیراندازی غیر عمدی هستند یک خطر است. اما او همچنین نگران است که داشتن اسلحه در خانه خطرات افزایش درگیری های خشونت آمیز.

“به طور خاص در موارد خشونت خانگی و یا وقتی کسی خودکشی — که با داشتن این اسلحه در حال حاضر به نوبه خود می تواند یک وضعیت کشنده” Betz می گوید.

هر سال دهها هزار نفر از مردم مرگ با اسلحه گرم خودکشی و یا خشونت خانگی و قتل. تحقیقات نشان داده است که حضور یک تفنگ است که همراه با خطر بالاتر برای هر دو.

بنابراین اگر چه Betz می گوید آن را “فوق العاده” است که صاحبان اسلحه پله تا برای ارائه آموزش او نگران است که ترکیبی از اسلحه بیشتر به علاوه coronavirus ترس و اضطراب می تواند منجر به بیشتر تفنگ مرگ و میر.

“من شک و تردید” Betz می گوید: “که همه از این خریداران در حال گرفتن آموزش است که آنها نیاز دارند و گرفتن راهنمایی در سراسر دستگاه های ذخیره سازی است که آنها نیاز دارند.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>