Coronavirus پرسش: آیا آن زندگی می کنند را بر روی لباس ؟ می توانید سگ من از کامپیوتر من ؟ هر گونه مشاوره در دستمال مرطوب?

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: هیچ شواهدی وجود دارد که حیوانات خانگی می تواند قرارداد و یا گسترش coronavirus. اما شما هنوز هم ممکن است بخواهید به نگه داشتن سگ خود را دور از مردم دیگر در حال حاضر. حداکثر Posner/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حداکثر Posner/NPR

این بخشی از یک سری دنبال فشار دادن coronavirus سوال این هفته. ما می خواهم به شنیدن آنچه که شما کنجکاو در مورد هستند. به ما ایمیل در [email protected] با خط موضوع: “هفتگی Coronavirus سوالات.”

جدید کروناویروس در ادامه گسترش آن در تقریبا هر ملت آوردن بیماری یا مرگ به بسیاری از هزاران نفر از مردم. در ایالات متحده تعداد موارد در حال رشد است به سرعت در حال. در اینجا ما از کارشناسان سوال از خوانندگان و شنوندگان در مورد COVID-19 و چگونه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

من می دانم که این ویروس زندگی می کنند می توانند بر روی سطوح سخت. آنچه در مورد لباس ؟

آن را احتمالا می توانید — اما شما نباید بیش از حد نگران است. در اینجا به همین دلیل است.

تا کنون وجود ندارد یافته های علمی در چه مدت شما می توانید زنده بر روی پارچه. اما پارچه به طور کلی متخلخل به عنوان مقوا که شده تست شده. و یک مطالعه اخیر پیدا نکرد که این ویروس می تواند زندگی می کنند را بر روی مقوا تا 24 ساعت.

“این چیزی است که شما باید به در نظر گرفتن اگر چه, این است که این آزمون در حال انجام در ایده آل تست شرایطی می گوید:” راشل گراهام virologist در دانشگاه کارولینای شمالی است. “مثل این است که در برخی از نوع کامال مهر و موم شده جعبه که در آن هیچ نوسانات رطوبت وجود ندارد و باد و هیچ چیز وجود دارد که می تواند کمک به سوی desiccating ویروس. و پس از خشک و یا خشک کردن ویروس — خواهد در واقع کاهش مقدار زمان آن را در واقع زنده بر روی هر نوع سطح.”

به علاوه porousness چیز خوبی است وقتی که می آید به ویروس. یک سطح است که نفوذ پذیر مانند یک پارچه تمایل برای به دام انداختن ویروس ها آسان تر از سطوح سخت است.

“آن را کمتر در معرض خطر به دلیل انتقال این ویروس می شود نوع گیر به [متخلخل] سطح و پس از آن می تواند به راحتی منتقل شده و بازگشت از آن” گراهام می گوید. “سطوح متخلخل همچنین مکیدن مایع از آن است. ویروسی غشاء چربی غشاء و بنابراین اگر که می شود خشک شده آن را در واقع انجام می شود عفونت-حکیم است.”

اگر شما نگران آن است که لباس یا پارچه دیگر موارد ممکن است برداشت, ویروس, پرتاب لباس در ماشین لباسشویی و خشک کن. برای بسیاری از شرایط می گوید گراهام خود را شوینده را انجام کار خود را و خلاص شدن از شر هر گونه ذرات عفونی و یا حداقل پاکسازی آنها را به نقطه جایی که آنها در معرض خطر به شما.

اگر شما مراقبت از کسی که بیماری سیستم ایمنی به خطر بیافتد و یا شما در حال کار در بهداشت و درمان-مراقبت از تنظیمات شما ممکن است بخواهید به اقدامات احتیاطی اضافی. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است توصیه هایی برای خانواده ها با مشکوک یا تایید موارد coronavirus که شامل پوشیدن دستکش هنگام دست زدن به لباس های شسته شده کثیف از یک شخص بیمار و با استفاده از گرمترین مناسب آب تنظیمات در هنگام شستن لباس ها و ملحفه ها برای ضد عفونی کردن آنها.

من می خواهم به استفاده از دستمال مرطوب برای ضد عفونی سطوح در خانه من — به خصوص سطوح است که اغلب لمس کرد. اما چقدر سطح منطقه می تواند یک پاک شود قبل از آن را از دست می دهد توانایی خود را به کشتن coronavirus?

اولین گام این است که برای بررسی این برچسب روی دستمال شما با استفاده از. مثلا این برچسب در یک ظرف Clorox دستمال مرطوب دستور: “به اندازه کافی استفاده دستمال مرطوب برای درمان سطح باقی می ماند ترمیم و مرطوب به مدت 4 دقیقه. برای کشتن ویروس ها اجازه ایستادن 15 ثانیه است.”

آن زمان است که قابل مشاهده و رطوبت مهم است می گوید: اریکا هارتمن یک کارشناس محیط زیست میکروبیولوژی در دانشگاه مک کورمیک دانشکده فنی و مهندسی.

صرف نظر از مواد تشکیل دهنده خاص در دستمال مرطوب شما با استفاده از “آنها تمام مواد شیمیایی است که به واکنش نشان می دهند,” او می گوید. “و آن دسته از واکنش های شیمیایی نیست, آنی — آنها را به یک مقدار مشخصی از زمان است. بنابراین آنچه شما انجام می دهند هنگامی که شما در حال نگه داشتن سطح مرطوب است و شما اساسا اجازه می دهد زمان اجازه می دهد که واکنش های شیمیایی را به محل.”

بنابراین در صورتی که Clorox پاک نمی ساخت سطح مشخصه مرطوب 4 دقیقه شما در حال تلاش برای پوشش دادن بیش از حد زمین با یک پاک کردن.

هیچ رقم دقیق چقدر سطح منطقه یک, پاک کردن می تواند اداره کند. اما یک سال 2018 مطالعه که یکی پاک است که به طور کلی بیشتر موثر بیش از 1 به 2 متر مربع و از 8 متر مربع است.

و شما لازم نیست از قبل ساخته شده پاک برای تمیز کردن سطوح: شما همچنین می توانید با استفاده از یک محصول مایع در یک پارچه یا حوله کاغذی. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند با استفاده از محصولات که شامل آب ژاول (هیپوکلریت سدیم) یا الکل (حداقل 70%) و پس از جهت سازنده. شما می توانید خود را تمیز کردن راه حل را با مخلوط 4 قاشق چای خوری آب ژاول در هر لیتر آب با توجه به CDC.

ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست ارسال شده است یک لیست از تایید محصولات برای ضد عفونی کردن در برابر coronavirus.

غریبه در حفظ و نوازش سگ من هنگامی که ما برای پیاده روی بروید. می تواند سگ من انتقال ویروس بر روی پوست خود?

Saskia Popescu یک عفونت پیشگیری و اپیدمیولوژی در سیستم مراقبت های بهداشتی افتخار بهداشت می گوید او را به خصوص در مورد سگ خز انتقال ویروس است. “من فکر می کنم که من احتمالا بیشتر نگران اگر کسی سرفه در همه جا و رفت به لمس سگ من را مهار و یا چیزی — چیزی بی جان” او می گوید. “من می خواهم آن را در کاهش خطر دسته.”

چرا که مانند پارچه خز یک سطح متخلخل — پس از آن آسان است برای یک فرد به انتخاب کنید تا بیت از ویروس از آن است. “شانس شما در گرفتن آن از خز و مو در حال رفتن به کمتر از گرفتن آن از یک سطح جامد می گوید:” virologist راشل گراهام. هنوز, او گفت:, او را گمراه در کنار احتیاط و درخواست مردم به حیوان خانگی سگ خود را در حال حاضر.

گراهام می گوید: یکی از راه های مطمئن شوید که سگ خود را نمی توانید لمس بیش از حد مشتاق petters است برای جلوگیری از اجازه دادن به سگ خود را خارج از دسته سه تایی در یک محل که در آن ممکن است روبرو می شوند دیگر مردم است. به جای رفتن به پارک سگ او می گوید: “این ممکن است یک ایده بهتر است برای سگ خود را در حیاط و یا در جایی شما می دانید که وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از مردم است.”

و با وجود این گاه به گاه در مطبوعات گزارش از یک سگ مبتلا به COVID-19 وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات خانگی می تواند قرارداد و یا گسترش COVID-19. CDC می گوید آن را دریافت کرده است و نه هر گونه گزارش از حیوانات خانگی و یا حیوانات تبدیل شدن به بیمار با این بیماری است. American Veterinary Medical Association (AVMA) concurs: “کارشناسان بیماری های عفونی و متعدد داخلی و بین المللی انسان و حیوان بهداشت سازمان به توافق برسند وجود دارد هیچ مدرکی در این نقطه نشان می دهد که حیوانات بیمار شدن با COVID-19 یا که آنها از گسترش آن به دیگر حیوانات از جمله مردم است.

توجه داشته باشید: اگر شما در حال حاضر بیمار با COVID-19, AVMA توصیه به محدود کردن تماس با حیوانات “از فراوانی از احتیاط” تا زمانی که بیشتر شناخته شده است در مورد ویروس. اگر شما بیمار مبتلا به کروناویروس این گروه می گوید شما می توانید ارتباط برقرار کردن با حیوان خانگی خود را به عنوان شما به طور معمول تمرین خوب بهداشت از جمله شستن دست های خود را قبل و بعد از برقراری ارتباط با حیوان خانگی خود را.

شما می توانید COVID-19 بیش از یک بار ؟

پاسخ کوتاه: ما هنوز نمی دانیم. این هنوز روشن نیست که آیا افراد می تواند reinfected توسط این کروناویروس و یا چه مدت ایمنی ممکن است گذشته پس از عفونت است.

ایمنی پس از بهبودی از COVID-19 خواهد بود یک مزیت در مبارزه جهانی برای مهار ویروس. افرادی که در بهبود و ایمنی به دست آورد خواهد بود به خصوص با ارزش به عنوان مراقبت های بهداشتی کارگران است. گسترش ویروس می کند اگر وجود دارد کمتر از مردم است. و آنتی بادی از بهبود مردم می تواند کمک به در حال توسعه یک درمان برای این بیماری است.

به عنوان NPR Nell Greenfieldboyce گزارش شده است دانشمندان به دنبال سرنخ در مورد ایمنی و عفونت مجدد از دیگر coronaviruses.

شدید coronaviruses سارس و MERS را تولید آنتی بادی در کسانی که تا به حال تا به حال ویروس. در مورد MERS بازماندگان ایجاد یک پاسخ ایمنی به ویروس است که می تواند تشخیص داده و تا دو سال بعد. و مریض تر بیمار بود و بیشتر طولانی مدت خود پاسخ ایمنی است.

اما در مورد چهار فصلی coronaviruses است که علت سرماخوردگی آنها می تواند سلامت مردم را بارها و بارها. پس از عفونت با یکی از این ویروس ها آنتی بادی تولید می شود — اما پس از آن سطح به آرامی کاهش و در افراد مستعد تبدیل شده دوباره.

وجود دارد برخی از نشانه های که جدید coronavirus رسما شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 می تواند خار ایمنی. جدید نیست-در عین حال-کارشناسی پژوهش در rhesus macaques یافت که جدید کروناویروس ایجاد نمی کند reinfections.

“من فکر می کنم وجود دارد به احتمال بسیار زیاد سناریو که در آن virus می آید از طریق این سال و همه می شود برخی از سطح ایمنی نسبت به آن و اگر از آن می آید و دوباره ما خواهد بود محافظت از آن” مت Frieman یک coronavirus محقق در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی در بالتیمور NPR گفت. “یا به طور کامل و یا اگر شما reinfected بعد از یک سال از هم اکنون و سپس شما باید بسیار کمتر بیماری است.”

“که امید است,” او می افزاید. “اما وجود دارد هیچ راهی برای دانستن آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im