Coronavirus پرسش: آیا دما نمایش کمک کند ؟ می تواند پشه ها گسترش آن ؟

بزرگنمایی این تصویر

انتظار برای دیدن بیشتر تب سنج پیشانی در محل و فرودگاه به عنوان یک راه برای صفحه نمایش مردم برای تب که می تواند نشانه ای از COVID-19. PeopleImages/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

PeopleImages/گتی ایماژ

این بخشی از یک سری دنبال فشار دادن coronavirus سوال این هفته. ما می خواهم به شنیدن آنچه که شما کنجکاو در مورد هستند. به ما ایمیل در [email protected] با خط موضوع: “هفتگی Coronavirus سوالات.”

بیش از 76 ، 000 نفر در ایالات متحده کشته شده اند به دلیل COVID-19 و شده اند وجود دارد 1.27 میلیون موارد تایید شده در سراسر کشور و نزدیک به 4 میلیون نفر در سراسر جهان است. هر چند این ویروس همچنان به گسترش و سلامت مردم برخی از کشورها و کشورهای در حال شروع به بازگشایی کسب و کار و بالابر اقامت در خانه مورد نیاز است. این هفته ما نگاهی به برخی از سوالات خود را که تابستان نزدیک و محدودیت ها کاسته.

آن را امن برای شنا کردن در استخر و یا دریاچه ها? آیا این ویروس از طریق آب ؟

مردم در حال پرسیدن که آیا آنها باید نگران بودن در معرض coronavirus در حالی که شنا کردن.

کارشناسان می گویند آب نیاز نمی تواند دلیلی برای نگرانی است. CDC می گوید: هیچ شواهدی وجود ندارد که ویروس است که باعث COVID-19 را می توان به مردم از طریق آب در استخر, وان داغ, چشمه های معدنی و یا آب مناطق بازی.

“من باور نمی کنم که بدن آب — استخر و دریاچه و یا برکه یا اقیانوس — عمده راه هایی که مردم می توانند قرارداد این ویروس می گوید:” دکتر Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “به یاد داشته باشید این یک ویروس تنفسی است که اسپرد از طریق سرفه و عطسه و مشترک لمس سطوح. بنابراین بدیهی است که اگر شما در یک استخر و افراد بیمار هستند و دست زدن به مشترک-لمس سطوح — شاید صندلی و یا جداول — که می تواند یک خطر است. اما خود آب: هیچ.”

اما از آنجا که این ویروس گسترش می یابد از طریق قطرات آیا ما نیاز به نگرانی در مورد آن قطرات در آب ؟ احتمالا نه.

Abraar Karan یک پزشک در دانشکده پزشکی هاروارد می گوید: هیچ داده که نشان می دهد این ویروس می تواند انتقال از طریق ویروسی ذرات پراکنده از طریق بدن از آب است.

بزرگتر نگرانی او می گوید:, تماس با افراد دیگر در حالی که شنا کردن.

“مهم این است که هنوز هم اجتماعی فاصله,” Karan می گوید. “بنابراین اگر شما در یک استخر و شما با داشتن چهره به چهره و اگر شما با پوشیدن هر نوع صورت حفاظت در استخر — بدیهی است که شنا کردن با یک پارچه ماسک بر روی صورت خود را می تواند خطرناک برای دلایل دیگر — و سپس شما قطعا می توانید هنوز هم گسترش آن در حالت عادی تنفسی در راه است.”

می تواند پشه های انتقال ویروس ؟

این یکی ساده است: هیچ.

“این ویروس گسترش یافته است توسط پشه” Adalja می گوید. “بسیار وجود دارد را انتخاب کنید و ویروس ها است که می تواند در واقع گسترش پشه. به یاد داشته باشید این است که یک ویروس تنفسی. آن را دریافت نمی کند و توسط پشه ها در خون و آن را انتقال از فرد به فرد توسط یک پشه. بنابراین بدون وجود هیچ مدرکی وجود ندارد که این گسترش از طریق پشه.”

Karan concurs.

“ما هیچ مورد مستند حشرات vector-borne گسترش,” او می گوید. “با اکثر بیماری های ویروسی دستگاه تنفسی مانند آنفولانزا و دیگر چیزهایی که شما نداشتن حشرات كردن آنها. ما هیچ دلیلی برای فکر می کنم که خواهد بود که این مورد در اینجا هم و ما قطعا نمی هر گونه اطلاعات نشان می دهد که.”

من شاهد بوده ام تب سنج پیشانی مورد استفاده در فرودگاه ها و به صفحه نمایش کارکنان قبل از رفتن به کار سایت. آیا کسانی که بدون تماس دماسنج واقعا کار می کند ؟ و متوسط چک یک راه خوب برای صفحه نمایش برای COVID-19?

این raygun-مانند دستگاه شما در حال دیدن هدف مردم را در پیشانی دارد به نام مادون قرمز دماسنج. آنها تخمین می زنند داخلی بدن دمای خود را اسکن و به طور کلی در نظر گرفته شده قابل اعتماد اگر آنها به درستی استفاده می شود.

دقیق ترین راه برای اندازه گیری دمای مقعد — اما این است که قطعا راحت ترین و یا راه راحت برای بررسی تب.

متاسفانه دقت دماسنج کنار نقطه: کارشناسان می گویند متوسط چک به سادگی نمی بسیار موثر در شناسایی افراد مبتلا به کوروناویروس.

Karan اشاره به یک مطالعه اخیر از 5,700 بيماران با COVID-19 در شهر نیویورک است. هنگامی که مورد بررسی قرار گرفتند در تریاژ تنها 30.7 درصد از آنها تا به حال یک تب. برخی در ادامه به توسعه تب بعد از آن در این دوره از بیماری خود — اما به سادگی چک کردن درجه حرارت خود را زمانی که آنها در بیمارستان وارد نمی خواهد که پرچم آنها را به عنوان بیمار است.

بنابراین چک کردن کسی دما نیست یک ادم روش برای شناسایی عفونی مردم زمانی که تنها 30 درصد از افرادی که بستری با ویروس باید تب.

“آنچه که ما نمی خواهید به اتفاق می افتد این است که مردم به دروغ اطمینان که آنها لازم نیست که یک دما و که آنها خوب هستند هنگامی که در واقع آنها می تواند پناه دادن به ویروس ها و انتقال ویروس” Karan می گوید.

وجود دارد به طور بالقوه عواقب جدی برای تفکر است که متوسط اسکن موثر در شناسایی افرادی که آلوده می شوند. تعدادی از مطالعات نشان داده اند که افرادی که در عین حال نشان دادن علائم COVID-19 به احتمال زیاد نقش قابل توجهی در گسترش آن. یک مدل منتشر شده در طبیعت دارو در ماه گذشته برآورد شده است که 44 درصد از موارد ثانویه آلوده بودند توسط حامل ویروس بودند که از قبل علامت در زمان است.

یکی دیگر از عوامل کاهش می یابد که این ابزار از دما و نمایش آن را ممکن است برای کاهش تب با داروهای مانند استامینوفن و ایبوپروفن و آسپیرین و ناپروکسن.

تجربه های اخیر نیست و اطمینان بخش در مورد متوسط چک یا. دماسنج اسلحه استفاده شد به طور گسترده ای در فرودگاه ها در آفریقا در طول شیوع بیماری ابولا است. اما یک بررسی از 114 مقالات علمی و گزارش سال گذشته نشان داد که بین آگوست 2014 و ژانویه سال 2016 “حتی یک مورد ابتلا به ابولا تشخیص داده شد در میان 300,000 مسافران به نمایش قبل از سوار شدن پروازها در گینه لیبریا و سیرالئون که همه بزرگ, ابولا, شیوع. اما چهار آلوده مسافران تضعیف از طریق خروج غربالگری چرا که آنها نمی باید علائم هنوز” مقاله اخیر در علم توضیح می دهد. (هرچند که در حال حاضر یک خطر دیگر مسافران به دلیل یک بیمار ابولا باید علامتی برای انتقال ویروس است.)

نقد و بررسی نویسندگان را پیدا کردن برخی از upsides به غربالگری با وجود ناکارآمدی: منع سفر در میان افراد بیمار بالا بردن سطح آگاهی و حفظ عمل از پرواز به و از مناطق آسیب دیده.

اما در تعادل و سلامت عمومی متخصصان بر این باورند که درجه حرارت چک در فرودگاه یا محل کار ممکن است ما را احساس به عنوان اگر اقدامات کافی گرفته شود — در واقع بدون انجام زیاد است.

با اینحال Adalja پیش بینی کرد که ما می بینیم بسیاری از متوسط غربالگری در هفته ها و ماه های آینده. در واقع Frontier Airlines به تازگی اعلام کرد که همه مسافران به نمایش در خواهد آمد به صورت متوسط شروع ژوئن 1.

“این است رفتن به چیزی است که به طور گسترده ای به تصویب رسید و دلیل آن چیزی است که بسیاری از مردم فکر می کنم در صورت اعتبار. اما نه واقعا اطلاعات خوبی که در واقع کمک می کند” او می گوید. “این چیزی نیست که ironclad و نباید مردم را به یک از امنیت کاذب. من فکر می کنم علامت-بر اساس غربالگری و مشترک زیادی حس می کند خیلی بیشتر از متوسط غربالگری.”

به عبارت دیگر مردم بپرسید اگر آنها را تجربه کرده ام یک سرفه های خشک و تب و از دست دادن حس بویایی و علائم دیگر. مردم نیز باید پرسید اگر آنها شده اند در معرض کسی با کوروناویروس.

“کسانی هستند که بسیار بهتر از راه برای ارزیابی اگر کسی در واقع در معرض خطر است از فقط ساده لحظه-در-زمان دماسنج اسکن” Adalja می گوید.

CDC می گوید متوسط چک در میان اختیاری روشهای غربالگری است که کارفرمایان ممکن است با استفاده از همراه با تاکتیک های دیگر مانند “بازرسی بصری از کارمند نشانه هایی از بیماری است که می تواند شامل سرخ گونه ها و یا خستگی.”

اگر کارفرمایان می خواهید برای تشویق کارگران به ماندن در خانه زمانی که آنها احساس بیمار CDC است نکته دیگر: “پیاده سازی انعطاف پذیر از مرخصی استعلاجی و سیاست های حمایتی و شیوه است.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>