Coronavirus بیماری به ارمغان می آورد چالش های خاص برای مهاجران در مناطق شهری

بزرگنمایی این تصویر

یک زن با یک ماسک صورت سواری در مترو در 17 مارس سال 2020 در بروکلین قصبه شهر نیویورک است. طرفداران در این شهرستان در حال رسیدن به جوامع مهاجر که به صورت چالش های ناشی از coronavirus بیماری همه گیر. آنجلا Weiss / خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

آنجلا Weiss / خبرگزاری گتی ایماژ

مهاجران در مناطق شهری به صورت خاص و چالش ها در طول coronavirus بیماری همه گیر. آنها بیشتر احتمال دارد به زندگی در شلوغ مسکن و استفاده از حمل و نقل عمومی. هر دو عوامل می تواند آنها را بیشتر مستعد ابتلا به عفونت است. آنها همچنین تمایل به درآمد پایین تر از مادری متولد کارگران و مطالعات نشان داده اند کم وضعیت اجتماعی و اقتصادی می تواند منجر به عوارض جانبی سلامت است.

در شهر نیویورک مهاجرت سازمان های غیر انتفاعی در حال انجام توسعه به عنوان تهدید ویروس رشد می کند. در اخیر روز صبح روز هفته در ماه مارس حدود ده مهاجران و مترجمان با حضور در دفتر مرکزی از خدمات کمیته در هارلم. فرانکو تورس رئیس خدمات حقوقی استقبال آنها. او به توصیه آنها در مورد چگونه به بهترین وجه با دادگاه مهاجرت در مورد تغییر زمان ظاهر خود را اگر آنها احساس بد.

سپس Prashant Puttaguta بهداشت و درمان کمک رسانی کارگر سخن گفت.

“اگر شما کار می کنند و قادر به کار از خانه, توصیه ما به شما انجام دهد که” او به آنها گفت. در صورتی که امکان پذیر نیست و آنها احساس ناخوشی او به آنها گفت که می تواند پوشیدن یک ماسک و اطلاع رسانی به افراد دیگر آنها احساس بیمار.

یکی از حاضرین که پرسید به عنوان M. چرا که او نمیخواهد به خطر اندازد درخواست پناهندگی او تشکیل پرونده — گفت: او کار آمده بود متوقف شد. او سنت در صنعت منسوجات و همه مشتریان خود را لغو کرده بود قرار ملاقات.

“مالی من نگران مهاجرت عاقلانه من نگران هستم” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در مورد نگران شود به علاوه این چیزی که می آید همراه است.”

کیم نیکولز, شرکت, مدیر اجرایی, از خدمات کمیته می گوید: بسیاری از مشتریان در رستوران ها و یا به عنوان صفحه اصلی مراقبت های بهداشتی دستیاران. آنها زندگی می کنند به چک چک.

“آنها لازم نیست که هر گونه توسل به پشتیبان مالی در رویداد آنها بیمار,” او می گوید. “ما بسیار نگران مردم در حال کار زمانی که آنها نباید بود.”

نیکولز می گوید سازمان امیدوار است به ارائه تست برای این ویروس در هفته پیش رو است. که در بخشی به دلیل بسیاری از مهاجران — به خصوص کسانی که مستند نشده — ممکن است احساس راحت رفتن به بیمارستان.

چند بلوک از آفریقا خدمات هندوراس مهاجر ایستاده بود در یک مک دونالد با پسرش که در درجه دوم. از او خواسته می شود با اشاره به با نام Ivette چرا که او مستند نشده. او گفت: بسیاری از اطلاعات او در مورد دریافت ویروس از Facebook و از پسر او را که بسته شده در روز دوشنبه. اگر پسر او مریض شود او گفت که او خواهد او را به دکتر.

“من می خواهم او را فورا” او می گوید. “من نمی خواهد صبر کنید.”

اما اگر او مریض می شود او را مطمئن نیستم. وجود دارد خواهد بود این سوال که چگونه او می تواند پرداخت. او تا به حال نه شنیده ام که شهردار نیویورک بیل deBlasio گفته است که ساکنان خواهد بود به کارگردانی امکانات شهرستان که درمان آنها صرف نظر از وضعیت مهاجرت یا اینکه آنها را بیمه.

نادیا اسلام استادیار در مدرسه پزشکی دانشگاه نیویورک می گوید که به منظور مقابله با کروناویروس, سیاستگذاران نیاز به فکر می کنم فراتر از ارائه مراقبت های بهداشتی.

“مگر ما ایجاد یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که حمایت های انجام کارهایی مانند ارائه پرداخت بیمار زمان بیمه در دسترس,” او می گوید: “خطر ابتلا به مردم بیشتر است و آن را فقط منجر به پتانسیل گسترش یافته است.”

این مسائل جدید اسلام می افزاید. اما راه سیاست های موجود تاثیر مهاجر و جامعه گسترده تر در حال تبدیل شدن بیشتر مشهود است در دوران بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر