تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در کالیفرنیا شروع به پریدن کرد به 285 به مقامات هشدار داد دشوار هفته آینده.

دولت ثبت 39 مرگ و میر جمعه بزرگترین روز در مجموع تا کنون. اما کالیفرنیا COVID-19 تلفات است که هنوز هم کمتر از کسانی که از برخی از کشورهای دیگر و مقامات بر این باورند کالیفرنیا سخت اجتماعی فاصله قوانین شروع به ایجاد یک تفاوت.

کالیفرنیا ثبت بیش از 12,000 موارد و مقامات بر این باورند که اعداد را به شدت افزایش یابد به عنوان تست در ادامه به گسترش است.

یک منبع خاص از نگرانی رو به رشد است تعدادی از شیوع گزارش شده در تنظیمات نهادی از جمله خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات پناهگاه و تادیبی امکانات که در آن جمعیت زیادی از مردم آسیب پذیر تمایل به زندگی در محله های نزدیک.

تبلیغات

بیست و هفت نفر در یک آسایشگاه در شرق خلیج شهر فریمانت باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

حداقل 57 ساکنان و کارکنان از یک یوکایپا خانه سالمندان مبتلا به این ویروس از جمله دو نفر که کشته شدند و مقامات گفته اند تسهیلات به فرض همه بیماران خود را COVID-19 San Bernardino County مقامات بهداشت عمومی گفت: در اوایل این هفته.

در شهرستان لس آنجلس وزارت بهداشت در دست بررسی 321 موارد coronavirus در میان کارکنان ساکنان و مهمانان از 67 موسسات از جمعه.

وجود داشته است و 14 مورد از COVID-19 در جمعیت بی خانمان در سراسر کشور رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: جمعه در یک کنفرانس خبری در خارج یک متل در ساکرامنتو خواهد بود که مسکن های آسیب پذیر افراد بی خانمان.

تبلیغات

“وجود افزایش نگرانی در اطراف نیاز به کار بیشتر در جمع ما امکانات” Newsom گفت: “برای منزوی کردن مردم و … و ارائه آن پایه خدمات ضروری به عنوان ما را از طریق این بحران است.”

لس آنجلس تایید کرد 11 کروناویروس جدید-مرگ و میر ناشی از جمعه در مجموع 93 و 521 مورد جدید به طور کلی آوردن که در مجموع به بیش از 4500. تعداد موارد جدید افزایش بیش از 1000 نفر در 48 ساعت. در مورد 541 ساکنان بستری هستند برای COVID-19, مقامات گفت.

باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت گفت: این شهرستان باید انتظار برای دیدن 1,000 جدید کروناویروس موارد یک روز در هفته های آینده که کلید نگه داشتن نرخ گسترش قابل کنترل بود و برای اقامت تا حد زیادی در خانه است.

“بعد از چند هفته در حال رفتن به بسیار مهم است چرا که ما در حال رفتن برای دیدن موارد بیشتر از افرادی که مثبت با COVID-19” او گفت: “اما ما امیدواریم که که این میزان افزایش همچنان قابل کنترل است و ما نمی ما پایمال سیستم بهداشت و درمان.”

این که آیا این افزایش همچنان کنترل فرر گفت: بستگی دارد که چگونه به خوبی ساکنان پایبند به دستورالعمل های است که آنها دست خود را بشویید غالبا در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است باقی می ماند شش فوت دور از دیگران در هنگام خروج از خانه و جلوگیری از بیرون رفتن به طور کامل اگر آنها بیش از سن 65 احساس بیمار یا شرایط بهداشتی اساسی.

اورنج کانتی گزارش 57 جدید کروناویروس عفونت جمعه, بالا بردن تعداد آن از موارد شناخته شده به 711 — بیش از دو برابر آنچه در آن بود یک هفته زودتر.

شهرستان تلفات بدون تغییر باقی مانده است در 13 — اولین بار در چهار روز است که این منطقه نشده گزارش اضافی COVID-19-مربوط به مرگ و میر.

در شهرستان ریورساید دوم کلانتر معاون درگذشت ویروس. معاون دیوید Werksman, 51, که خدمت در این اداره برای 22 سال درگذشت پنج شنبه, مقامات گفت. روز پنج شنبه صبح ترل جوان, پدر چهار و 15 سال کهنه بخش نیز درگذشت و به علت عوارض ناشی از COVID-19.

تبلیغات

در همین حال مقامات شروع به سرکوب coronavirus قانون شکن به امید نگه داشتن مردم در داخل برای کند کردن روند گسترش ویروس.

لس آنجلس دادستان روز جمعه پرونده اتهامات جنایی علیه دو دود مغازه های کفش فروشی و تخفیف خرده فروش الکترونیک آنها را متهم به امتناع از تعطیل با وجود سفارشات تحمیل شده به مبارزه با کروناویروس.

آن را نشانه اولین بار در این شهرستان ثبت شده است اتهامات نقض “امن تر در خانه” که نیاز به کسب و کار تلقی غیرضروری به بستن درهای خود را.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im