Coronavirus مرگ و میر در ایالت واشنگتن و کالیفرنیا که در آن رژیم صهیونیستی است. اعلام وضعیت اضطراری در

بزرگنمایی این تصویر کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom نمایش یک بطری ضد عفونی کننده دست در ح

توسط MINERALNEWS در 15 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom نمایش یک بطری ضد عفونی کننده دست در حالی که گفت این دولت را به اقدام در برابر قیمت سنگ آهن در بازار به دلیل coronavirus در کنگره آمریکا در کنفرانس خبری در ساکرامنتو کالیفرنیا در روز چهارشنبه. غنی Pedroncelli/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
غنی Pedroncelli/AP

به روز شده در 8:45 p. m. ET

آمریکا مرگ و میر از COVID-19 افزایش یافته است به 11 نفر پس از مقامات گزارش شده مرگ و میر در کالیفرنیا و واشنگتن در روز چهارشنبه. جدید ترین مرگ است که متصل به یک کشتی کروز است که سفر از آمریکا به مکزیک.

مقامات در Placer County, کالیفرنیا., اعلام کرد که سالمندان ساکن تبدیل شده است اولین کسی که به مرگ ناشی از این بیماری در کالیفرنیا است. بیمار شناسایی شد حال اساسی شرایط بهداشتی با توجه به این شهرستان است.

بیمار آزمایش مثبت برای بیماری کروناویروس در روز سه شنبه و "به احتمال زیاد در معرض در طول مسافرت های بین المللی از Feb. 11-21 در یک شاهزاده خانم کروز کشتی که رفتگان از سان فرانسیسکو به مکزیک" با توجه به بیانیه منتشر شده در Placer County وب سایت.

بزرگنمایی این تصویر

ترس از ویروس باعث شد که خریداران به سهام تا در مطابق با گزینه های ترک قفسه ها از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب تقریبا خالی در یک هدف فروشگاه در Novato, کالیفرنیا. جاستین سالیوان/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جاستین سالیوان/گتی ایماژ

تقریبا یک هفته از پایان کروز به زمانی که بیمار در بیمارستان بستری شد, مقامات می گویند. یک آمبولانس در زمان بیمار به یک بیمارستان در فوریه. 27; در فاصله فرد تا به حال "حداقل جامعه قرار گرفتن در معرض" شهرستان می گوید. بیمار شده بود و در انزوا در Kaiser Permanente Roseville.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تمدید تسلیت خود را به بیمار عزیزان و گفت: دولت در حال همکاری با سازمان های فدرال برای ردیابی افرادی که ممکن است تا به حال در تماس با بیمار است. بعد از چهارشنبه Newsom, اعلام وضعیت اضطراری بیش از coronavirus در کالیفرنیا که بیش از 50 مورد تأیید به گفته مقامات بهداشتی.

Placer County دهانه یک منطقه گسترده ای از حومه ساکرامنتو به دریاچه تاهو.

در میان کالیفرنیا موارد 24 افرادی که در ایالات متحده وارد بر بازگشت پرواز از شیوع مکان در آسیا است.

ساير موارد شامل هفت نفر بودند که آلوده از طریق فرد به فرد قرار گرفتن در معرض و 12 مربوط به سفر موارد است.

"حدود 515 نفر تست شده به تاریخ" کالیفرنیا وزارت بهداشت می گوید.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان بهداشت و درمان توصیه به شستن دستها با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه و یا با استفاده از یک ضد عفونی کننده دست. ماسک صورت باید پوشیده شود تنها توسط افرادی که یا بیمار یا مراقبت از کسی که به گفته سازمان بهداشت جهانی است.

واشنگتن

واشنگتن مطرح شده خود را در مرگ و میر از COVID-19 به 10 نفر در اوایل روز چهارشنبه. دولت در حال حاضر 39 تایید موارد coronavirus بیماری با 31 از آنها در سیاتل و پادشاه شهرستان. هشت دیگر موارد در کشور همسایه شهرستان اسنوهومیش ،

بسیاری از موارد مرتبط به زندگی مرکز مراقبت از کرکلند بشویید. دراز مدت مراقبت از تاسیسات در شمال سیاتل است که در مرکز شیوع این بیماری در شهرستان کینگ.

روز چهارشنبه بعد از ظهر مقامات در سیاتل و پادشاه شهرستان صادر شده توصیه هایی برای ساکنان آسیب پذیر سعی کنید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در این منطقه است.

"افراد در معرض خطر بالاتری از بیماری شدید باید در خانه بمانند و به دور از گروه زیادی از مردم به عنوان آنجا که ممکن است از جمله اماکن عمومی با تعداد زیادی از مردم و اجتماعات بزرگ که در آن وجود خواهد داشت و تماس نزدیک با دیگران" آنها در بیانیه ای گفت.

این گروه شامل افراد 60 سال و بالاتر; افراد با شرایط بهداشتی اساسی مانند بیماری های قلبی ، بیماری های ریوی و یا دیابت; کسانی که با سیستم ایمنی ضعیف و افرادی که باردار هستند.

علاوه بر این مقامات گفت: شرکت ها باید مراحل را به کارکنان اجازه می دهد برای کار از خانه در صورت امکان و توصیه می شود که مردم از مراجعه به بیمارستان و طولانی مدت مراقبت از امکانات و خانه های سالمندان.

بیش از 230 نفر در ایالت واشنگتن تحت نظارت را از نگرانی است که آنها ممکن است در معرض پاتوژن واشنگتن وزارت بهداشت می گوید.

لس آنجلس اعلام وضعیت اضطراری

ساعت قبل از رژیم صهیونیستی است. Newsom اعلام اضطراری برای دولت کل شهر لس آنجلس اعلام کرد بهداشت و درمان اضطراری بیش از coronavirus با استناد به نیاز به آدرس امکان از جامعه انتقال این بیماری است که باعث شده بیش از 3200 مرگ و میر در سطح جهان است.

این حرکت در می آید و پس از لوس آنجلس تایید کرد شش مورد جدید از coronavirus و هفت به طور کلی به گفته دکتر باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت.

"من را امضا کرده اند اعلام اورژانس محلی برای شهر لس آنجلس" شهردار اریک Garcetti اعلام کرد از طریق Facebook. "در حالی که تنها چند وجود دارد شناخته شده فعال COVID-19 مورد در منطقه اعلام ما کمک می کند تا دسترسی به دولت و بودجه فدرال برای تقویت و حمایت از تلاش های ما برای آماده سازی منطقه ما و امن نگه داشتن جوامع ما."

لس آنجلس آینه این شهر حرکت در یک مرحله که صندلی از شهرستان هیئت ناظران کاترین Barger گفت: برنامه ریزی شده بود که در واکنش به این ویروس.

"این است که یک پاسخ ریشه در وحشت" Barger گفت که اورژانس اعلام خواهد کمک به سازمان خود را هماهنگ و پاسخ حاوی ویروس در یک شهرستان که در آن بیش از 10 میلیون نفر زندگی می کنند.

یک نفر در بیمارستان بستری شده است در حالی که پنج نفر دیگر در حال نظارت در خانه فرر گفت. این شهرستان اولین بیمار چینی ملی که تشخیص داده شد در ماه ژانویه است که از ویروس, او گفت:.

"سه مورد جدید بودند مسافرانی که با هم سفر در شمال ایتالیا" فرر گفت: در یک کنفرانس خبری. دو نفر دیگر در حال بستگان یک فرد که مبتلا به کروناویروس در خارج از شهرستان, او گفت:. ششمین مورد کسی است که با این نسخهها کار در یک زمینه که در معرض آنها را به مسافران بین المللی فرر اضافه شده است.

بعد از چهارشنبه لس آنجلس تایمز گزارش داد که یک کارگر در این شهر فرودگاه بین المللی که به نمایش پروازهای ورودی از چین و کشورهای نزدیک به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

موارد افزایش در ایالات متحده

وجود دارد حداقل 80 تایید موارد COVID-19 که سرچشمه در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: اوایل روز چهارشنبه. این تعداد را شامل نمی شود و 49 آمریکایی مبتلا COVID-19 شده اند عودت از شیوع بیماری در ووهان چین و سرنشین الماس شاهزاده کشتی کروز.

حداقل 13 متحده گزارش کرده اند coronavirus موارد از اواخر ماه ژانویه است.

در حالی که مسافرت های بین المللی مرتبط شده است 24 ایالات متحده موارد باعث انتقال است که هنوز هم تحت بررسی در 40 مورد. فرد به فرد در ایالات متحده ناشی از عفونت در 16 مورد با توجه به CDC .

CDC داده ها نشان دهنده اعداد است که گزارش شده توسط 4 p. m. ET روز قبل — به این معنی که تعداد واقعی موارد در ایالات متحده ممکن است بالاتر از جدید ترین ارسال توسط آژانس.

"متحده در حال حاضر تست و علنا گزارش خود موارد" CDC می گوید. "در صورت اختلاف دولت مورد شمارش ترین تا به امروز است."

در علاوه بر این به کالیفرنیا و واشنگتن کشورهای دیگر گزارش coronavirus موارد عبارتند از: آریزونا, Florida Georgia, ایلینوی, Massachusetts, New York, New York, کارولینای شمالی, اورگان, رود آیلند, تگزاس و ویسکانسین.

اگر چه تگزاس قبلا موارد از مردم از بازگشت از چین یا که روی الماس شاهزاده مقامات روز چهارشنبه گزارش داد به تازگی شناسایی شده عفونت در یک فرد است که به تازگی از سفر سرنشین.

"داشتن یک COVID-19 مورد در تگزاس توسط یک توسعه قابل توجهی در این بیماری اما آن تغییر نمی کند این واقعیت است که خطر فوری برای بسیاری از اهالی تگزاس کم است," گفت: دکتر جان Hellerstedt, DSHS کمیسر. "این سفر مورد مربوط به تقویت این واقعیت است که همه ما باید به در نظر گرفتن بهداشت پایه مراحل است که بسیار موثر در محدود کردن محدود کردن گسترش COVID-19 و تمام بیماری های تنفسی."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب