Coronavirus کشتی کروز برگ استرالیا پورت

کانبرا استرالیا – کشتی کروز است که موضوع تحقیقات جنایی پس از آن استرالیا بزرگترین منبع واحد از عفونت کروناویروس مجموعه ای از سواحل استرالیا روز شنبه یک ماه پس از آن دستور داده شد توسط پلیس را ترک کنند.

روبی شاهزاده خانم بوده است و مربوط به 19 مرگ و میر در استرالیا و دو در ایالات متحده است. استرالیا ثبت کرده است 75 COVID-19 مرگ و میر. دولت درخواست در جریان است به همین دلیل از 2700 مسافر و خدمه اجازه داده شد به پیاده در سیدنی در مارس 19 قبل از نتایج حاصل از سواب از بیمار مسافران شناخته شده بودند.

بسیاری از مسافران پرواز از سیدنی در خارج از کشور. دو نفر در خانه در ایالات متحده از جمله 64 ساله لس آنجلس ساکن چانگ چن که خانواده تحت پیگرد شاهزاده Cruises برای بیش از 1 میلیون دلار برای شکست هشدار به مسافران را به خطر است. شاهزاده Cruises است یک شرکت تابعه از کارناوال Corp. که در آن گنجانیده شده است برمودا و مقر اصلی آن در کالیفرنیا است.

ولز جنوبی جدید دولت ممنوع بیشتر کشتی کروز ورود تا زمانی که پروتکل های درمانی جدید در حال توافق با دولت فدرال است.

روبی شاهزاده تاخیر آن خروج از Port Kembla جنوب سیدنی به دلیل بیماری در میان خدمه چند تن از آنان فوت کرده اند در سیدنی بیمارستان.

آن را به سمت چپ محموله بندر با یک اسکلت خدمه در اواخر بعد از ظهر درآورده توسط دو قایق یدک.

یک بنر بزرگ صحافی در سراسر آن استرن گفت: “با تشکر از شما Illawarra” با اشاره به منطقه ساحلی در اطراف بندر.

شاهزاده Cruises را بلافاصله آشکار که در آن کشتی می زنیم. رسانه ها گزارش داده اند که آن مقصد فیلیپین است.

روز پنج شنبه صبح 300 خدمه فیلیپینی چپ کشتی و گرفته شد به سیدنی برای گرفتن یک پرواز چارتر به مانیل. آنها سفر از Port Kembla در 40 اتوبوس های ضروری اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

یکی از 550 خدمه در هیئت مدیره ارسال یک ایمیل به استرالیا پخش Corp. گفت: او تا به حال هیچ چاره ای جز باقی می ماند با کشتی.

“به ما داده شده هیچ گزینه ای برای ترک ما باید برای ماندن در هیئت مدیره. خودم و خانواده ام نگران هستند و ترس از آنچه که اتفاق خواهد افتاد بعدی” ایمیل گفت. ABC نمی شناخت نویسنده.

مقامات بهداشت گفت: هر کس که باقی مانده در هیئت مدیره شده بود پاک ویروس.

دولت و پلیس در حال بررسی این که آیا روبی شاهزاده’ مدیریت عنوان پتانسیل COVID-19 موارد قبل از مسافران دلپذیر است.

پلیس دستور داد تمام خارجی کشتی کروز به ترک دولت در اواخر ماه مارس ترس که بیمار خدمه می تواند پایمال سیدنی بیمارستان.

روبی شاهزاده خانم حاضر برای ترس از یک COVID-19 اضطراری در اقیانوس باز.

کشتی, دکتر, Ilse فون Watzdorf گفت: برای اولین بار بعد از یک, New South Wales, دولت, تحقیق افتضاح در روز چهارشنبه که او را شگفت زده کرد, مقامات بهداشت و درمان اجازه داده بود که مسافران به ترک در سیدنی قبل از اینکه نتایج آزمون شناخته شدند.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

فون Watzdorf به شواهد و مدارک به درخواست ویدئو-لینک از کشتی که در آن او شده است در قرنطینه.

کشتی حال بازگشت به سیدنی پس از 11 روز کروز به نیوزیلند که به عنوان کم خطر مقصد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>