Coronavirus بحران اسپرز دسترسی به آنلاین درمان اعتیاد به مواد مخدر

بزرگنمایی این تصویر

ژانویه گزارش یافت که 40 درصد از ایالات متحده شهرستانهای ندارد و تنها ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی مورد تایید به تجویز بوپرنورفين پزشکی انتگرال برای کمک به بسیاری از بیماران مبتلا به ضرب و شتم اعتیاد به مواد مخدر. اجازه بیشتر دور پزشکان برای ارزیابی بیماران آنلاین و تجویز دارو خوش آمدید پیشرفت می گویند اعتیاد به متخصصان است. ایان Hooton/گتی ایماژ/علم کتابخانه عکس پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ایان Hooton/گتی ایماژ/علم کتابخانه عکس

مواد مخدر اعتیاد نمی گرفتن یک استراحت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اما ایالات متحده در پاسخ به ویروسی بحران ساخت, اعتیاد, درمان ساده تر برای به دست آوردن.

تحت اضطراری ملی اعلام شده توسط برگ برنده دولت در ماه مارس دولت به حالت تعلیق یک قانون فدرال که مورد نیاز بیماران به یک فرد در دیدار با یک پزشک قبل از آنها می تواند تجویز داروهایی که کمک به سرکوب علائم مانند Suboxone. بیماران هم اکنون می توانید این نسخه را از طریق یک تماس تلفنی یا ویدئو کنفرانس با یک دکتر.

اعتیاد کارشناسان را خواستار شده است که برای تغییر سال برای کمک به گسترش دسترسی برای بیماران در بسیاری از نقاط کشور که کمبود پزشکان واجد شرایط به تجویز این دارو-کمک به درمان. گزارش فدرال در ژانویه نشان داد که 40 درصد از ایالات متحده شهرستانهای ندارد و تنها ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی مورد تایید به تجویز بوپرنورفين یک عنصر فعال در Suboxone.

یک 2018 قانون به نام برای, سیاست جدید, اما مقررات, بودند هرگز نهایی.

“من آرزو می کنم وجود دارد یکی دیگر از راه برای دریافت این انجام می شود علاوه بر این یک بیماری همه گیر” می گوید: دکتر دیوید کان افسر ارشد پزشکی از روشن سلامت قلب یک ولنوت کریک کالیفرنیا شرکت. آن را به تازگی شروع به کار با شرکت های بیمه و ارائه دهندگان خدمات سلامت برای کمک به معتاد به دریافت درمان و داروها بدون نیاز به ترک خانه های خود. او گفت که او امیدوار است دولت را تغییر دائمی پس از ملی اضطراری به پایان می رسد.

سال قبل از اورژانس مقررات صادر شد, روشن, قلب — همراه با چند تن دیگر مشاوره پزشکی از راه دور ارائه دهندگان — شروع به ارائه مواد مخدر درمان اعتیاد و مشاوره از طریق پزشکی از راه دور, حتی اگر آنها نمی تواند تجویز اولیه دارو برای اعتیاد. بیماران می توانند تجدید نسخه برای مواد مخدر برای مقابله با علائم ترک, دریافت قاچاق مواد مخدر و دیدار با مشاوران برای درمان.

وقتی که ناتان پست مورد نیاز کمک به غلبه بر یک دهه اعتیاد به مواد مخدر, او رفت و آنلاین در سال 2018 و با استفاده از روشن سلامت قلب برای اتصال به یک دکتر هفتگی و مشاوره فردی و گروهی در جلسات. او می گوید راحتی از آن بهره مند شوند.

“به عنوان یک معتاد از آن آسان بود به بهانه انجام دهید اما این کار آسان بود چرا که من فقط می تواند در اتاق نشیمن و به نوبه خود بر روی کامپیوتر من, بنابراین من تا به حال هیچ دلیلی به آن ضربه خاموش,” او می گوید.

پست 38, خال کوبی هنرمند که به تازگی نقل مکان کرد و از نیومکزیکو به Iowa City, Iowa, معتاد شد به Suboxone دارو او تجویز شد در سال 2009 برای مقابله با اعتیاد به مواد مخدر و قرص.

مقامات با شرکت بیمه Anthem می گویند روشن قلب پزشکی از راه دور گزینه کمک کرده است افزایش دارو-کمک به درمان برای اعضای با مواد مخدر سوء استفاده از مسائل از 16 درصد به بیش از 30 درصد در کالیفرنیا و نه کشورهای دیگر. در حالی که کمتر از 5 درصد از سرود بیماران به دنبال درمان اعتیاد با استفاده از پزشکی از راه دور این شرکت انتظار دارد گزینه ای را برای تبدیل شدن به شایع تر است.

یکی از شاخص اثربخشی مراقبت های روشن سلامت قلب مقامات می گویند این است که 90 درصد از بیماران هنوز هم در درمان پس از 90 روز و 65% پس از 90 روز — مراتب بالاتر از روش های سنتی درمان است.

چند شرکت های بیمه در سراسر کشور — از جمله Aetna و آبی صلیب آبی سپر شرکت های مانند سرود — شروع پوشش پزشکی از راه دور اعتیاد خدمات.

دکتر میریام Komaromy مدیر پزشکی بوستون مرکز پزشکی Grayken مرکز اعتیاد می گوید وجود دارد برخی از جنبه های منفی به مجازی مراقبت.

“من فکر می کنم درمانگران و ارائه دهندگان نگران باشید که آیا آن را فراهم می کند همان سطح از تعامل با بیمار و این که آیا آن را ممکن است به اندازه کسی صداقت و سطح انگیزه به راحتی به بیش از یک دوربین که در شخص” او می گوید.

با اینحال او پیش بینی می کند خدمات پزشکی از راه دور رشد خواهد کرد به دلیل نیاز فوق العاده ای به گسترش دسترسی به سلامت روانی و اعتیاد مشاوره. “بیش از حد اغلب به طور پیش فرض است که بدون مشاوره برای بیماران,” او گفت:. “این به ما می دهد یکی دیگر از مجموعه ای از ابزار است.”

بیماران همچنین می توانید مشکل پیدا کردن یک دکتر که واجد شرایط است به تجویز دارو برای کمک به درمان اعتیاد است. پزشکان ملزم به دریافت مجوز فدرال به تجویز Suboxone و دیگر مواد تحت کنترل است که برای کمک به بیماران مبتلا به مواد مخدر, اعتیاد و آنها می توانند تنها تعداد محدودی از نسخه در هر ماه. بسیاری از پزشکان دریغ به دنبال که صلاحیت.

کوچک چند مطالعات نشان داده اند که بیماران به احتمال زیاد به ماندن با پزشکی از راه دور درمان به فرد برای مراقبت از اعتیاد به مواد مخدر. اما مطالعات تعیین اینکه آیا یک نوع درمان موثر تر است.

پزشکی از راه دور محدودیت های خود را و آن را برای همه مناسب است به خصوص بیمارانی که نیاز به فشرده تر بستری مراقبت یا که فاقد آسان دسترسی به اینترنت Komaromy می گوید.

Premera صلیب آبی و سپر آبی مقامات می گویند که آنها در حال همکاری با تخته سنگ مراقبت های دیجیتال برنامه های بازیابی مستقر در پورتلند سنگ., برای کمک به مشتریان در مناطق روستایی آلاسکا است. “پزشکی از راه دور است که یک راه منحصر به فرد برای کسی که به رفتن را از طریق درمان به شیوه ای احتیاط می گوید:” ریک ابوت یک Premera معاون رئیس جمهور.

در حالی که پزشکی از راه دور بوده و در حال رشد در محبوبیت برای طب فیزیکی برخی از مردم هنوز هم ممکن است تمایلی به استفاده از آن را برای اعتیاد به مواد مخدر.

وجود دارد که اجازه می دهد ارائه دهندگان به تجویز مواد کنترل شده و بدون ملاقات با بیماران در فرد افزایش می دهد خطر تقلب.

“وجود دارد یک ترس این که ممکن است برخی از rogue ارائه دهندگان که مقدار زیادی از پول کردن اعتیاد و آن را پنهانی در اینترنت می گوید:” دکتر Alyson Smith, اعتیاد متخصص طب با تخته سنگ مراقبت از. “در حالی که یک خطر کوچک ما به مقایسه آن را به نفع گسترش درمان خواهد کرد که صرفه جویی در زندگی می کند.”

اسمیت می گوید: او متوجه یک تفاوت بزرگ در درمان بیماران مبتلا به اعتیاد به مواد مخدر در مقایسه با صفحه نمایش های ویدئویی. او هنوز هم می توانید ببینید بيماران دانش آموزان به مطمئن شوید که آنها متسع شده و از بیماران در مورد چگونه آنها احساس فیزیکی و عاطفی نشانه هایی است که می تواند کمک به تعیین این که آیا آن را مناسب برای تجویز داروهای خاص. اتساع مردمک نشانه ای از بیماران مبتلا به خروج از هروئین و مواد مخدر دیگر.

دکتر سحر Abriel که درمان پست و قبلا به کارگردانی متادون کلینیک در آلبوکرک N. M. می گوید: او می تواند تشخیص بیماران بیش ویدئو بدون موضوع است.

“من می توانید انتخاب کنید تا موارد بسیاری در این ویدئو” ویژه بیمار و زبان بدن او می گوید. “من فکر می کنم مردم باز به من بیشتر به این دلیل که آنها در حال نشستن در خانه های خود و محل خود را به راحتی.”

در غرب ویرجینیا یکی از کشورهای سخت ترین آمار از اعتیاد به مواد مخدر بیماری Highmark آبی صلیب آبی سپر شرکت شروع به ارائه telehealth اعتیاد پوشش با رنگ روشن سلامت قلب در ماه ژانویه است. Highmark مقامات می گویند عدم ارائه دهندگان خدمات سلامت به ویژه در مناطق روستایی بخش هایی از دولت به معنای این است که بسیاری از شرکت بیمه اعضای تا به حال مشکل پیدا کردن کمک به آنها مورد نیاز است.

دکتر سزار herm n. crab, معاون رئیس جمهور و اجرایی, مدیر پزشکی از طرح های استراتژیک برای Highmark می گوید: بیمه شده با داشتن مشکل گرفتن مشتریان را به مراقبت. تنها حدود یک سوم از اعضای با مسائل مربوط به اعتیاد بودند دریافت درمان او می گوید.

“ما نیاز به مقابله با بحران با رویکرد جدید” herm n. crab می گوید. “این را به مردم گزینه های بیشتر و مراقبت های اولیه پزشکان که نمی خواهند به تجویز Suboxone دیگر جایی برای مراجعه بیماران.”

Herm n. crab می گوید بیماران نیز با اشاره به روشن قلب در اورژانس بیمارستان ،

دکتر پل لئونارد پزشک اورژانس و پزشکی مدیر Workit سلامت یک Ann Arbor, Mich., شرکت ارائه در فرد به مراکز درمانی و پزشکی از راه دور مشاوره برنامه می گوید: بسیاری از بیماران که به نوبه خود به اتاق اورژانس برای درمان اعتیاد به کمی کمک در پیدا کردن مشاوره. با آنلاین درمان بیماران می توانند با ثبت نام در حالی که هنوز در ER.

“ما ساخته شده است یک تله موش بهتر,” لئونارد می گوید.

ارائه دهندگان که تخصص در پزشکی اعتیاد و به تازگی تبدیل به پزشکی از راه دور می گویند و بیماران خود را در حال گرفتن بیشتر عادت به مجازی مراقبت.

“همیشه وجود دارد شما می خواهید شما می تواند رسیدن و کسی نگه و شما نمی توانید انجام دهید که می گوید:” تخته سنگ اسمیت. “اما ما احساس می کنیم بیشتر ماهر در یک دست مجازی-برگزاری و واقعا ارتباط با مردم — و آنها احساس خوبی پشتیبانی در بازگشت.”

قیصر اخبار بهداشت و درمان است که یک غیر انتفاعی سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده. KHN با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>