بیش از 150 نفر در بسته بندی های غیر قانونی کلوپ شبانه در سان فرانسیسکو در طول دو روز از راز, مهمانی, قبل از مقامات آن را تعطیل کند.

سان فرانسیسکو رئیس پلیس بیل اسکات و شهرستان Atty. دنیس Herrera روز دوشنبه اعلام کرد که آنها تعطیل کردن یک کلوپ شبانه زیرزمینی برای نقض شهر سلامت عمومی منظور در اولین حرکت برای به اجرا درآوردن این اقدام به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“اپراتورها از این غیر قانونی باشگاه بی قرار زندگی در معرض خطر در زمانی که شهر ما در حال انجام همه چیز را در درون ما به معنی به سرعت گسترش این بیماری همه گیر و حفاظت از سلامت و رفاه عمومی” اسکات گفت.

سان فرانسیسکو که در میان شهرستانها برای اولین بار در کالیفرنیا به پیاده سازی یک stay-در-خانه بهداشت منظور شده است دیده می شود 15 کشته و 957 ساکنان که تست مثبت برای COVID-19 همانطور که از صبح روز دوشنبه.

تبلیغات

گذشت زمان امنیتی تصویری از باشگاه پارکینگ منتشر شده توسط مقامات نشان داد بیش از 150 نفر ورود و خروج کلوپ شبانه در طول ساعات اولیه صبح در مارس 5 و 6. افراد دستگیر شده در این ویدئو نیست تمرین شش پا اجتماعی فاصله. در طول زمان های خاص این ویدئو نشان داد 20 تا 30 خودرو در هر ساعت پارک و یا ترک در خارج از ساختمان.

این باشگاه زیرزمینی عمل از یک ساختمان صنعتی در 2266 کاشمر خیابان. در سان فرانسیسکو Bayview منطقه.

مسلح با شواهد Herrera امن مدنی بازرسی و جلو گیری حکم از قاضی در روز جمعه. که شب سان فرانسیسکو افسران پلیس مستقر گشت اتومبیل در مقابل ساختمان. افسران از واحد تاکتیکی و Bayview ایستگاه اعدام حکم وارد ساختمان و ضبط دی جی تجهیزات, دو مه ماشین آلات نه قمار ماشین آلات با $670 نقد داخل استخر جداول و سطل مشروب موارد آبجو نوار مبلمان و سایر کلوپ شبانه-آیتم های مرتبط.

“قراردادن ده ها تن از مردم به طور غیر قانونی باشگاه در طول این شیوع مانند انداختن یک مسابقه روشن در جنگل در آتش فصل است. چه کسی می داند که تا چه حد آسیب خواهد گسترش یابد ؟ آن را مظهر بی مسئولیتی,” هرا گفت:

تبلیغات

“این بیماری همه گیر مرگبار جدی است. مردم باید برای درمان آن راه که” هرا اضافه شده است. “آموزش و پرورش که همیشه اولین قدم اما عمدا نادیده گرفتن دستورات بهداشتی قابل قبول نیست. ما می رویم به استفاده از هر ابزاری که در اختیار داریم از جمله این نوع حکم برای محافظت از سلامت عمومی در طول این بیماری همه گیر.”

محققان دیدم اتومبیل های متعدد آمدن و رفتن از اموال و گروه ها از مردم نه تمرین های اجتماعی فاصله در حالی که ورود. موسیقی با صدای بلند شنیده میشد نشأت گرفته از داخل و حداقل دو شب بیش از 100 نفر در شب وارد و خارج ساختمان به عنوان چراغ بارق glared خارج از ساختمان و ماموران امنیتی frisked هر بازدید کننده با توجه به محققان.

فراتر از نگرانی در مورد کوروناویروس گسترش در میان مراجعان انبار بود مجاز برای سرگرمی استفاده می کند. آن را فاقد مناسب آبپاش آتش آلارم و خروجی برای یک ساختمان به روی عموم باز.

با توجه به اسناد دادگاه مستاجر عامل باشگاه گفته بود صاحب ملک او با استفاده از این ساختمان به فروشگاه مواد برای تمیز کردن موجودی شرکت.

رئیس اسکات گفت: هر غیر قانونی مهمانی در طول اقامت در خانه سفارش خواهد بود نقض سریع.

“اجازه دهید این مورد می تواند یک یادآوری است که ما را در برابر کسانی که آگاهانه به نقض بهداشت عمومی منظور و به خطر افتادن سلامت و ایمنی ساکنان ما,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de