Coronavirus می تواند خاموش کردن برخی از L. A. آسیب پذیر ترین مراکز فرهنگ و تاریخ

آن هرگز آسان مردم به راه رفتن به شهریار اسم حیوان دست اموز موزه. با کمبود مشتریان پرداخت برای کمک به نگه داشتن

توسط MINERALNEWS در 12 فروردین 1399

آن هرگز آسان مردم به راه رفتن به شهریار اسم حیوان دست اموز موزه.

با کمبود مشتریان پرداخت برای کمک به نگه داشتن آن رفتن به طور طبیعی اتفاق می افتد اجتماعی فاصله بود و در حال حاضر چیزی در خرگوش کوچک الهام گرفته از موزه Candace Frazee شرکت تاسیس در سال 1998 است.

پس اولین coronavirus دستورالعمل نورد از طریق کالیفرنیا قفل کردن بسیاری از "غیر ضروری" کسب و کار در یک نمایشی تلاش به سرعت گسترش مرگبار COVID-19 بیماری است. به زودی مقررات بدل به اقامت در خانه سفارش از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که بسته کردن تمام موزه ها از جمله Frazee است.

"در حال حاضر ما باید دستورالعمل ها را به دنبال مردم ماندن در خانه برای ایمنی خود را و رفتن به بقای ما دشوار" Frazee گفت.

تبلیغات

آغاز مستند فرآیند نیز ضربه آغاز بحث به عنوان به آنچه که یک کسب و کار ضروری.

استخر و سالن و گل صاحبان فروشگاه ها در سن خوزه در نظر گرفته شده خود را کسب و کار ضروری است, در حالی که لس آنجلس مقامات مجادله با اینکه آیا فروشگاه اسلحه بودند. کسب و کارهای دیگر مانند رادیو تولید کنندگان قطعات و حتی تسلا, Inc., ماند باز.

آسان به چشم پوشی شد L. A. شهرستان صورت فلکی کوچک تا متوسط موزه ها مانند Gilb موزه Arcadia, میراث فرهنگی, موزه زیرزمینی در آرلینگتون ارتفاعات آفریقایی آمریکایی مامور اتش نشانی موزه در مرکز شهر لس آنجلس و در Montebello را Juan ماتیاس سانچز Adobe و نظامی آمریکا موزه در سوت ال مونته.

Lake Balboa ولی آثار موزه و فضای رویداد متصدی تامی Gelinas خلاصه سرخوردگی خود را در حالی که اضافه کردن یک نمایشگاه جدید به موسسه خود را — که او امیدوار است تا قبل از بازگشایی بیش از حد طولانی است.

تبلیغات

"این موزه بزرگ نیست پول ساز برای من یا همکاران من" او گفت:. "همه ما باید شغل دوم پس از نزدیک به پایین است جدی و دشوار است."

برای نمرات داران بنیانگذاران و مدیران L. A. شهرستان های کوچک به متوسط موزه بقا مبارزه قبل از coronavirus.

"این واقعا ترسناک برای ما. ما هیچ درآمد در آینده هیچ موقوفه به فرو."

میراث مربع, موزه, مدیر اجرایی, کوری Capaldi

در حال حاضر اجباری تعطیلی که ممکن است برای هفته ها اگر نه ماه ممکن است در نهایت تبدیل به طور موقت خاموش شدن ناگهانی به دائمی تعطیلی برخی از کالیفرنیای جنوبی اغلب نادیده گرفته چشمه از فرهنگ و تاریخ است.

باز در سال 2013 دره آثار واقع در مجاورت فرودگاه Van Nuys, اختصاص داده شده به حفظ تاریخچه سن فرناندو ولی از اوایل 1900s به سال 1980 و به اصلی علائم نئون از پایونیر مرغ به لبنیات ملکه منوها از بین رفته, رستوران ها, شیطان پین بال دزد ماشین آلات و گذرگاه طاقدار بازی ها و کشت BMX دوچرخه های مسابقه ای از افسانه های محلی.

"ما به شدت با بودجه دولتی توسط جامعه از [سالانه] عضویت به [تنها روز] هزینه های ورودی به برنامه نویسی و میزبانی از رویدادهای تاریخی و فروشگاه آنلاین" Gelinas گفت. "بنابراین دیگر ما بسته سخت تر از آن خواهد بود برای ما زنده بماند."

Gelinas معتقد است که او قادر خواهید بود تا اسلاید پرداخت اجاره بدهکار برای دو ماه آینده به پایان قرارداد خود را. اما خاموش کردن تمدید فراتر از آن ممکن خواهد همه چیز را پیچیده تر کرد. در ضمن این موزه با تکیه بر فروش آنلاین از موارد مانند یکپارچهسازی با سیستمعامل تی شرت.

برای 22 سال, اسم حیوان دست اموز موزه شکسته, رکورد جهانی گینس, علامت برای آن مجموعه ای از خرگوش knickknacks و یادگاری که در حال حاضر در 37,653 قطعات از جمله دو زندگی 16-برکه فلاندرز غول خرگوش. Frazee است و نه خوش بینانه در مورد موزه توانایی برای زنده ماندن اگر وجود دارد یک مستند طولانی مدت.

تبلیغات

"ما باید در مورد $500 در روز به نگه داشتن موزه باز و ما بسیار چشمگیر با مردم" Frazee گفت. "اگر مردم می خواهند من را به آنها نشان می دهد من قبض برق یا فتوکپی یکی دیگر از لایحه — من وام مسکن بیمه و یا اینترنت — من با کمال میل آن را انجام دهد."

قبل از بسته شدن Frazee مورد مطالعه COVID-19 دستورالعمل برای کاهش گسترش بیماری از propping باز کردن درب از جلو, بنابراین آن را نمی باید به لمس توسط مهمانان به قرار دادن ضد عفونی کننده دست در سراسر محوطه. قبل از او در نهایت تعطیل خود را به موزه Frazee برگزار می شود تورهای خصوصی محدود به 10 یا کمتر مردم است.

Frazee نمی خواهید به حدس و گمان در چه مدت او می تواند نگه دارید. اما او گفت که او امیدوار مردم را در نظر کمک های مالی و یا خرید گواهی هدیه.

"ما یک سازمان غیر انتفاعی است که هزاران نفر از اعضا و یا یک وقف" Frazee گفت. "ما بسیار در خدمت و رحمت برای بقای ما و ما در یک محل دشوار است."

A man inside a museum showroom

ولی آثار موزه متصدی تامی Gelinas آماده نمایشگاه در داخل موزه در مارس 19.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

51 ساله میراث مربع موزه در منتکیتو ارتفاعات تا به حال به نظر می رسید به چرخش مالی گوشه. هشت خانه و کسب و کار ساخته شده در اواخر قرن 19 شامل موزه مربع و بازدید کنندگان ارائه یک نگاه اجمالی از زندگی در اوایل استقلال از کالیفرنیا. فقط در سال گذشته موزه شده بود ،

"سال گذشته اولین سال میراث مربع بود و ما احساس بسیار با انگیزه برای ادامه این روند گفت:" موزه مدیر اجرایی کوری Capaldi.

Capaldi گفت: نبود غیر معمول چند سال به پنج نفر با حضور در یک "متوسط جمعه" در حالی که حدود 20 تا 30 مراجعان خواهد دیدار در روزهای شنبه. تعداد کسانی که تا به حال بهبود به حدود 50 نفر در روزهای جمعه و 200 برروي شنبه. Capaldi گفت: بسته شدن این موزه که اتفاق افتاده در 15 مارس می تواند قرار دادن ترمز در چنین دستاوردهای.

تبلیغات

یکی دیگر از جریان درآمد با ارزش است که هم خشک با خاموش شدن است اجاره برای عروسی, شرکت های بزرگ, حوادث, فیلم و شاخه. فیلم هایی مانند "قانونا بلوند" و "Saving Mr. Banks" به ضرب گلوله کشته شد در میدان همراه با تبلیغات.

"این واقعا ترسناک برای ما" Capaldi گفت. "ما هیچ درآمد در آینده هیچ موقوفه به فرو. ما یک سازمان غیر انتفاعی که بستگی به جمع آوری کمک های مالی, حوادث, پذیرش روزانه, اجاره, کمک اهدا کنندگان خصوصی و سخاوت از جامعه است."

این موزه فرستاده اعضای آن به روز رسانی آنها در مورد وضعیت فعلی و خواهان یک بار کمک های مالی.

"میراث مربع دارای اب و هوای بسیار دشوار طوفان" Capaldi گفت. "ما نمی خواهد اجازه دهید این ما را, اما ما در حال رفتن به نیاز به مقدار زیادی از کمک به دریافت از طریق این."



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de