Coronavirus می تواند ترک ایالات متحده با ماندگاری ناشر: ماسک را به عنوان بخشی طبیعی از زندگی

در میان سردرگمی واشنگتن دی سی به ساکرامنتو و قطعات در بین یک چیز تبدیل شده است کاملا روشن در عصر COVID-19: ماسک است که با داشتن یک لحظه.

روز پنج شنبه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را به زودی موضوع دستورالعمل جدید نرم شدن زودتر ضد ماسک موضع. این آمد 33 روز پس از ایالات متحده جراح عمومی توییتی که ماسک “نه موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به #Coronavirus.”

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom hewed به یک مسیر مشابه در یک ظهر coronavirus جلسه. او را متوقف کوتاه از گفتن کالیفرنیا است که آنها را مجبور به پوشیدن پوشش صورت هر زمان که آنها را ترک خانه های خود را, اما او نمی دلسرد استفاده از به طور فزاینده ای در همه جا ماسک یا نه.

512730_ME_0401_neighborhood_community_boyle_heights_coronavirus_CMH_02.JPG

تین Vu و دن مانچینی هر دو 30 شرکت در یک تظاهرات در بیل هایقتس روز چهارشنبه خواستار اجاره بخشش در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

“ما اعتقاد داریم و ما را از دستورالعمل ها است که اگر افراد می خواهند به صورت پوشش است که این چیز خوبی است و بهتر از چیزی که” Newsom گفت: “علاوه بر فاصله فیزیکی و اقامت در خانه سفارش دهید.”

هنگامی که محافظ سر دنده انتخاب برای مهاجران آسیایی و گردشگران ماسک ظهور کرده اند تا خریداران در خارج و Costco جاستین بیبر و سلنا گومز, دختر بعدی درب و شاید حتی پدربزرگ و مادربزرگ خود را. BuzzFeed.com و نیویورک تایمز بخش سبک منتشر کرده اند, افراد مشهور, selfie گالری. ماسک در حال خاموش کردن عطسه از ساحل به ساحل.

علم است که به دور از حل و فصل در مورد سطح حفاظت از آنها فراهم می کند. هنوز هم شهروندان نگران هستند گردونه خارج DIY ماسک در جوامع بازنشستگی حومه در مرتع پرورش احشام خانه و استودیو هنرمند با استفاده از الگوهای موجود به صورت آنلاین و یا به اشتراک گذاشته شده از طریق ایمیل. آنها در حال دادن خلاقیت خود را به دوستان و اعضای خانواده آنها اهدا به اولین پاسخ دهندگان و کمک به پر کردن یک محافظ تجهیزات شکاف در ایالات متحده سیستم بهداشت و درمان.

و هنگامی که کروناویروس در نهایت حرکت سواحل ما به همه گیر می تواند پشت سر بگذارید و دائم یادآوری: این ماسک به عنوان یک روزمره و لوازم جانبی از زندگی آمریکایی.

تبلیغات

Bloom

اعضای خانواده با پوشیدن ماسک محافظ احاطه شده توسط یک شکوفه سیاه خردل گیاهان در Woodley پارک در وان Nuys شود در روز پنج شنبه.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

“ما ممکن است در حال حرکت به آرامی در این نقطه به سمت فرهنگ آسیا, که در آن بیشتر یک چیز معمول به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از انتقال ویروس ها گفت:” دکتر ویلیام Schaffner, استاد طب پیشگیری و بیماری های عفونی در دانشگاه واندربیلت است. حتی پس از coronavirus بحران به پایان می رسد “آن را نمی خواهد من تعجب اگر ما را تشویق این برخی در کوتاه مدت.”

مشکل این است که در آن به آنها را پیدا کنید. رئیس جمهور ممکن است تشویق مردم به پوشیدن ماسک, اما او نمی ارائه هر گونه خرید ، آنها نادر و با ارزش کالا.

و این که بی بی Sheonarine می آید.

سه روز قبل از اولین COVID-19 مرگ گزارش شده در کالیفرنیا 66 ساله کارگزار املاک و مستغلات تصمیم به شروع به ساخت پارچه ماسک از او مرتفع صفحه اصلی.

او اندازه گیری چهره — گوش به گوش و بینی به پایین چانه. سپس او اندازه گیری شوهرش ، او 73. او برش مستطیل از یک پیچ کرم رنگ مخمل نخی راه راه است که او می خواهم برنامه ریزی برای استفاده از لباس ها را برای جنگ زدگان سوری. او دوخته باندهای الاستیک به پایان می رسد — و voila. ماسک انجام شد.

“آن زمان من 10 دقیقه,” او گفت:. “من ساخته شده ساده آموزش تصویری بنابراین دیگران می تواند آنها را حتی یک کودک.”

در مارس 27, او می خواهم ساخته شده 459 آنها. برخی از رفت و به بیمارستان محلی دیگران به اعضای خانواده در نیویورک است. و او متوجه شد که فقط شاید او و همسایگان او می تواند یک دندانه در ماسک کمبود. بنابراین او در زمان به Facebook و همسایه, استخدام, دیگر اندیشه داوطلبان.

تبلیغات

نزدیک به یک هفته گذشت و بیش از 70 سورس در آپ لند منطقه باید تن به تن در برش پارچه یا دوخت. Sheonarine قرار داده شده یک سطل پر با دوخت کیت در ایوان; هر یک شامل دستورالعمل ها و کافی پارچه و باندهای الاستیک برای ساخت 25 ماسک. مشتاق ماسک-سازندگان آنها را انتخاب کنید تا در هر روز است.

Sheonarine صرف 20 دقیقه یا تا هر روز در این برنامه به طور بالقوه نجات بخش پروژه است. او ایجاد یک صفحه گسترده برای سازماندهی سپاه از داوطلبان که رشد می کند در تعداد هر روز. به تازگی یک زن پیامک است که می تواند برش پارچه با لیزر که با سرعت به روند قابل ملاحظه ای.

“من وجد آمدیم,” او گفت:. “من به او نوشت: ‘لیزر, لیزر, لیزر! بیا در حال حاضر!'”

این پروژه گرفته شده بیش از Sheonarine خانه, در علاوه بر این به زندگی روزمره خود را. او اتاق ناهار خوری پر از رول نخ و پارچه. آهن استوار بر روی میز است. او چهره او حدود 1000 متر پارچه در خانه, برخی چاپ شده با گل, دیگران با خرس و راه راه.

“من احساس می کنم مثل یک مینی آمازون,” او گفت:. “پر کردن سفارشات چیدن سفارشات. اما من احساس می کنم خوب است. مردم به آنها نیاز دارید.”

شاید آنها انجام دهد. شاید آنها نمی. این بستگی به این دارد که کسانی هستند که آنها چه نوع از ماسک های آنها برنامه ریزی برای استفاده و چه آنها امید آن ماسک را انجام خواهد داد.

تابستان جانسون McGee, رئیس دانشگاه, New Haven, دانشکده بهداشت علوم گفت: هنوز هم وجود دارد فقدان پژوهش تجزیه و تحلیل اثر استفاده از ماسک به سرعت گسترش coronavirus. اما او نمی ببینید که چگونه با پوشیدن یکی می تواند صدمه دیده است.

تبلیغات

“چه چیزی ما را به از دست دادن ؟” او گفت:. “ماسک ممکن است به جلوگیری از برخی از انتقال است که بهتر از تلاش برای جلوگیری از انتقال در همه.”

McGee گفت اولیه بی میلی در میان مقامات بهداشت عمومی برای فشار به عموم مردم به پوشیدن ماسک ناشی از تمایل به مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد برای کارکنان بهداشتی درمانی که در بیشترین خطر آلوده شدن توسط ویروس.

اما مطالعات اخیر نشان می دهد که حداقل 12 درصد به 20 درصد از افرادی که تست مثبت برای COVID-19 بدون علامت هستند و ممکن است گسترش این ویروس بدون تحقق آن.

“با توجه به این که ما نمی دانند ممکن است که حامل ویروس و گسترش آن ما نیاز به سعی کنید به انجام هر کاری که ما می توانیم برای جلوگیری از گسترش از جمله استفاده از پارچه ماسک” McGee گفت.

Chunhuei چی مدیر مرکز بهداشت جهانی در دانشگاه ایالتی اورگان گفت: رهبران دولت که به نام مردم به همین ماسک در هنگام ترک خانه های خود نیز ممکن است تحت تأثیر این رشد آهسته از coronavirus عفونت در شرق آسیا مکان هایی مانند تایوان و ژاپن و کره جنوبی و سنگاپور که در آن با پوشیدن ماسک شایع است.

“آنها خود را برای اولین بار موارد بسیار زودتر از اروپا و آمریکا, اما اگر شما نگاه کنید در مجموع تعداد آنها در حال رشد بسیار آرامی” چی گفت. “با پوشیدن ماسک یکی از راه های است که اجازه داده است آنها را به سرعت تعداد موارد است.”

چی گفت: وجود دارد بسیاری از بحث در میان عامه محققان به همین دلیل حتی در خانه و فولاد ماسک که خوب نیست به اندازه کافی برای فیلتر کردن ویروس ذرات جلوگیری از گسترش این بیماری است.

ماسک می تواند کمک به محافظت از یک فرد سالم از آلوده شدن با مسدود کردن قطرات حاوی ویروس از ورود به غشاء مخاط دهان یا بینی. آنها همچنین می توانید جلوگیری از افراد بدون علامت از انتقال ویروس ندانسته.

“من به شدت توصیه می کنند که مردم می پوشند موقت ماسک” چی گفت. “اگر شما یک ماسک جراحی آن را می پوشند اما حتی یک پنبه ماسک بسیار مناسب برای افرادی که به استفاده از.”

مقامات بهداشتی در منطقه خلیج سان فرانسیسکو را که نظر به قلب است. روز پنج شنبه در سان متئو کانتی مشترک مرکز اطلاعات توصیه می شود که ساکنان منطقه “خود را پوشش دهان و بینی با پارچه هنگام خروج از خانه برای سفر ضروری مانند دکتر قرار ملاقات خرید مواد غذایی یا داروسازی بازدیدکننده داشته است.”

هنوز Vanderbilt را Schaffner یک نه بزرگ اخطار. همسر او در بر داشت یک تامین ماسک های آنها می خریدم سال پیش طی قبلی ویروسی بیماری همه گیر. آنها در حال به اشتراک گذاری آن با اعضای خانواده و استفاده از آنها را زمانی که آنها رفتن به فروشگاه مواد غذایی. اگر او هم نبود, او گفت:, او احتمالا می خواهم با استفاده از یک شال گردن.

“چه نزولی به درخواست مردم برای قرار دادن بر روی ماسک و یا قرار دادن چهره خود را با یک شال؟” “این ممکن است برخی از مردم فکر می کنم آنها ضد گلوله. برخی از bozo در خارج وجود دارد می گویند اجازه دهید ما bandannas و یک پوکر حزب امشب.’

“این چیزی است که ما تماس بگیرید در خانواده ‘d-u-m dumb,’,” او گفت:.

بار کارکنان نویسندگان Rong-گونگ Lin II, Taryn لونا و دیوید Lauter کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>