Coronavirus موارد سه گانه در کره جنوبی; که نگه می دارد چشم در آفریقا و ایران

بزرگنمایی این تصویر

پزشکی کارگر طول می کشد نگاه در خارج از تست های اولیه مرکز ملی مرکز پزشکی در Seoul, South Korea, که در آن افراد مظنون به داشتن قرارداد رمان گونه از coronavirus در حال آزمایش هستند. چانگ سونگ-Jun/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

چانگ سونگ-Jun/گتی ایماژ

تعداد coronavirus موارد نزدیک به سه برابر کره جنوبی در روز شنبه چهارمین روز متوالی است که شمارش دیده است عمده سنبله. کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است که تعداد موارد تایید شده در کشور افزایش یافت به 433 — کمتر از 24 ساعت پس از جمع ایستاده بود در 156.

از شنبه تعداد موارد تایید شده بود فقط 31.

بسیاری از بیماران جدید در روز شنبه واقع شد و یا در نزدیکی دائگو کره جنوبی چهارم بزرگترین شهرستان, که در آن ده ها تن از افراد مرتبط با فرقه مسیحی شناخته شده به عنوان Shincheonji کلیسای عیسی مسیح نشان داده اند که علائم بیماری تنفسی. این کلیسا که در حدود 150,000 پیروان می گوید آن را به اشتراک گذاشته است با مقامات اسامی اعضای که ممکن است در معرض ویروس است و تشویق آنها برای ورود به قرنطینه.

در ضمن در نزدیکی شهر گومی سامسونگ گفته است که با خاموش کردن دستگاه های تلفن همراه کارخانه پس از تایید یک مورد از coronavirus در تاسیسات. کره ای, الکترونیک, غول گفت آن است که سازندگان: کارخانه حداقل از طریق آخر هفته.

“این شرکت قرار می گیرد همکاران که در تماس با آلوده کارمند خود در قرنطینه و اقدامات آنها را آزمایش ممکن است عفونت” این شرکت گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه.

دو نفر در کره جنوبی فوت کرده اند از این بیماری در حال حاضر شناخته شده به عنوان COVID-19 در حالی که حداقل 18 بهبود و منتشر شده است از مراقبت. هزاران نفر دیگر هنوز تحت آزمایش برای بیماری های تنفسی.

همه گفته اند که بیش از 77,000 تایید موارد coronavirus در سراسر جهان بیش از 2.300 که به پایان رسید در یک بیمار مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که تا کنون موارد گزارش شده در سرزمین اصلی چین که در آن شیوع ریشه های آن در شهر ووهان — هر چند تعداد موارد تایید شده وجود دارد و بنا به گزارش ها اخیرا کاهش پیدا کرده.

اما این ویروس را متوقف کرده و در مرز چین و ژاپن دیده است اخیر جهش در موارد خاص خود را دارد. و مقامات بهداشتی مشتاقانه به تماشای اعداد تورم در کشور و حتی دورتر در صحرا.

“افزایش نشانه هایی از انتقال خارج از چین نشان می دهد که پنجره فرصت ما برای حاوی این ویروس باریک” Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

از نگرانی او گفت: “تعداد موارد بدون روشن اپیدمیولوژیک لینک, مانند, سفر, تاریخچه به چین و یا تماس با یک مورد تایید شده.” او به عنوان به خصوص نگران کننده این بیماری را در ایران که در آن مقامات بهداشت تایید کرده اند حداقل 28 نفر, 10 که در گزارش روز گذشته است.

بزرگنمایی این تصویر

ایران رای ماسک می پوشند در حالی که انتظار برای رأی گیری در انتخابات پارلمانی روز شنبه در حومه تهران. ایران مقامات بهداشتی گزارش داده اند که حداقل پنج مرگ و میر مرتبط با رمان coronavirus به تازگی اضافه کردن وحشت به رای که از رنج نسبتا پایین مشارکت مردم است. Atta Kenare/AFP via Getty Images پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Atta Kenare/AFP via Getty Images

او گفت: چه کسی فرستاده است تست کیت به ایران. و اگر فقط یک مورد تایید شده گزارش شده در آفریقا — در مصر به طور خاص — Tedros هشدار داد که به دلیل قوی رابطه تجاری بین چین و برخی از کشورها در قاره مقامات بهداشتی باید به آماده سازی برای ورود به آن ،

“بزرگترین نگرانی ما همچنان پتانسیل برای COVID-19 به گسترش در کشور با ضعف سیستم های سلامت,” او گفت:.

“ما می دانیم که کمی بیشتر در مورد این ویروس و بیماری را باعث می شود. ما می دانیم که بیش از 80 درصد از بیماران مبتلا به بیماری خفیف و بهبود می یابند اما دیگر 20 درصد از بیماران شدید و یا انتقادی بیماری اعم از تنگی نفس به شوک سپتیک و چند ارگان شکست” گفت: Tedros.

“این بیماران نیاز به مراقبت های ویژه با استفاده از تجهیزات تنفسی و پشتیبانی ماشین آلات که همانطور که می دانید در تامین کوتاه مدت در بسیاری از کشورهای آفریقایی.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im