Coronavirus موارد حفظ کنگره به مقامات کالیفرنیا حرکت می کند برای محافظت از کارگران و مستاجرها

تعداد مرگ و میر و موارد تایید شده از coronavirus رسید در سراسر کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه اعلام کرد تاخیر در اخراج برای مستاجران است که توان پرداخت اجاره بها را به دلیل شیوع بیماری است.

تحت Newsom منظور مستاجرها را نمی توان مجبور به خارج از خانه های خود را بعد از دو ماه اگر آنها سقوط در اجاره زیرا آنها گذاشته شده دیده خود پرداخت برش و یا مجبور شدند دست به کار برای مراقبت از یک دوست و یا بهبود یافتن از بیماری است.

سفارش می تواند اعطای تسکین موقت برای ده ها هزار نفر از کارگران در تلاش برای پرداخت اجاره مارس در میان اخراج کاهش دستمزد و اقتصادی دیگر موجب آسیب توسط COVID-19 بیماری همه گیر. مستاجرها هنوز هم می تواند اخراج شود بعد از آن در سال برای عدم بازپرداخت مارس یا آوریل پرداخت اجاره.

برای واجد شرایط زیر فرماندار اجرایی سفارش مستاجران باید به اطلاع خود صاحبخانه در نوشتن در مورد از دست رفته پرداخت ظرف هفت روز از مهلت اجاره. مستاجرها که واجد شرایط برای اخراج تعویق هنوز هم نیاز به پرداخت پول بدهکار Newsom گفت.

تبلیغات

فشار برای محافظت از مستاجرها می آید به عنوان تعدادی از coronavirus مرگ و میر در ادامه به افزایش در سراسر کالیفرنیا با 102 کشته و 4,905 موارد گزارش شده در سراسر کشور.

در لس آنجلس, مقامات بهداشتی گزارش شده پنج مرگ و میر به علت COVID-19 آوردن این شهرستان تلفات به 26 بالاترین از هر شهرستان در دولت است. تمام پنج تن از قربانیان روز جمعه گزارش داد شد بیش از 60 زن و چهار مرد بودند, مقامات گفت.

تقریبا 11000 نفر تا به حال تست شده در لس آنجلس که از جمعه. تعداد موارد تایید شده گل رز برای 1,482 20 درصد افزایش از روز قبل.

مقامات همچنان به هشدار می دهند که به زودی می تواند لس آنجلس شبیه نیویورک مرکز کشور coronavirus بیماری همه گیر. روز جمعه تعدادی از موارد وجود دارد افزایش به حدود 45,000 بیش از نه بار به عنوان بسیاری به عنوان در کالیفرنیا است.

تبلیغات

اگر هر کسی که تست مثبت برای این ویروس آلوده دو نفر دیگر بیش از یک میلیون لس آنجلس ساکنان خواهد بود آلوده در عرض چند هفته گفت: باربارا فرر مدیر بخش وزارت بهداشت. مقامات دستور داده اند تمام کسانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 به خود منزوی همراه با کسانی که در تماس نزدیک با آنها.

L. A. شهرستان و مير ناشی از این ویروس در حدود 1.8 درصد بالاتر از شهر نیویورک و ایالات متحده به طور کلی فرر گفت. اما این منطقه را آزمایش کرده است به مراتب کمتر از مردم نیویورک معنی مقامات بهداشتی لازم نیست که به عنوان یک درک تعداد کل عفونت.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti جمعه اعلام کرد که یو پی اس را برای پرداخت و تحویل و انتخاب کنید تا COVID-19 کیت به ساکنان که با معیار برای تست. این برنامه که می تواند شروع در اوایل هفته آینده می تواند اجازه می دهد لس آنجلس به آزمون بیش از هزاران نفر هر روز او گفت:.

Newsom گفت: این هفته که در کالیفرنیا نیاز 50,000 تخت بیمارستان برای coronavirus بیماران افزایش قابل توجهی از 20,000 تخت خود را دولت پیش بینی کرده بود در هفته گذشته. دولت 416 بیمارستان ها دو برابر به اصطلاح موج قصد دارد 40 درصد از ظرفیت خود را که شامل ارائه 30,000 جدید تخت در سراسر سیستم Newsom گفت.

Garcetti گفت: تنها از 1500 تختخوابی در لس آنجلس و حدود 900 هواکش در این شهرستان در حال حاضر در دسترس. این شهرستان است که مرتب سازی بر از طریق اعتبار برای بیش از 2,700 پزشکی کارگران که به طور داوطلبانه برای کمک به او گفت.

نیروی دریایی کشتی بیمارستانی رحمت وارد در بندر لس آنجلس در روز جمعه. 1000 تخت کشتی را تبدیل به لس آنجلس بزرگترین بیمارستان و خانه بیمارانی که لازم نیست COVID-19 در تلاش برای آزاد کردن فضا در بيمارستان در انتظار افزایش coronavirus بیماران.

برخی از بیماران که در حال حاضر در بیمارستان بستری در لس آنجلس منتقل خواهد شد به کشتی برای ادامه درمان پورت مقامات گفت.

در تلاش برای اجرای اجتماعی-فاصله دستورالعمل به سرعت گسترش ویروس L. A. مسئولان شهرستان روز شنبه اعلام کرد که بسته شدن موقت از سواحل اسکله ساحل, مسیرهای دوچرخه سواری در ساحل نقاط دسترسی عمومی مسیرهای پیاده روی و trailheads از طریق مارس 19. شهر لس آنجلس به دنبال کت و شلوار در روز بعد اعلام بسته شدن پارک امکانات و مسیرهای پیاده روی.

تبلیغات

شورای شهر لس آنجلس موافقت جمعه به گسترش آن توقیف موقت اخراج مرتبط با coronavirus از جمله waiving هزینه های اواخر و گسترش دوره بازپرداخت برای بازگشت-اجاره برای یک سال. اما اعضای دقت رد یک پیشنهاد است که باید ممنوع همه مشفق در این شهرستان است.

این شورا نیز موظف 10 روز بیشتر مرخصی استعلاجی در طول همه گیر برای کارگران تمام وقت در کسب و کار با حداقل 500 کارمند در سراسر کشور, در بالای شش روز مورد نیاز شهرستان تحت قانون است.

کارگران را واجد شرایط برای ترک اضافی اگر آنها به حال یک وضعیت پزشکی مانند آسم یا دیابت است که مکان آنها در افزایش خطر ابتلا به کروناویروس و یا مجبور شدند در خانه بمانند به خود قرنطینه و یا مراقبت از یک بیمار نسبی.

اصل پیشنهاد را بیشتر مورد نیاز کارفرمایان در لس آنجلس به ارائه 10 روز اضافی پرداخت را ترک کنند. قانونگذاران کوچک به اندازه گیری پس از صاحبان کسب و کار گفت: آنها نمی تواند استطاعت اندازه گیری شاخص های اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر.

مقامات بهداشت عمومی نیز نظارت یک فرد بی خانمان که ممکن است COVID-19 و در حال حاضر در انزوا. مقامات بهداشتی در حال کار برای شناسایی که در فرد شده و در تماس با Garcetti گفت.

تایید تعدادی از coronavirus موارد در اورنج کانتی با صعود 25% جمعه از 256 موارد در روز پنج شنبه به 321 روز جمعه. مقامات بهداشت نیز گزارش داد دو بیشتر مرگ و میر آوردن مجموع به سه.

جمعه نیز نخستین بار در این شهرستان به اشتراک گذاشته شده در سطح شهرستان جزئیات در مورد آن موارد — اطلاعات برخی از ساکنان را خواستار شده است برای هفته ها. مقامات گفت: شهرستانها با اکثر موارد ارواین با 33 ساحل نیوپورت با 32 و آناهایم با 28.

تعداد موارد در کنار رودخانه شهرستان افزایش یافت جمعه به 185, سلامت, مقامات گفت. شهرستان گزارش شده هشت مرگ و میر.

تبلیغات

مرگ و میر در سن دیگو شهرستان افزایش یافت و به شش جمعه با سه تلفات گزارش شده است: مردی که در اواسط 50s, مردی که در اوایل 80s و 25 ساله تکنسین داروخانه با شرایط بهداشتی اساسی.

نه county منطقه خلیج دیده است 37 مرگ و میر با 20 از آنها در شهرستان سانتا کلارا, به گفته مقامات بهداشتی. این منطقه دارای 1,624 تایید موارد افزایش 14 ٪ از پنج شنبه.

بار کارکنان نویسندگان لوقا پول Rong-گونگ Lin دوم ریچارد وینتون امیلی Mathslice ریس و دیوید Zahniser کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im