Coronavirus موارد در کالیفرنیا بالای 60 مقامات هشدار می دهند بیشتر گسترش

تعداد coronavirus موارد در کالیفرنیا به رشد حداقل 60 روز پنج شنبه به عنوان مقامات اعلام کرد آنچه که ممکن است در دولت دوم ویروس مربوط به مرگ در شهرستان سانتا کلارا که در آن ساکنان هستند که خواستار به تعویق انداختن یا لغو اجتماعات بزرگ و حوادث و به حداقل رساندن کار در گروه های بزرگ.

دو تا از موارد جدید شد اولین گزارش در سان فرانسیسکو و نشان می دهد که این ویروس در حال گسترش در جامعه, مقامات گفت. دو مرد در 90s و یک زن در 40s خود را که مربوط نیست, هیچ, سفر, تاریخچه به مکان های با رمان coronavirus و تا به حال شناخته شده در تماس با یک فرد که آزمایش مثبت است.

“ما نمی دانیم که در این نقطه چگونه آنها در معرض ویروس” دکتر گرانت, Colfax, سان فرانسیسکو, مدیر بهداشت در بیانیه ای گفت:.

همچنین در روز پنج شنبه نوادا اعلام کرد نخستین مورد تایید شده از COVID-19 در لاس وگاس یک مرد در 50s خود را که به تازگی از سفر به واشنگتن است. او در بیمارستان بستری است در انزوا به گفته مقامات.

تبلیغات

مقامات در شهرستان سانتا کلارا گزارش مرگ 72 سال که تا به حال شده است در یک سفر دریایی با دو مسافر مشکوک به داشتن coronavirus — اما هشدار داد آنها هنوز تایید نشده که آیا او تا به حال قرارداد این ویروس.

افسران انجام CPR در العملی که بعد از درگذشت پس از آن که از خانواده اش در مورد او کروز سفر گفت: پهن Ngo رئیس Sunnyvale وزارت امنیت عمومی.

پنج افسران که در پاسخ به این حادثه شدند قرنطینه “از فراوانی از احتیاط” و سپس مجاز به بازگشت به خانه بعد در روز های غیر دولتی گفت.

شهرستان سانتا کلارا پنج شنبه اعلام کرد که تعداد موارد وجود رشد کرده بود به 20 از 14. از شهرستان 20 نفر چهار مربوط به سفر و نه تا به حال تماس با دیگر تایید COVID-19 بيمار و هفت بودند و اعتقاد به آن در جامعه است.

تبلیغات

“ما موارد به تاریخ به ما نشان می دهد که خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس در جامعه ما رو به افزايش است” دکتر سارا کودی افسر بهداشت برای شهرستان سانتا کلارا و مدیر شهرستان سانتا کلارا عمومی وزارت بهداشت گفت: پنج شنبه.

در پاسخ county مقامات بهداشت صادر دقیق تر توصیه به معنای به سرعت گسترش ویروس موسوم به ساکنان برای به تعویق انداختن اجتماعات بزرگ و انصراف از رویدادهای بزرگ است. کارفرمایان باید مراحل را به حداقل رساندن نشست گروه بزرگ در نظر اجازه می دهد کارکنان به ارتباط از راه دور و تلو تلو خوردن کار شروع و پایان زمان.

مقامات بهداشتی نیست توصیه که مدارس بسته می شود اما گفت که آنها در نظر گرفتن چنین تعطیلی در مورد اساس اگر یک مدرسه کارمند یا دانشجو تایید شده است به کوروناویروس.

لوول دبیرستان در سن فرانسیسکو پنج شنبه اعلام کرد آن را خواهد دید و لغو تمام رویدادها و گردهمایی برای بقیه هفته پس از یادگیری است که بستگان یکی از دانش آموزان خود است که برای درمان COVID-19.

San Mateo County سلامت افسر دکتر اسکات مارو در بیانیه ای گفت: پنج شنبه که COVID-19 “به احتمال زیاد پخش شده است برای هفته ها و شاید ماه.”

“ما در حال حاضر همه باید قاطعانه اقدامات برای جلوگیری از گسترش این ویروس جدید,” او گفت:.

در میان دیگر مراحل فردا توصیه می کند که مردم را متوقف تکان دادن دست با استفاده از یک مانع مانند یک حوله کاغذی یا دستمال برای لمس دستگیره درب, آسانسور, دکمه ها و دیگر معمولا لمس سطوح و “تحت هر شرایطی جلوگیری از دست زدن به صورت و چشم و بینی و یا دهان خود را با دست نشسته.” بازتاب سانتا کلارا مقامات او گفت: ساکنان باید لغو و یا به تعویق انداختن تجمعات غیر ضروری.

در آینده سایر مراحل ممکن است نیاز فردا گفت: از جمله تعطیلی مدارس است که “ممکن است گسترده و توسعه یافته” سهمیه بندی از مهم تامین اجتماعی و فاصله گرفتن — است که اقامت حداقل 6 فوت دور از سایر افراد است.

تبلیغات

لس آنجلس مقامات بهداشت در روز پنج شنبه تایید کرد چهار نفر از coronavirus در میان بیمارانی که به تازگی از سفر گروه به شمال ایتالیا آوردن تعداد موارد در این شهرستان به 11. سه مسافران در این گروه قبلا آزمایش مثبت برای ویروس.

منطقه سان Diego گزارش سوم آن مورد زمانی که یک کارمند از AT&T در فروشگاه های خرده فروشی در چولا ویستا تست مثبت برای این ویروس این شرکت گفت: روز شنبه در بیانیه ای. شش فروشگاه بسته شد و تمیز “از فراوانی احتیاط” این شرکت اعلام کرد.

در منطقه خلیجGrand شاهزاده خانم کروز کشتی بود که نگه داشته دریایی نگرانی که بیشتر مردم در هیئت مدیره ممکن است بیمار پس از آن اعلام شد که 71 سال-مرد مسافر در اوایل سفر افتاده بود بیمار شد و درگذشت این هفته از ویروس.

Sonoma County بهداشت گفته است که یک دوم مسافری کروز آزمایش مثبت است. هر دو بيمار در اتاق انزوا در یک بیمارستان است.

مقامات بهداشت گفت: آنها تا به حال یک لیست از سونوما کانتی ساکنان که در کروز و همچنین شاتل و از این کشتی شدند و در ادامه به آنها تماس بگیرید.

در همین حال رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و کمیسر بیمه دولتی ریکاردو لارا اعلام کرد که سفارش های عمومی و تجاری طرح بیمه برای پوشش هزینه آزمایش برای coronavirus و پزشکی لازم غربالگری.

سفارشات اطمینان حاصل شود که کالیفرنیا را نمی خواهد هر گونه خارج از جیب هزینه برای شرکت می پردازد و deductibles حتی اگر آنها دریافت تست و غربالگری در بیمارستان اتاق های اورژانس و مراقبت های فوری و امکانات آنها گفت.

“این اقدام به این معنی است که کالیفرنیا که متناسب با تست مورد نیاز می توانند در این آزمون بدون هیچ هزینه. ما همه در این با هم و ممنون میشم به کسانی که ارائه دهندگان خدمات سلامت که در حال حاضر شدت و توجه ما تماس بگیرید” Newsom گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه بعد از ظهر.

تبلیغات

زمانی که Newsom اعلام وضعیت اضطراری در چهارشنبه فرماندار گفت coronavirus آزمایشگاه تست در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان یک ضروری بهره مند شوند و خصوصی و عمومی بهداشت و درمان قصد دارد از جمله پزشکی را پوشش هزینه های برای تست. کالیفرنیا بدون بیمه باید مخاطب خود را county بهداشت عمومی ادارات برای کسب اطلاعات در مورد گزینه های خود را برای تست و نمایش, دولت, مقامات گفت.

بازدید از واشنگتن بعد از ظهر پنجشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس اذعان کرد که دولت فدرال هنوز هم قادر به گرفتن به اندازه کافی coronavirus آزمایشات به بیمارستان و درمانگاه و بهداشت در سراسر کشور است.

“ما هنوز هم راه رفتن” پنس گفت. اما او دوباره وعده داده شده میلیون ها نفر خواهد بود در راه, به زودی, پیش بینی است که 4 میلیون آزمون خواهد بود توزیع تا پایان هفته آینده. پنس و دیگر تهمت مقامات دولت وعده داده بود که 1 میلیون خواهد بود توزیع تا پایان این هفته اما شده است وجود دارد هیچ تایید است که رخ داده است.

واشنگتن باقی مانده است سخت ترین آمار دولت با 70 تایید موارد از جمله 11 نفر که فوت کرده اند.

سازمان بهداشت جهانی مقامات روز پنجشنبه گفت که آن را خیلی دیر نیست به ضرب و شتم به گسترش ویروس. در سراسر جهان وجود داشته است 98,382 موارد گزارش شده در سطح جهان و 3,383 مرگ و میر.

بخش هایی از چین — که در آن شیوع سرچشمه — آورده اند خود را روزانه جدید عفونت اعداد را به تک رقمی, سلامت, مقامات گفت. هشت استان گزارش نشده اند هر گونه موارد جدید در 14 روز گذشته.

مقامات تاکید کرد که محاکمه و درست بهداشت عمومی اقدامات مانند تست و انزوا در حال کار برای کنترل ویروس.

کشور نیاز به اقدامات پیشگیرانه گفت: دکتر ماریا ون Kerkhove این که بازیگری سر از بیماری های نوظهور. “شما نیاز به نگاه برای همه موارد خود را به شدت.”

بار کارکنان نویسندگان آنیتا Chabria, Noam Levey, Rong-گونگ Lin دوم و فیل Willon کمک به این داستان.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im