Coronavirus موارد در کالیفرنیا اوج گذشته از 5000 به عنوان بیمارستان را پر کنید تا

Coronavirus موارد در کالیفرنیا رسید گذشته 5,000 — با 121 مرگ و میر — به عنوان بخش ICU بیمارستان تخت شروع به پر کردن با بیماران و مقامات سعی در اجرای بی سابقه اجتماعی فاصله اقدامات آنها این باور هستند که دولت را بهترین فرصت برای کاهش سرعت گسترش ویروس.

لس آنجلس دیده می شود 32 کشته و بیش از 1,818 موارد; شهرستان سانتا کلارا دوم سخت ترین ضربه کانتی در ایالت گزارش شده 25 کشته و 591 موارد است.

در آفتابی جنوب کالیفرنیا آخر هفته, سواحل, پیاده روی, محاکمه, تفریح, پخش و بسیاری از خیابان ها خالی بودند در میان calls برای مردم به ماندن در خانه خود را جز ضروری سفر و ورزش در محله خود. پلیس بودند را به زور تبدیل به دور از مردم در تلاش برای استفاده از امکانات بسته.

ترین سواحل, مسیرهای پیاده روی, امکانات تفریحی و غیر ضروری کسب و کار بسته شد به دلیل ایالتی و محلی سفارشات و بسیاری از اطاعت.

تبلیغات

یک Ventura County Sheriff بخش رزمناو دیده می شود می تواند امنیت ورود به محبوب نوین در جنگل های منطقه ای پارک در هزار اوکس که بر اساس آن صدها نفر از کوهنوردان و خانواده های فرود در روز شنبه. در ونیز یک Los Angeles Police Department هلیکوپتر دیده می شد گردان اسکیت پارک اعلام کرد که افرادی که نه ترک منطقه خواهد بود “دستگیر و برای خاطی.”

علائم وجود دارد شنبه که بیمارستان بودند شروع به دیدن coronavirus فشار است.

تعداد coronavirus بیماران در کالیفرنیا مراقبت ويژه تخت یک شبه دو برابر افزایش از 200 روز جمعه به 410 در شنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت.

تعداد بیماران بستری تست مثبت برای کروناویروس که باعث بیماری تنفسی شناخته شده به عنوان COVID-19 افزایش 38.6% — از 746 روز جمعه به 1,034 در شنبه Newsom گفت.

تبلیغات

“ما خوش شانس است که ما فقط در 410 ویرانگر برای افراد وجود دارد و اعضای خانواده خود و عزیزان” Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در Sunnyvale در روز شنبه. “اما با مقایسه و مقایسه با دیگر نقاط این کشور است که به نظر می رسد تعداد نسبتا متوسط.”

لس آنجلس تایمز تجزیه و تحلیل داده ها یافت می شود که در کالیفرنیا 7,200 فشرده-تخت های مراقبت در سراسر بیش از 365 بیمارستان. در مجموع دولت بیش از 70,000 تخت. این بار تجزیه و تحلیل داده ها نشان می دهد تقریبا یک فشرده-تخت مراقبت برای هر 5500 نفر در کالیفرنیا است.

حدود نیمی از کالیفرنیا مجموع فشرده-تخت های مراقبت — 3,700 — در پنج شهرستان منطقه اطراف لس آنجلس با توجه به داده ها از سال 2018 های اخیر در دسترس است. در نه شهرستان و منطقه خلیج وجود دارد حدود 1,400 تخت ICU برای یک جمعیت از 7.6 میلیون نفر است.

فشرده-تخت های مراقبت اجازه می دهد برای یک سطح بالاتر از درمان به طور منظم از تخت یک سطح از مراقبت از برخی از COVID-19 بیماران نیاز به. کسانی که قادر به تنفس به درستی ممکن است نیاز به یک لوله تنفس وارد شده به خود و به متصل به یک دستگاه تنفس مصنوعی که از لحاظ جسمی فشار اکسیژن به ریه ها.

در سن برناردینو کانتی 12 نفر در یوکایپا مرکز پرستاری آزمایش مثبت برای ویروس شنبه پس از یک از ساکنان تسهیلات درگذشت COVID-19 قبلا در این هفته شهرستان مقامات بهداشت گفت. حداقل یکی از افرادی که آزمایش مثبت مشغول به کار در مرکز است که مقامات را بلافاصله نام.

89 سال تا به حال شرایط بهداشتی اساسی و درگذشت پنج شنبه, مقامات گفت.

علاوه بر این ساکنان یک دوم یوکایپا مرکز پرستاری دارای علائم بیماری, مقامات گفت. عمومی کانتی سلامت کارکنان در حال کار با هر دو امکانات برای تسریع تست از تمام ساکنان و کارکنان آنها گفت.

“این اولین بار است که به عنوان مثال ما تا به حال در شهرستان ما از متمرکز COVID-19 شیوع” گفت: ارین Gustafson اقدام county health, افسر, در بیانیه ای. “شهرستان انجام خواهد داد همه چیز را در درون خود توانایی و قدرت برای به حداقل رساندن این فاجعه این همه گیر دارای پتانسیل برای ایجاد در جوامع ما است.”

تبلیغات

L. A. County وزارت بهداشت نظارت است 14 امکانات سازمانی گزارش شده است که یک یا بیشتر از موارد تایید شده از این ویروس در میان ساکنان و کارکنان از جمله سه extended-مراقبت از خانه گزارش شده است که سه یا بیشتر از موارد گفته مقامات جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de