Coronavirus موارد همچنان به صعود در ایالات متحده و در سراسر جهان

یکشنبه نزدیک به سه ماه پس از اولین مورد تایید شده از coronavirus گزارش شده در ایالات متحده وجود دارد بیش از 746,300 تایید مواردی از این ویروس در کشور, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

موارد COVID-19 گزارش شده در حداقل 212 کشور و سرزمین با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. و با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات بیش از 2,382,000 مردم آلوده شده اند در سطح جهان است.

این بیماری شناسایی شده است در همه جا از مناطق دور افتاده از آمازون به سوریه استان ادلب که حتی قبل از همه گیر شد که فرو رفته در یکی از بدترین بحران انسانی. در انگلستان 596 نفر از این ویروس در شنبه هل دادن کشور مرگ و میر بالا 16,000, با توجه به بخش سلامت و مراقبت اجتماعی.

در آمریکا است که بیشتر موارد از هر ملت دیگری 32,491 جدید تایید موارد COVID-19 گزارش شده در روز شنبه و تقریبا 1,900 بیشتر افراد آلوده به این ویروس درگذشت.

در برخی از نقاط کشور مقامات تشویق شده اند توسط برخی از علائم کاهش رشد در تعداد مرگ و میر و جدید بستری شدن در بیمارستان. در نیویورک این کشور سخت ترین ضربه خارجه رژیم صهیونیستی. اندرو کومو روز یکشنبه گفت که دولت “در طرف دیگر از فلات.” کومو گفت که 507 نفر شنبه, پایین 43 از جمعه.

بزرگنمایی این تصویر

مردم منتظر یک توزیع ماسک و مواد غذایی از Rev. Al Sharpton در هارلم در روز شنبه پس از دولت جدید حکم صادر شد نیاز ساکنان به سایش پوشش صورت در عمومی با توجه به COVID-19. Bebeto متیوز/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Bebeto متیوز/AP

هنوز هم به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان به کوه در سراسر کشور رئیس جمهور تهمت روشن ساخته است در روزهای اخیر اشتیاق خود را برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده. برخی از فرمانداران ایالات متحده به تدریج در حال کاستن اجتماعی-محدودیت فاصله به عنوان مورد در فلوریدا که در آن برخی از سواحل دوباره باز شده اند.

در مریلند که در آن COVID-19 مرگ باید مشخصی در هفته گذشته صدها نفر از شهروندان اعتراض coronavirus محدودیت های آخر این هفته در آناپولیس دولت سرمایه است. صحنه های مشابه را بازی کرده اند در سراسر ایالات متحده به عنوان اعتراض مردم در میشیگان و مینه سوتا یوتا و اورگان است.

از بعد از ظهر یکشنبه بیش از 41,370 آمریکا زندگی اند در گیر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. در سراسر جهان بیش از 165,630 که مردم به عنوان یک نتیجه از coronavirus. از کسانی که آلوده در سطح جهان بیش از 611,791 بهبود یافته اند.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>