بزرگنمایی این تصویر

هرمیون Dickey, 8, و, مادرش, پریسیلا در میان مسافران در ایالات متحده تخلیه پرواز از ووهان چین. او در اینجا دیده می شود در طول سوار ماشین به ووهان Tianhe فرودگاه بین المللی. پریسیلا Dickey از طریق AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پریسیلا Dickey از طریق AP

بیش از 200 آمریکایی که تخلیه شدند از ووهان چین به دلیل مرگبار سویه جدید از coronavirus را تشویق به عنوان خود را فرود هواپیما در آلاسکا اواخر سه شنبه شب. آن لحظه ای آرامش و شادی در میان عجله برای کمک به اطمینان از مسافران ندارد, تنفسی, ویروس, مقامات می گویند.

“کل هواپیما فوران در سلامتی هنگامی که خدمه گفت:” به خانه خوش آمدید به ایالات متحده آمریکا,’ ” گفت: آلاسکا افسر ارشد پزشکی دکتر آنه Zink. او در توصیف این صحنه به عنوان “یک حرکت و نشاط بخشی.”

اجاره هواپیمای — یک Kalitta Air Boeing 747 — در حال حاضر در راه خود را به پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا حدود 65 مایلی شرق لس آنجلس. آن را برنامه ریزی شده به زمین در اطراف ساعت 8 صبح به وقت محلی با توجه به پیگیری پرواز سایت Flightradar24.

از 201 مسافر در این پرواز قرار گرفته اند چهار سلامت نمایش فیلم: دو در ووهان قبل از پرواز خود را در زمان خاموش و پس از ورود خود را در لنگرگاه است.

پرواز برگزار شد, وزارت امور خارجه ایالات متحده به دیپلمات های خود را با خانواده و دیگر آمریکایی ها از ووهان شهر است که مرکز شیوع ویروس.

قبل از گام گذاشتن در آخرین مرحله از سفر خود به مسافران شد “تایید در ادامه به کالیفرنیا توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری” آلاسکا وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی گفت: در انتشار اخبار چهارشنبه.

هنگامی که آنها می رسند در کالیفرنیا مسافران خواهد بود به نمایش در آمد و یک بار دیگر “به طور موقت قرار دارد برای یک دوره از زمان” آلاسکا وزارت بهداشت گفت.

بزرگنمایی این تصویر

یک Kalitta Air Boeing 747 اجاره توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده وارد یک بسته ترمینال در Ted Stevens, Anchorage, فرودگاه بین المللی در لنگرگاه سه شنبه شب. پرواز حامل آمریکایی ها که در حال تخلیه از ووهان چین بیش مرگبار coronavirus. کری Tasker/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کری Tasker/ایسنا

“آلاسکا مفتخر به انجام بخشی خود را در کمک به دوستان آمریکایی ما به خانه با خیال راحت” رژیم صهیونیستی است. مایک Dunleavy گفت. کف دقیق نمایش فیلم مسافران تحت Dunleavy افزود: “برای ما شهروندان آمریکایی در هواپیما ما آنها آرزوی موفق باشید به آنها سر به کالیفرنیا و در نهایت به خانه های خود.”

پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در ووهان ماه گذشته 2019 رمان voronavirus یا 2019-nCoV است کشته و 132 نفر و در حال حاضر وجود دارد بیش از 6000 تایید موارد با توجه به پیگیری نقشه های ایجاد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اکثر موارد در چین عمدتا در هوبئی استان که در ووهان قرار داده شده در زیر مجازی مستند در تلاش برای جلوگیری از ویروس را بیشتر گسترش یافته است. اما coronavirus در حال حاضر تشخیص داده شده است در 17 کشور دیگر از جمله ایالات متحده و کانادا است.

چندین خطوط هوایی بین المللی را به حالت تعلیق و یا کاهش پروازها به مقصد چین از بریتیش ایرویز به حامل در کره جنوبی و اندونزی است. کشور همسایه از قزاقستان متوقف تمام حمل و نقل انبوه — پرواز و قطار و اتوبوس به چین است.

شبیه به ایالات متحده تخلیه پرواز یک پرواز از ووهان فرود با خیال راحت در توکیو روز شنبه.

CDC می گوید که در حالی که آن را در نظر فوری خطر ناشی از coronavirus به عنوان “کم” مسافران باید از هرگونه سفر غیرضروری به چین است.

“شیوع بیماری در حال رشد است و وجود دارد دسترسی محدود به مراقبت های پزشکی کافی در مناطق آسیب دیده” CDC گفت: در اوایل این هفته.

این سازمان همچنین توصیه می کند مردم را از گام های ساده برای کاهش احتمال گسترش هر بیماری تنفسی مانند شستن دست ها با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه و اجتناب از تماس نزدیک با هر کسی که بیمار است.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de