Coronavirus: همه کالیفرنیا محاکمه به تعویق افتاد; L. A. شهرستان دادگاه نزدیک به

مدنی و کیفری محاکمه شد قطع در کالیفرنیا برای حداقل دو ماه پس از جارو منظور صادر شد اواخر روز دوشنبه توسط دولت رئیس دادگستری است که با هدف به شدت کاهش عمومی ترافیک در دولت courthouses در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس دادگستری تنی G. Cantil-Sakauye گفت: در جهت است که دادگاه امکانات “مجهز به بیمار به طور موثر اجازه می دهد اجتماعی فاصله و بهداشت عمومی مورد نیاز” که تحمیل گردیده و در سراسر کالیفرنیا برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

“حتی اگر دادگاه امکانات می تواند اجازه می دهد برای کافی اجتماعی فاصله بسته شدن مدارس به این معنی است که بسیاری از دادگاه کارکنان طرفین دعوا شاهدان و بالقوه منصفه نمی تواند ترک خانه های خود برای حضور در دادگاه به خاطر آنها باید در خانه بمانند برای نظارت بر فرزندان خود” Cantil-Sakauye گفت: در سفارش.

60 روز تاخیر قرار می دهد که دادگاه در کالیفرنیا 58 شهرستانهای استان در یک دادگاه با تاخیر برنامه — آمد همان روز که به ریاست قاضی لس آنجلس دادگاه عالی, Kevin C. Brazile, مسدود شده دسترسی عمومی به شهرستان courthouses به جز برای وکلای مدافع و کارکنان متهمان و “مجاز افراد” مبهم دسته که شامل اخبار خبرنگاران.

تبلیغات

Brazile نیز به طور نامحدود بسته courthouses در بورلی هیلز جزیره کاتالینا و مدنی دادگاه در خیابان بهار در مرکز شهر لس آنجلس است.

و سفارش خود را به دنبال به شدت کاهش می دهد تعدادی از موارد که نیاز به متهمان و وکلای آنها به نظر می رسد برای فزاينده تحولات است. همه گزارش پیشرفت و گزارش وضعیت برای انتظار امور کیفری برای مثال بودند عقب رانده اضافی 90 روز و بزه موارد که در آن یک متهم در زندان نیز با تاخیر 90 روز. Brazile نیز گفت: این یک اولویت برای قضات به برگزاری وثیقه جلسات برای کسانی که در انتظار محاکمه در زندان شهرستان است.

Brazile را به منظور به روز شده صادر شد و پس از اتحادیه ها به نمایندگی از طیف گسترده ای از دادگاه کارکنان از جمله مدافعان معاون منطقه وکیل و مترجم التماس کرد با او به اجرای اقدامات لازم برای کاهش گسترش ویروس در محل کار خود را. این اتحادیه با ارسال داغدار نامه در 19 مارس که خواسته مردم وارد شهرستان courthouses به نمایش در خواهند آمد و آن نشان دادن علائم به منع می شود. اتحادیه ها نیز خواست برای بهبود اجتماعی فاصله پروتکل ها و کاهش انواع دادگاه مجاز به هنگام وقوع این بیماری همه گیر.

زمانی که دادگاه بازگشایی جمعه پس از سه روز تعطیلی بسیاری از وکلای عکس به اشتراک گذاشته شده از صف های طولانی برای ورود به شهری دادگاه که دسته یک نوار زیادی از بزه موارد و شکایت از شرایط تنگ و عدم در دسترس ضد عفونی کننده دست.

تبلیغات

میشل Hanisee رئيس جمهور از اتحادیه به نمایندگی از لس آنجلس معاون وکلای منطقه بود روز جمعه گفت که ماموران قضایی شدند “قرار دادن اختصاصی شهرستان و کارکنان دولت و همچنین مردم در خطر است.”

در یک پاسخ ارسال اوایل روز دوشنبه دادگاه گفت: آن را به حال اعطا با county وزارت بهداشت است که توصیه می شود در برابر غربالگری افراد از ورود به دادگاه به دلیل “دماسنج استفاده می شود برای اسکن عمومی هستند و نه قابل اعتماد تلقی می شود.”

این Sylmar دادگاه که در دو دادگاه که رسیدگی به اطفال موارد نیز بسته شنبه برای سه روز پس از یک وکیل در L. A. عمومی کانتی دفتر مدافع آزمایش مثبت در هفته گذشته برای COVID-19. وکیل شد مراقبت از یکی از بستگان که همچنین آزمایش مثبت با توجه به بیانیه صادر شده توسط لس آنجلس دادگاه عالی. دادگاه در انتظار بازگشایی پنج شنبه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر