Coronavirus کمک بیل در برزخ پس از رویه رای نتواند

بزرگنمایی این تصویر

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., می رسد در کاپیتول هیل برای شرکت در یک جلسه به بحث در مورد یک پتانسیل اقتصادی لایحه در پاسخ به کروناویروس در مارس 20, 2020. Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در 7:39 p. m. ET

آینده از coronavirus بسته کمک های که به احتمال زیاد به بالای $1 تریلیون دلار است که در برزخ پس از شکست لازم رویه رای در سنا است.

اندازه گیری که نیاز به 60 رای به تصویب دست آورد فقط 47 رای در یکشنبه شب با دموکرات امتناع از بازگشت جمهوریخواهان به رهبری طرح است. دموکرات ها خواستار تغییرات در قانون از جمله گسترش بیمه بیکاری و محدودیت بر کمک های فدرال ارائه شده به شرکت های بزرگ است.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. گفت: مذاکرات ادامه دارد و سنا “می خواهد و” غلبه بر تفاوت های خود را.

“تغییرات به قانون در حال ساخته شده و حتی به عنوان ما صحبت می کنند” شومر گفت: در طبقه سنا به دنبال رای دادن. “ما در حال نزدیک تر از ما شده اند در هر نقطه از 48 ساعت گذشته.”

در میان این مسائل هنوز به حل و فصل هستند و محدودیت در وام های ساخته شده برای شرکت های بزرگ مانند شرکت های هواپیمایی با توجه به یک منبع آشنا با این مذاکرات. دموکرات ها می گویند این قانون شامل نمی شود کافی حمایت برای جلوگیری از سهام buybacks و مطمئن شوید که کارگران حفظ شغل. دموکرات ها نیز نامیده می شود بیشتر برای حفاظت در برابر اجرایی را افزایش می دهد و پاداش و در حال انتقاد از یک ماده که به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin صلاحدید گسترده ای به چشم پوشیدن از برخی از قوانین جبران خسارت.

دموکرات ها در حال تماس با شرکت سرمایه گذاری “500 میلیارد دلار شرکت دوغاب صندوق است.” آنها همچنین خواستار این قانون شامل اضافی بیکاری بودجه گسترش مواد غذایی فواید و بیشتر تسکین وام دانشجویی در میان دیگر خواسته است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., اندرز دموکرات برای رای گیری در برابر رویه های اندازه گیری که با ارائه 30 ساعت قبل از رای گیری در هر لایحه نهایی.

“مردم آمریکا در حال تماشای این منظره” مک کانل گفت: در آمریکا هستند. “این تصور که ما باید به بازی در اینجا با اقتصاد آمریکا و مردم آمریکا کاملا پوچ است.”

این بسته در سوال این است که بزرگتر از دو نفر دیگر که گذشت از نظر اندازه و دامنه — و چند تن از دموکرات ها در یمن را بیشتر گسترش این رقم است.

تمام روز از مذاکرات بود و فرو رفته در حزبی اختلاف است. مجلس نانسی پلوسی آمده از هر دو حزب رهبری در دیدار با Mnuchin در اطراف ظهر تعهد به معرفی خود قانون جداگانه.

در ضمن مک کانل حفظ کرده بود که این لایحه در مجلس سنا در سوال خوب تنظیم در دو حزبی مذاکرات در طول دو روز گذشته و نیاز به گذشت عنوان شده است.

“این است که به طور کامل هر دو حزب به عنوان روند ما خواسته; در حال حاضر آنچه که ما نیاز به انجام است برای حرکت به جلو” مک کانل گفت: پیش از این در آمریکا هستند. “این بحران ملی است و نمی خواهید به صبر کنید اگر کنگره ورقه را به متعارف سیاست یا haggles بی وقفه بیش از نکات ظریف.”

در اوایل این ماه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده است 8 میلیارد دلار coronavirus پاسخ بسته که افزایش بودجه برای تست ویروس ها و کاهش هزینه های مربوط به درمان های پزشکی. یک دوم اندازه گیری به قانون امضا شده در هفته گذشته را فراهم می کند پرداخت می شود بیمار و خانواده را ترک و برای برخی از کارگران ایالات متحده نهفته این بیماری گسترش کمک های بیکاری و افزایش منابع برای تست.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im