Coronavirus: 2 نفر جان خود را در ایالات متحده آمریکا; موارد جدید گزارش شده در فلوریدا و نیویورک

بزرگنمایی این تصویر

دوم فرد فوت شده از COVID-19 در ایالات متحده و مقامات در واشنگتن می گویند. یک زن در کالیفرنیا می پوشد پزشکی ماسک در طول مبارزات سیاسی رالی. دیوید McNew/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دیوید McNew/گتی ایماژ

یک مرد در ایالت واشنگتن تبدیل شده است و نفر دوم در آمریکا به مرگ از بیماری کروناویروس COVID-19. مرد بود در 70s و زندگی به حال شده است در یک مرکز پرستاری در نزدیکی سیاتل است که در حال حاضر مشکوک بودن سایت از اول آمریکا شیوع کروناویروس جدید.

خبر مرگ این مرد آمد فقط یک روز پس از گزارش مقامات واشنگتن اولین مرگ ناشی از این بیماری نیز در شهرستان کینگ.

دومین قربانی که مشخص شد یکی از ساکنان در زندگی مرکز مراقبت از کرکلند که در آن ده ها تن از افراد دیگر نشان داده اند که علائم COVID-19. پرستاری مرکز شمال شرق سیاتل می گوید هر کسی که با علائم است که جدا تحت کنترل عفونت پروتکل اما این اشاره می کند که در این زمان از سال سرد و آنفولانزا مانند علائم شایع هستند.

وجود دارد در حال حاضر شده است 10 مورد تأیید از coronavirus بیماری در منطقه سیاتل با توجه به آژانس بهداشت عمومی برای سیاتل و پادشاه شهرستان.

“یک تیم از CDC مقامات در زمین” در شهرستان کینگ برای کمک به محلی تلاش, توجه به بهداشت عمومی – سیاتل & King County است.

همچنین بیش از آخر هفته مقامات بهداشتی گزارش دادند که برای اولین بار تایید کرد COVID-19 مورد در فلوریدا و نیویورک و رود آیلند. وجود دارد در حال حاضر حداقل 86 مورد از این بیماری کروناویروس در آمریکا — از جمله موارد در میان مردم عودت از چین و از الماس شاهزاده کشتی کروز — با توجه به یک ابزار ردیابی ایجاد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی.

“فلوریدا دارای 2 presumptive مثبت #COVID19 موارد” فلوریدا وزارت بهداشت می گوید از طریق توییتر. “یک فرد بزرگسال ساکن Hillsborough County و یک فرد بزرگسال ساکن گاو دریایی شهرستان. افراد جدا شده و مناسب بودن برای مراقبت.”

نیویورک مورد شامل یک زن در 30s که به تازگی به ایران سفر کرده است و در حال حاضر جدا شده در صفحه اصلی. در حالی که او دارای علائم COVID-19 او است و نه در شرایط جدی و “شده است در وضعیت کنترل شده پس از ورود به نیویورک” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در بیانیه ای گفت.

بزرگنمایی این تصویر

یک عضو هیات دارای یک ورق به عنوان یک صفحه نمایش حریم خصوصی به عنوان یک فرد در یک برانکارد گرفته شده است به یک آمبولانس از زندگی مراقبت مرکز پرستاری که در آن ده ها تن از مردم در حال آزمایش برای COVID-19 ویروس در کرکلند بشویید. شمال شرق سیاتل. ایلین تامپسون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ایلین تامپسون/AP

در رود آیلند مورد بیمار “است که در 40s خود را و تا به حال سفر به ایتالیا, در اواسط ماه فوریه” رود آیلند وزارت بهداشت گفت. آن اضافه شده است که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که کار را برای ردیابی افرادی که بیمار پرواز بازگشت به ایالات متحده

Coronavirus بیماری است که به احتمال زیاد همچنان به گسترش در ایالات متحده مقامات بهداشتی می گویند. در نشانه ای از آن موارد “جامعه گسترش” – در میان مردم بدون سابقه سفر به مناطق آسیب دیده و یا تماس با افراد شناخته شده آلوده — در حال حاضر گزارش شده در کالیفرنیا و واشنگتن و اورگان است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im