محکومیت لغو در قتل پلیس لس آنجلس مامور 37 سال پیش

دادگاه عالی کالیفرنیا تصمیم گرفت به اتفاق آرا روز شنبه برای سرنگونی یک مرد اعتقاد در قتل یک افسر پلیس لس آنجلس 37 سال پیش در یک ترافیک متوقف شود.

دولت بالا دادگاه با استناد به شواهد گسترده ای که وکیل مدافع برای Kenneth ارل گی بود بی کفایت معکوس این اعتقاد است که فرستاده گی به اعدام در افسر پل ورنا کشتن در شب از تاریخ 2 ژوئن سال 1983 در دریاچه تراس.

گی, پرونده منعکس بین دادگاه های بدوی و دادگاه عالی کالیفرنیا برای سال. دادگاه لغو حکم اعدام او سال پیش بر این اساس او ناکافی وکیل و دادگاه هم برگزار شد که آیا او باید به مرگ محکوم شد. یکی دیگر از داوران نیز توصیه می شود مرگ است اما دومین حکم اعدام نیز لغو شد.

گی سپس استدلال کرد که خود را وکیل دی Shinn, همچنین botched گناه فاز محاکمه اش. Shinn بود که بعد از تجمع و از آنجا درگذشت, دروغ, دریافت, همجنس باز, صورت, شواهد, نشان داد, توصیه متهم به اعتراف متهم به شواهد و موفق به معرفی شواهدی وجود دارد که ممکن است متقاعد هیئت منصفه به تبرئه او و یا یدکی زندگی خود را.

تبلیغات

هر دو مرد و یک شرکت متهم Raynard کامینگز شد مسافران در سرقت خودرو را متوقف و موتور سیکلت افسر ورنا. شاهدان مخالف در مورد آن مرد شات ورنا. هر دو محکوم به مرگ برای عکسبرداری ورنا.

“ما نمی گویند, گی, قتل اعتقاد بود که این محصول از یک اعتماد فرایند خصمانه” عدالت Leondra R. کروگر نوشت: برای دادگاه. “دفاع وکیل به دست آمده از انتصاب به نماینده گی از طریق تقلب و توصیه او را به آسیب رساندن به اعترافات به دادستان … و موفق به انجام به موقع رسیدگی به در دسترس شهادت شاهدان عینی که exculpated گی و افسران صلح که inculpated, همجنس باز, شرکت متهم است.”

ورنا بود که 35 زمانی که او به ضرب گلوله موفق به کسب یک مدال شجاعت برای تلاش برای نجات کودکان از یک ساختمان در حال سوختن. دو پسر برایس و رایان بعدها افسران پلیس پیوست و پلیس لس آنجلس.

دادستان استدلال کرد که کامینگز شلیک اولین گلوله در ورنا قبل از انتقال اسلحه به, گی, که با شلیک پنج گلوله. در طول محاکمه مجدد شهود شهادت دادند که گی قبلا سرقت و ضرب و شتم آنها و دوست دختر سابق به دادگاه گفت او firebombed خانه و خانواده خود را.

تبلیغات

لس آنجلس دادستان را در حال حاضر تصمیم می گیرید که آیا به retry, گی, 60.

در حالی که در انتظار اعدام, گی نوشت: فیلمنامه “داستان کودکان” که برنده an American Film Institute مسابقه در سال 1994. بازیگر اد Asner یک قاضی برای مسابقه شهادت در دفاع از خود را در طول محاکمه مجدد.

Shinn این تجمع وکیل نیز وکیل برای منسون “خانواده” عضو سوزان اتکینز بود که به جرم شرکت در هشت قتل و مرگ او در زندان در سال 2009. Shinn در نهایت خود را از دست داد مجوز به قانون عمل برای misappropriating بودجه مشتری در یک نامربوط مورد.

معاون Atty. ژنرال دیوید F. Glassman که نماینده دادستان در این مورد کاهش یافته است به نظر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>