بحث جایزه شکار شورای منحل شده در میان نبرد قانونی

بزرگنمایی این تصویر سر و پوست از شرق آفریقا شیر کشته در نوبه خود از قرن توسط رئیس جمهور تئودور روزول

توسط MINERALNEWS در 22 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

سر و پوست از شرق آفریقا شیر کشته در نوبه خود از قرن توسط رئیس جمهور تئودور روزولت تزیین کاشفان باشگاه در نیویورک است. کمیته طراحی شده به توصیه وزارت کشور در مزایای بزرگ-بازی شکار منحل شد در ماه دسامبر پس از دو سال. کتی Willens/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کتی Willens/AP

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منحل بحث برانگیز حیات وحش هیئت مشورتی که شد برای انتقاد از ترویج مزایای بین المللی بازی شکار بزرگ. در حال حاضر دولت خواستار دادگاه برای کشتن یک سال پرونده آن باعث.

"شورای برآورده نشده و یا انجام هر کسب و کار دوباره آن را می توانید دیگر تمدید می شود و وجود دارد [این است که] هیچ برنامه ای برای ایجاد یکی دیگر از کمیته های مشابه ماموریت یا محدوده در آینده" وزارت کشور توضیح داد: در یک دادگاه پر جمعه.

به عنوان یک نتیجه وکلا استدلال نیویورک دادگاه فدرال باید اخراج مطالبات توسط حیوانات و محیط زیست, حفاظت برای احکام اطلاعات در مورد "تشکیل ترکیب اخلاق ارائه و یا جلسات" توسط سازمان بین المللی حفاظت از حیات وحش شدند.

16-عضو شورای اسلامی ایجاد شد و در سال 2017 پس از آن وزیر کشور Ryan Zinke با درک این نکته است که این گروه منشور را باید تمدید Dec. 21, 2019, و یا آن را متوقف به وجود داشته باشد. ایجاد آن به دنبال یک حرکت توسط دولت به معکوس اوباما-دوران ممنوعیت فیل و شیر جایزه-واردات از آفریقا است.

در تمام این کمیته بود که بودجه با دلار های مالیاتی برگزار شد پنج جلسات بیش از دو سال عمر و تشکیل چهار کمیته فرعی.

اما دولت گفت: "در نهایت IWCC رای ندادند و یا هر گونه توصیه و یا در غیر این صورت ارائه هر گونه مشاوره و یا محصول کار."

طرفداران حقوق حیوانات در جشن کمیته مرگ.

"من کمی شک ما دادخواهی موجب آن دولت تصمیم به ترک IWCC و راه رفتن به دور از آن مغرضانه و سازمان ملل متحد اقدامات شفاف" گفت: زاک اسمیت بین المللی حفاظت از حیات وحش مدیر شورای دفاع منابع طبیعی یکی از گروه های درگیر در طرح دعوی در دادگاه.

"ما بسیار خوشحالیم که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بسته شدن مغازه بر این مسخره غلط شورا و ما در انتظار یک حسابداری کامل آن آلوده کار محصول است."

2018 طرح دعوی در دادگاه توسط یک ائتلاف از سازمانها از جمله شورای دفاع منابع طبیعی جامعه انسانی و مرکز تنوع زیستی. آنها استدلال IWCC غیر قانونی بود چرا که آن را انباشته بود با "یک مجموعه از جایزه-شکار طرفداران" که وظیفه مشاوره آژانس فدرال مسئول جایزه واردات کنترل.

با توجه به کت و شلوار "فاکس و henhouse" رویکرد به تشکیل کمیته اجرا می شود گرفتار فدرال کمیته مشورتی عمل می کنند که نیاز است که همه دولت پانل های مشورتی باید ترکیبی متعادل از همکاران که در این مورد باید شامل دانشمندان و اقتصاددانان.

"کنگره تحمیل چندین رویه و اساسی مورد نیاز در سازمان ایجاد کمیته مشورتی که بسیاری از متهمان نادیده گرفت که طراحی و حفظ شورای" این گروه استدلال می کنند.

در طول IWCC اولین جلسه اعضا توافق کردند که شکار تفریحی لازم است زیرا هزینه های پرداخت شده توسط big-بازی شکارچیان کمک به صندوق حفاظت از برنامه های. آنها نیز گفت: این امر کمک به تقویت اقتصاد محلی و ایجاد صدها شغل.

کمیته موقعیت تضاد است که از رئیس جمهور تهمت که در آن زمان به نام بزرگ-بازی شکار یک "ترسناک نشان می دهد" و گفت که او می شود سخت و فشرده برای تغییر ذهن خود را که آن را "در هر راه کمک می کند تا حفاظت از فیل ها یا سایر حیوانات."

حقوق حیوانات حمایت از گروه های ستیزه داخلی گروه نمی تواند در نظر IWCC توصیه های آن در فرایند تصمیم گیری است. و آنها اصرار دارند انحلال کمیته می کند ارائه طرح دعوی در دادگاه خود مسئله.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب