بحث Del Mar تفنگ نشان می دهد مورد تایید مارس

هیئت مدیره است که نظارت Del Mar Fairgrounds را تایید کرده است بازگشت از چهارراه غرب تفنگ نشان می دهد در ماه مارس با وجود جدید نگرانی های مطرح شده توسط سلاح گرم طرفداران ایمنی.

NeverAgainCA بنیانگذاران ایرا و رز ان تیز Del Mar گفت: این نمایشگاه هیئت مدیره در جلسه خود در هفته گذشته که افزایش تعداد فروش در نمایش “شبح تفنگ” کیت است که می تواند خریداری شده و گرفته همان روز.

کیت در نظر گرفته نشده سلاح گرم برای مقاصد قانونی هستند زیرا ناقص و نیاز به مونتاژ بنابراین بسیاری کالیفرنیا سلاح گرم قوانین اعمال نمی به آنها. همچنین سلاح ندارد و یک شماره سریال است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری فروش.

“تقاطع به فروش می رساند شنبه شب ویژه بر روی استروئیدها” ایرا تیز گفت: هیئت مدیره و از او پرسید: هیئت مدیره به تمدید چهارراه قرارداد. هیئت مدیره تایید شده نشان می دهد بدون نظر همراه با ده ها تن از دیگر رویدادهای برنامه ریزی شده برای ماه مارس در Del Mar Fairgrounds.

تبلیغات

چهارراه جمهور تریسی Olcott دفاع فروش کیت در یک تماس تلفنی پنج شنبه.

“آنها 100% قانونی برای خرید و به خود,” او گفت:. “اگر شما به سلاح گرم, کیت سرگرم کننده برای جمع آوری. این یک هنر و صنعت یک پروژه است.”

مونتاژ کیت معمولا نیاز به حفاری و ماشینکاری پلاستیک یا فلز بنابراین سطح خاصی از مهارت های درگیر و گاهی اوقات این سلاح ها می تواند سفارشی توسط سازنده.

فروش به اصطلاح شبح اسلحه در حال افزایش است زیرا آنها کمتر تنظیم شده به طور منظم از سلاح گرم Olcott گفت. کالیفرنیا اجباری بررسی زمینه و 10 روز دوره انتظار را به خانه تازه خریداری اسلحه گرم اما این قوانین اعمال نمی به کیت.

تبلیغات

تکنولوژی مدرن کمک به گسترش شبح اسلحه است که می تواند ساخته شده با 3-D پرینتر.

“این اسلحه مطرح قبر تهدید برای امنیت عمومی و افرادی که از نظر قانونی ممنوع از داشتن سلاح گرم قادر به ایجاد آنها را بدون عواقب در اکثر ایالت” با توجه به اطلاعات ارسال شده توسط San Francisco-بر اساس Giffords مرکز قانون در وب سایت خود را.

کالیفرنیا قانون تصویب شده در سال 2016 و موثر در سال 2018 نیاز به صاحب خود-مونتاژ اسلحه گرم به دست آوردن یک شماره سریال منحصر به فرد از وزارت دادگستری و اضافه نمودن شماره به سلاح بر روی یک تکه فلز به اندازه کافی بزرگ برای شناسایی توسط یک آشکارساز فلز. تعداد و صاحب هویت, باید گزارش وزارت دادگستری به عنوان به زودی به عنوان اسلحه مونتاژ شده است.

16-year-old boy با استفاده از یک .45-تپانچه کالیبر ساخته شده از کیت در یک Nov. 14 تیراندازی که منجر به کشته شدن دو همکلاسی و مجروح شدن سه نفر دیگر قبل از کشتن خود در ساگوس دبیرستان در سانتا کلاریتا در شمال لس آنجلس. تفنگ ممکن است متعلق به پدر پسر.

تیز نمایش داده شده برای نمایشگاه مدیره یک تفنگ دستی شبیه به یک 9mm Glock که یک NeverAgainCA خریداران برای خرید 400 دلار پول نقد و در زمان خانه در همان روز در یک اخیر چهارراه نشان می دهد در جای دیگر در جنوب کالیفرنیا. تفنگ عمدتا پلاستیک با دو نیمه است که می تواند پیچ با هم در هر بشکه فلزی و چند دیگر کوچک قطعات فلزی.

خرید نقدی فروش سخت تر برای ردیابی و می تواند منجر به نقض مالیات های نوک گفت. همچنین فروشنده کاهش یافته است به ارائه رسید برای فروش.

آنها کاهش یافته است به فاش کردن نام از خریداران که به گفته آنها دارای بازدید تعدادی از تقاطع را نشان می دهد و ترجیح می دهد به ناشناس باقی می ماند.

از نوک و همچنین ارائه به نمایشگاه مدیره اسناد دادگاه نشان می دهد که یکی از چهارراه فروشندگان شاون Nealon التماس کرد گناه در سال 2010 به فدرال سلاح گرم نقض و به عنوان نتیجه Nealon مجاز به فروش سلاح گرم است. او جریمه شد $10,000 به علاوه 100 دلار ارزیابی برای فروش چهار تفنگ به خارج از کشور ساکن است.

تبلیغات

Nealon همچنان به کار در تقاطع را نشان می دهد اما فروش سلاح گرم Olcott گفت. خود شرکت های تاکتیکی پزشکی, فروش انواع کمک های اولیه و تروما کیت لوازم پزشکی, چراغ قوه و بقا.

“او فقط یک شخص در تلاش برای ایجاد یک زندگی” Olcott گفت.

خریدهای نقدی قابل قبول در تفنگ را نشان می دهد به عنوان آنها را می توان تقریبا در هر نقطه دیگری اما خریدار باید رسید او اضافه شده است.

چهارراه حدود 200 فروشندگان در دل مار نشان می دهد و حدود 10 درصد از آنها به فروش سلاح گرم Olcott گفت. برخی از فروشندگان بازگشته اند اما هر نشان می دهد شامل تعداد کمی از آنهایی که جدید است.

NeverAgainCA پس از تشکیل جرم تیراندازی که منجر به کشته شدن 17 نفر دو سال پیش در یک پارک, Fla., دبیرستان. این گروه به طور مداوم تحت فشار قرار دادند برای تفنگ ایمنی و برای پایان دادن به خرید و فروش اسلحه و مهمات به Del Mar Fairgrounds و دیگر دولت متعلق به خواص است.

فعالیت در دولتی fairgrounds در حال نظارت 22nd منطقه کشاورزی Assn. و هیئت مدیره خود را از نه عضو منصوب فرماندار.

چهارراه برگزار کرده است آخر هفته جشنواره سلاح گرم در fairgrounds پنج تعطیلات آخر هفته سالانه برای بیش از 30 سال است. این شرکت شده است در کسب و کار 44 سال و دارای ده ها نشان می دهد سالانه در چهار کشور غربی.

نمایشگاه مدیره رای دادند در سپتامبر سال 2018 به تعلیق نشان می دهد در سال 2019 تا زمانی که سیاست های نوشته شده می تواند برای پایان دادن به خرید و فروش اسلحه و مهمات در fairgrounds که اساسا ممنوعیت نشان می دهد وجود دارد. اما تقاطع و خود را صاحب B&L تولیدات شکایت کرد و یک قاضی فدرال با صدور یک دستور که دستور را نشان می دهد مجاز به رزومه پاییز گذشته.

تبلیغات

در همین حال دولت قانون توسط مجلس تاد گلوریا (D-سن دیگو) تصویب شد ممنوعیت فروش اسلحه گرم در fairgrounds در آغاز 2021.

Diehl می نویسد: San Diego Union-Tribune.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im