قرارداد ایران برای قابل توجه St. Paul معلمان

ST. پل Minn. – سنت پل منطقه مدرسه و معلمان آن اتحادیه در حال از سرگیری قرارداد مذاکرات در حالی که قابل توجه مربیان همچنان به پیاده روی خطوط اعتصاب و کلاس ها لغو سوم در روز پنج شنبه.

این اتحادیه اعلام کرد شنبه شب که مذاکرات خواهد سر صبح پنجشنبه.

“ما آماده برای شروع به مذاکره برای رسیدن به یک قرارداد است که نمی خواهد ترک هر دانش آموز یا مربی پشت سر گفت:” نیک فابر, رئیس جمهور, St. Paul فدراسیون از مربیان است. “سنت پل مربیان دست دانش آموزان خود را و می خواهید به بازگشت به مدرسه.”

سنت پل فدراسیون از مربیان قابل توجه است بیش از خواسته های اضافی برای سلامت روان, چند زبانه و آموزش و پرورش ویژه کارکنان پشتیبانی. این اعتصاب بود که برای اولین بار در این منطقه پس از سال 1946.

سرپرست جو Gothard گفت: 50 میلیون دلار مطالبات هزینه سنگین.

منطقه سخنگوی Kevin Burns گفت: مسئولان مدرسه باید آماده یک پیشنهاد جدید برای میانجیگری اما از افشای جزئیات.

رهبران اتحادیه گفت که آنها منتظرش بوده ام برای چند روز برای رهبران منطقه برای پاسخ به یک مدرج به پایین پیشنهاد که باعث کاهش و امتداد را افزایش نیروی انسانی بیش از چندین سال به این منطقه انعطاف پذیری در بودجه است.

این اتحادیه انتظار می رود هزاران نفر از اعضای رزومه اینجا خارج از مدارس دولتی در سراسر شهر دوشنبه. مذاکرات آغاز شد و در ماه مه گذشته بین اتحادیه و منطقه است. دو طرف شکست مذاکرات حدود ساعت 3 صبح روز شنبه پس از شش روز از میانجیگری.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر