کانکتیکات شهردار شکایت خطوط هوایی دلتا بیش از گزش سگ

BRIDGEPORT, Conn. – Bridgeport شهردار است تحت پیگرد خطوط هوایی دلتا بیش از یک سگ نیش او می گوید که او رنج می برد در یک پرواز.

یک دست کت و شلوار واصل در دولت برتر دادگاه مدعی شهردار جو Ganim شد نشستن در صندلی خود را در یک دلتا پرواز در نوامبر 2018 هنگامی که او را گاز گرفته بود با یک سگ که به همراه یک شبانه روزی مسافر.

جدید Haven, ثبت نام, به گزارش کت و شلوار مدعی Ganim دچار “جدی, شدید, دردناک و دائمی آسیب” به پایین پای چپ و که او مجبور به انجام یک سری از بیماری هاری عکس های از آنجا که شرکت هواپیمایی را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد سگ تاریخچه پزشکی یا اطلاعات تماس برای حیوان صاحب.

دلتا “موفق به حفاظت شاکی از بی دلیل آسیب با اجازه دادن به یک سگ نه crated و نه محدود به راه رفتن آزادانه در داخل کابین هواپیما” با توجه به کت و شلوار.

کت و شلوار به دنبال نامشخص خسارت.

دلتا نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر توسط روزنامه.

در ماه مارس سال 2018 دلتا صادر قوانین نیاز به مسافر به ارائه مدرک آموزش حیوانات و حیوان سوابق ایمن سازی قبل از اجازه می دهد آنها را به هیئت مدیره یک هواپیما با یک سگ, با توجه به روزنامه.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet