کنگره ناظر به نقد و بررسی فدرال Coronavirus پاسخ

بزرگنمایی این تصویر

فرد Leighty انبار مدیر در اوکلاهما استراتژیک ملی ذخایر انبار در شهر اوکلاهما در اوایل این ماه. دولت دفتر پاسخگویی خواهد بود ردیابی و مدیریت توزیع کشور از ذخایر و همچنین به عنوان تست برای کوروناویروس. سو Ogrocki/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سو Ogrocki/AP

مراقبت عمل 2 تریلیون دلار coronavirus پاسخ قانون کنگره تصویب شده در اواخر ماه گذشته خواستار یک دولت ناظر دولت دفتر پاسخگویی به نظارت بر هزینه و کلی فدرال پاسخ به همه گیر. و در حالی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده و در دیگر نظارت آن دشوار خواهد بود برای او برای جلوگیری از گائو ،

گائو یک حزبی آژانس است که بخشی از کنگره است. “به ما داده شده است بسیار گسترده و نقش نظارتی تحت مراقبت عمل” نیکول Clowers مدیر عامل گائو را در تیم مراقبت های بهداشتی NPR گفت.

“ما نیاز به ارائه نظارت مستمر و نظارت از کشور آمادگی برای پاسخ به بهبودی از این بیماری همه گیر و همچنین بررسی اثرات این بیماری همه گیر در اقتصاد و بهداشت عمومی و همچنین امنیت میهن,” او گفت:.

Clowers گفت: گائو نیز ردیابی چگونه است که 2 تریلیون دلار است که صرف شده است. و او گفت: این سازمان در حال حاضر و بعد فورا رفت واز به کار می کنند.

“برخی از فوری چیزهایی که ما در حال شروع با شامل به دنبال در آزمایش ویروس مسائل اطراف انبار از جمله مدیریت ذخایر و توزیع تجهیزات در دسترس بودن تجهیزات حفاظت فردی و همچنین به عنوان کنترل عفونت در خانه های سالمندان.”

آن است که گسترده قیمومیت اما Clowers گفت: این سازمان دارای تجربه. آن نظارت صرف بر روی دارایی های مشکل برنامه امداد و اقتصادی و لایحه در سال 2008 اقدامات کنگره تصویب شده در این رکود اقتصادی ، مراقبت عمل شامل 20 میلیون دلار برای گائو به استخدام کارکنان اضافی.

دانشگاه مریلند دانشکده حقوق استاد رنا Steinzor کار کرده با آژانس و او می گوید: گائو است تا وظیفه.

“آنها استفاده می شود به انجام ممیزی پیچیده و از آنها استفاده کنید به نوشتن گزارش می دهد که هدف” Steinzor گفت. “در حال حاضر حرکت نزولی از همه که آنها گروهی که جرات خسته کننده باشد اما مسلما شما نیاز دارید که.”

کنگره در ابتدا سعی کردم به پیدا کردن راه های دیگر برای نظارت بر مراقبت در عمل با ایجاد یک پنل از بازرسان به طور کلی برای نظارت بر پول و یک بازرس ویژه کل به تماشای بیش از پول توزیع به شرکت های بزرگ.

اما رئیس جمهور تهمت حذف شده مجموعه ای رسمی به رهبری پانل در امضای بیانیه صادر شده با مراقبت عمل می کنند گفت: او می تواند محدود کردن اطلاعات خاص IG دریافت از وزارت خزانه داری.

گائو اما فراتر از رئیس جمهور رسیدن به Steinzor گفت.

“او نمی تواند آنها را آتش; او می تواند stonewall آنها. این دولت است که تاریخی از نظر مقدار stonewalling که آن را فقط به” او گفت:. “اما آنها را پیدا خواهد کرد یک راه برای صحبت کردن با مردم و آنها را فقط به نگه داشتن سر خود را پایین نگه دارید و در راه رفتن به سمت هدف است.”

گائو وزن در دوران رئیس جمهور را استیضاح پیدا کردن تهمت نقض قانون زمانی که او نکردن congressionally تایید کمک های خارجی به اوکراین است.

Clowers گفت: گائو به مدت طولانی کار می کرد با جمهوری خواهان و دموکرات و او با اعتماد به نفس آژانس قادر خواهد بود به انجام این کار به عنوان آن را به نظر می رسد به پاسخ دولت به این بیماری همه گیر.

“ما روابط دیرینه مستقل اما روابط دیرینه با سازمان” او افزود: “من باور دارم که به ما کمک خواهد کرد حفظ روابط خوب خوب روابط کار در حال حرکت رو به جلو است.”

گائو است, به گزارش یافته های آن هر 60 روز است. اولین گزارش خود را به علت است در پایان ماه ژوئن.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>