رهبران کنگره تقسیم شده و در مراحل بعدی برای مقابله با کروناویروس تهدید

بزرگنمایی این تصویر

سخنران نانسی پلوسی صحبت می کند قبل از او نشانه Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند و پس از آن به تصویب مجلس در 27 مارس ، اندرو بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو بیلبائو/AP

مجلس نانسی پلوسی است به شدت دفاع برای موج دوم قانون در بالای اخیرا تصویب 2 تریلیون دلار بسته نجات برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس اما او در سنای آمریکا میچ مک کانل رهبر اکثریت است برای دفاع از یک محتاط تر صبر کنید و ببینید رویکرد است.

در نامه ای به قانونگذاران مجلس در روز شنبه پلوسی D-کالیفرنیا گفت: کنگره باید “دو برابر کردن” Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل به قانون امضا شده فقط نه روز پیش توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

او خواستار کمک های اضافی به کشاورزان گسترش مزایای بیکاری و اضافی پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها است. او همچنین گفت: این بسته باید شامل بودجه اضافی برای بسته های پول متحده و منابع بیشتر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در مقدم است.

“جوامع ما نمی توانیم صبر کنید و ما باید به سرعت حرکت می کند,” پلوسی نوشت:, و اضافه کرد که او می خواهم این خانه به تصویب قانون در این ماه. رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, D-Md., در حال حاضر اعلام کرد که بازگشت قبل از آوریل 20, اما هیچ تاریخ مشخصی برای زمانی که آنها می توانند reconvene.

“ما را از گوش دادن به مشاوره از کارشناسان پزشکی به عنوان زمانی که ما می توانیم با ادامه کسب و کار کنگره در واشنگتن پس از آن ممکن است به قطعی بازگشت تاریخ” هویر گفت: نمایندگان مجلس هفته گذشته است.

مک کانل گفت: آسوشیتد پرس روز جمعه که بیشتر قوانین لازم خواهد بود. “وجود خواهد داشت یک بعدی و اندازه گیری,” او گفت:, و که در آن باید تمرکز بر پرداختن به کاستی در سرعت تصویب مراقبت عمل می کنند. مک کانل گفت: بعد از بسته “باید بیشتر هدف پاسخ به آنچه که ما اشتباه است و آنچه که ما انجام نمی به اندازه کافی — و در بالای این لیست وجود دارد را باید مراقبت های بهداشتی بخشی از آن است.”

مک کانل شده است تا حد زیادی بی اعتنا از پلوسی در روزهای اخیر بارها و بارها نشان می دهد در مصاحبه های رسانه ای است که او با استفاده از بحران برای پیشبرد نامربوط دموکراتیک اولویت های سیاست. پلوسی و آمریکا نیز خواستار عمده زیرساخت های بسته — یک اولویت تکرار مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر — که او را توصیف به عنوان “فاز 4” تلاش برای بهبود یافتن از بحران و اقتصاد دوباره رفتن. روز جمعه پلوسی اذعان کرد که کنگره را مجبور به عبور موج دیگری از امداد قوانین قبل از آن می تواند تبدیل به زیرساخت های پیشنهادی خود را بسته است.

در علاوه بر این به حدود 2 تریلیون دلار مراقبت در بسته بندی کنگره با تصویب دو نفر دیگر از لوایح ارائه بودجه اضطراری برای تست پرداخت بیمار و خانواده را ترک و کمک های بیکاری.

به عنوان آنها در مورد نیاز برای گسترش اقتصادی امداد در کوتاه مدت دموکرات ها در حال ساخت یک تجدید فشار خود را برای $760 میلیارد زیرساخت های بسته است که این حزب برای اولین بار اوایل سال جاری منتشر شد.

“اشتباه نکنید این یک باور نکردنی اقتصادی به امریکا است. آنچه ما انجام داده اند تا به کاهش برخی از این آسیب, اما ما در حال رفتن به نیاز به یک دراز مدت بهبود بسته” حمل و نقل و زیرساخت های رئیس پیتر DeFazio D-سنگ., به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است.

سابقه و رکورد بیکاری اعداد و رشد مشکلات با اجرای مراقبت های عمل برای کسب و کارهای کوچک و کسانی که به دنبال بیکاری در حال افزایش است ضرورت به عمل برای اولین بار در مطلب فوری اقتصادی و بهداشتی مراقبت و نگرانی. آن را هنوز هم خواهد بود هفته قبل از کنگره عمل می کنند. سنا در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای reconvene در آوریل 20, مک کانل گفت: AP که او “نه به نفع عجله” از قانون جدید تا زمانی که کنگره تا به حال یک درک بهتر از آنچه مورد نیاز است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im