کنگره می گذرد اقتصادی بسته امداد برای مقابله با کروناویروس

بزرگنمایی این تصویر

مجلس نانسی پلوسی می رسد در کاپیتول هیل با پوشیدن ماسک. اندرو بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو بیلبائو/AP

به روز شده در 7:00 p. m. ET

مجلس تصویب کرد آخرین اقدام برای سرپا نگه داشتن اقتصاد ایالات متحده و ارائه کمک های اولیه به سیستم مراقبت های بهداشتی پس از استقرار استادانه درست شده سیستم رای گیری اجازه می دهد تا نمایندگان مجلس به رای دادن در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله.

اندازه گیری تصویب اکثریت — 388-5 با یک نماینده مجلس رای گیری در حال حاضر.

پنج قانونگذاران که رای دادند در برابر این بسته شامل یک دموکرات — Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک و چهار خواهان — مظنونان حمله به دانشگاه اندی Biggs آریزونا, جودی Hice گرجستان کن باک از کلرادو و توماس Massie کنتاکی.

سنا تصویب این قانون را در روز سه شنبه و در حال حاضر آن را سر به رئیس جمهور تهمت که گفت و آن را نشانه.

“ما باید تفاوت های ما, اما ما که با هم در خاص این لایحه و من افتخار می کنم که گفت:” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا ساخته شده است که به صورت مداوم قوی مداخله فدرال به عنوان تنها راه خروج از بحران است. Pelosi عینک سفید و شال گردن برای پوشش چهره او اما کاهش آن به صحبت در کف خانه.

“من فکر می کنم که ما باید برای انجام هر کاری که ما می توانیم به رسمیت شناختن است که سیاست های عمومی ایفای نقش کرده است در اینجا است که حکومت با آن حمل مسئولیت ها و فرصت ها و نتایج و پیشرفت برای مردم آمریکا,” او گفت:, “و این که علم و حکومت هستند و پاسخ به رفع نیازهای مراقبت درمانی و رفع نیازهای اقتصاد ما به عنوان ما رفتن به جلو.”

دلار 484 میلیارد بسته شامل اضافی $321 میلیارد برای تازه ایجاد شده چک برنامه حفاظت از وام برنامه طراحی شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک شناور ماندن با بخشایش وام در طول بحران. PPP محبوب بود و زد اولیه آن هجوم $350 میلیارد دلار در سال فقط دو هفته است. آن است که به احتمال زیاد این برنامه نیاز به بودجه اضافی. جمهوری خواهان را انتقاد دموکرات ها برای برگزاری این لایحه در ابتدا یک به تنهایی 250 میلیارد دلار درخواست به صندوق PPP.

“این مایه تاسف است که سخنران پلوسی تصمیم به نگه دارید تا این لایحه بیش از یک هفته در حالی که کسب و کارهای کوچک و کارگران خود را به شدت مبارزه را نگه دارید به خصوص اقلیت متعلق به کسب و کار در جوامع محروم گفت: راه و روش رئیس کوین بردی R-تگزاس “آنها رنج می برد و در طول این تاخیر غیر ضروری در امریکا بیکاری اعداد صعود به 26 میلیون نفر است.”

صحبت با خبرنگاران در روز پنج شنبه در روزانه کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام کنگره برای رسیدن به توافق در اضافی امداد.

“من سپاسگزار است که کنگره پاسخ دادن به تماس های من برای ارائه این اضافی $320 میلیارد دلار برای کمک به آمریکایی کارگر و کسب و کارهای کوچک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در پایان دموکرات امن اضافی $60 میلیارد حک کردن برای بانک های کوچک تر برای کمک به کسب و کار بسیاری از اقلیت متعلق به که تلاش کرده اند به قرض گرفتن از بزرگتر دهندگان. این همچنین شامل 100 میلیارد دلار دموکرات ها به دنبال برای بیمارستان ها و تست های بیشتر.

خانه بحث شامل استارک تصاویر انعکاسی از زمان: خانه کشیش پاتریک Conroy تحویل افتتاح نماز با پوشیدن لباس زرد, ماسک, آیا به عنوان بسیاری از قانونگذاران و دستیاران که به نظر می رسد در اتاق. بازدیدکنندگان گالری به طور معمول باز به روی عموم بسته شد.

این اولین تماس رول رای دادن در خانه پس از آن تصویب شده قبل از coronavirus امداد لایحه در مارس 14. بعد از رای گیری دو قانونگذاران مریض شد و حدود ده نفر دیگر خود قرنطینه به عنوان یک نتیجه. یکی از کسانی که قرنطینه اعضای کنگره جو کانینگهام D-S. C. بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19. خانه رهبران نصب تهاجمی تر اجتماعی فاصله دستورالعمل برای امروز رای.

“ما باید به فکر مردم اطراف ما” گفت: قوانین مجلس رئیس جیم مک گاورن D-Mass., که منجر تلاش مداوم برای پیدا کردن راه به اجازه مجلس به رای و برگزاری جلسات از راه دور.

اعضای کارگردانی برای رای دادن در گروه های کوچکتر شکسته به ترتیب حروف الفبا برای هر رای. بین طبقه سخنرانی و رای نمایندگان مجلس خواسته شد تا به ماندن در دفاتر خود را. و از اعضا خواسته شد به رای ماشین و نه یک دستی کارت است که نیاز به بیشتر تماس بگیرید. کوتاه recesses برگزار خواهد شد بحث و رای به تمیز کردن اتاق.

این چهارمین اندازه گیری کنگره را تایید کرده است پس از 1 مارس برای مقابله با کروناویروس و اقتصادی خرید اینترنتی. در حالی که تمام چهار برد سریع حمایت هر دو حزب وجود دارد سیگنال های که احزاب در حال عقب نشینی به بیشتر آشنا حزبی برای خطوط پیش بینی پنجم بسته است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., گفت که او می خواهد یک “مکث” قبل از کنگره در نظر اضافی قانون که بعید است اقدامات بیشتری قادر خواهد بود به تصویب مجلس سنا با اتفاق آرا رضایت است که به طور کلی این سایت متعلق به غیر بحث صورتحساب. او همچنین نشان داد او را در مخالفت با هر گونه هیچ رشته متصل بودجه متحده و که او از قانونی جدید کانال متحده اعلام ورشکستگی خود را به ادرس مالی گلایه.

از جمله اقدامات کنگره است که انتظار می رود به بحث برای گنجاندن در آینده قانون بودجه برای دولت های ایالتی و محلی برای جبران کمبود بودجه اضافی پرداخت نقدی به کارگران آمریکایی و خانواده, تمدید مزایای بیکاری کمک های ایالات متحده خدمات پستی و اولین پاسخ دهندگان و زیرساخت های جدید صرف.

همه گیر نیز همچنان به تحت تاثیر قرار قانونگذاران به طور مستقیم. خدمات مالی رئیس ماکسین واترز D-کالیفرنیا اعلام کرد در کف خانه که خواهر بستری با کوروناویروس. سناتور. الیزابت وارن D-Mass., اعلام کرد که او برادر بزرگتر از درگذشت این ویروس در روز سه شنبه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>