کنگره نزدیک دو حزبی بودجه طرح به آدرس رو به رشد Coronavirus تهدید

Senate Majority Leader Mitch McConnell, R-Ky.

بزرگنمایی این تصویر

J. Scott Applewhite/AP

رهبران کنگره در روز پنج شنبه گفت: نمایندگان مجلس در حال نزدیک شدن به یک طرح دو حزبی به موضوع قابل توجهی بودجه اضطراری برای رسیدگی به افزایش ترس موجب گسترش coronavirus.

مجلس نانسی پلوسی گفت: “او تا به حال صحبت با معاون رئیس جمهور مایک پنس بود که وظیفه خود را برای رهبری دولت در پاسخ به شیوع بیماری است. او افزود که قانونگذاران در نزدیک شدن به یک طرح به صندوق ایالات متحده در پاسخ.

“ما در آینده نزدیک به یک توافق دو حزبی در کنگره که چگونه ما می تواند به جلو با تعدادی است که یک شروع خوب است” پلوسی گفت. او گفت در حالی که او امیدوار “پیشگیری کار خواهد کرد … با این وجود ما نیاز به آماده به انجام آنچه که ما نیاز به انجام است.”

در اوایل روز شنبه, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پیشنهاد کرد که اتاق خود را در نظر بگیرید یک مکمل طرح بودجه برای coronavirus در دو هفته آینده. او گفت: دو حزبی بحث شد و در حال حاضر در جریان است در میان رهبران و اعضای این مجلس با تخصیص بودجه کمیته است و او انتظار دارد آنها “به طور کامل قادر به توزیع این کاملا خوب است.”

“من ایمان کمیته را با دقت در نظر گرفتن حق مجموع در این زمان مناسب برای اطمینان از ملت ما نیاز به طور کامل تامین می شود,” او گفت: در آمریکا هستند.

Coronavirus رسیده است و بیش از 30 کشور با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. این بیماری در چین نشات گرفته هوبئی.

وجود دارد در حال حاضر ده ها تن از موارد مستند از کروناویروس در آمریکا روز چهارشنبه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام یک مورد جدید از این بیماری در شمال کالیفرنیا بود که مربوط به هر یک از موارد موجود. آن را می تواند نشان دهنده این اولین مورد از این بیماری در ایالات متحده آمریکا

کنگره پاسخ باقی مانده در شار

قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست کنگره مناسب $2.5 میلیارد دلار در متمم بودجه به آدرس coronavirus اما دولت و مجلس باید پس داد که فقط یک شروع است. در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز شنبه رییس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او باز به هر چه بودجه کنگره دیدم جا که می رود فراتر از او درخواست اصلی. رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: $8.5 میلیارد معقول تر بود ،

“اگر می خواهید آنها را بیشتر کنیم و بیشتر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال رفتن به صرف هر چه مناسب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات در کنفرانس خبری اذعان کرد که آینده مسیر coronavirus در ایالات متحده باقی مانده مشخص نیست. مک کانل گفت: این امکان وجود دارد که coronavirus را نمی تواند موجود باشد.

“به نظر می رسد کمی سوال که COVID-19 نهایت باعث درجاتی از اختلال در اینجا,” او گفت:. به عنوان یک نتیجه, کنگره “باید آماده به کار با هم.”

سیاست های حزبی و coronavirus

اما دولت در پاسخ به دموکرات ها نگران است که دولت آمریکا در محزون می خوانی در پاسخ به coronavirus. در پیوستن به بیانیه پنج شنبه, شومر و پلوسی گفت: دولت آمریکا باید آدرس گسترش diseasse “در یک smart استراتژیک و جدی در راه است.”

“زندگی در معرض خطر هستند — این است که نه برای نام و یا بازی سیاست” گفتند.

پلوسی در زمان هدف برای مثال در مغلوب ساختن پیشی جستن نظر یکشنبه که بازار سهام بیش از 6 درصد کاهش در این هفته باعث شد نه تنها با coronoavirus بلکه دموکراتیک ریاست جمهوری بحث است. هیچ نشانه ای وجود دارد بحث تاثیر داشتند که کاهش شدید.

پلوسی همچنین نگرانی که پنس ممکن است تخصص به رسیدگی coronavirus پاسخ اشاره به شیوع HIV در ایندیانا که پنس بود دولت فرماندار.

سخنران همچنین با اشاره شنبه که او در حال کار برای اطمینان حاصل شود که هنگامی که یک واکسن برای coronavirus در دسترس بود آن باقی مانده است مقرون به صرفه است. برخی از کارشناسان پیشنهاد کرده اند که یک واکسن می تواند بیش از یک سال دور.

در بیانیهای مشترک شومر و پلوسی همچنین اشاره کرد که هر گونه سرمایه گذاری برای coronavirus باید کاملا جدید و آمده است از هر موجود و بودجه برنامه ای. آن را نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صندوق هر چیزی غیر از coronavirus و بیماری های عفونی گفتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im