کنگره تصویب 2 تریلیون دلار بسته امداد. چه زمانی می توانم انتظار بررسی ؟

به 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد علائم بزرگترین بسته نجات در تاریخ آمریکا است. رئیس جمهور تهمت چهارشنبه اعلام کرد که این شامل 300 میلیون دلار در پرداخت های مستقیم به افراد برای کاهش حداقل کمی از درد مالی ناشی از عمدی نزدیک وقفه از اقتصاد ایالات متحده.

اما با وجود وعده از مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که یک بار بودجه توزیع خواهد شد “در عرض سه هفته بعد” از آن خواهد شد به احتمال زیاد ماه قبل از محرک امداد بازدید مردم از حساب های بانکی با توجه به کارشناسان.

بر اساس این طرح افراد مجرد درآمد درآمد زیر 75000 دلار دریافت خواهد کرد تا آنجا که $1,200. ازدواج را دریافت کنید $2,400 و پدر و مادر را دریافت 500 دلار برای هر کودک زیر سن 17. پرداخت می تواند مرحله ای فراتر از آن محدودیت های درآمد و مردم بیش از $99,000 نمی خواهد واجد شرایط در همه.

چگونه به زودی می تواند من انتظار بررسی ؟

“این واقعا بستگی دارد در چه اطلاعاتی IRS است بر شما” کایل Pomerleau ساکن همکار در آمریکا سازمانی موسسه NPR گفت.

که به دلیل تزریق پول نقد توزیع خواهد شد توسط IRS بنابراین کسانی که قبلا دریافت بازپرداخت مالیات از طریق واریز مستقیم خواهد بود اولین بار در خط چک تخفیف. Pomerleau برآورد اولین کسانی پرداخت خواهد شد که 3 تا 4 هفته پس از بسته تایید شده است.

متناوبا, کسانی که برای دریافت بازپرداخت مالیات از طریق ایمیل شما را به نگه دارید بسیار طولانی.

“من فکر نمی کنم فیزیکی چک خواهد شد در این پست برای یکی دیگر از 3 تا 4 ماه” Pomerleau گفت: با استناد به تاخیر در سیستم در سال 2008 زمانی که دولت گذشته صادر ملی محرک پرداخت تحت جورج دبلیو بوش بود.

بازگشت پس از آن کمک های مالی بسته به قانون امضا شده بود در ماه فوریه اما تاریخ تحویل برای افرادی که چک شد از طریق پست فرستاده شد جایی بین آوریل و ژوئیه است.

وجود دارد یک گروه دیگر که ممکن است حتی دیگر صبر کنید: کسانی که برای دریافت بازپرداخت مالیات در ایمیل و باید نقل مکان کرد و پس از تشکیل پرونده 2018 مالیات است.

“تا کنون هیچ اطلاعات در مورد چگونه [IRS است] رفتن به رسیدگی که” Pomerleau گفت.

اگر چه من نمی فایل 2018 مالیات ؟

Pomerleau می گوید nonfilers از جمله فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر و کسانی که نمی فایل 2018 مالیات از آنجا که آنها تا به حال هیچ تعهد “خواهد بود سمت چپ مگر اینکه آنها عجله کنید و یک فایل برای بازگشت 2019.”

برای آمریکایی ها دریافت مزایای تامین اجتماعی بودجه خود را خواهد شد بر اساس اطلاعات دولت در آنها به صورت مستقیم واریز و یا چک از طریق پست الکترونیکی.

اگر چه من ساخته شده بیش از $99,000 در سال 2018 یا 2019?

کسانی که به دست آورده بیش از $99,000 هنوز کاملا بسته از عظیم بسته امداد و اگر آنها را به انتظار کمتر از این مبلغ در سال آینده است.

IRS اجازه خواهد داد که مالیات filers به واجد شرایط برای کمک در سال آینده زمانی که تشکیل پرونده 2020 مالیات است.

“که البته خوب است برای کسی که نیاز به پرداخت صورتحساب خود را امروز” Pomerleau گفت: “اما همه از دست داده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de