کنگو علائم سالگرد 60 از استقلال از بلژیک

کینشاسا کنگو - کنگو رئیس جمهور فلیکس Tshisekedi متعهد به ریشه کن کردن فساد و مصونیت از مجازات است که مانع از ا

توسط MINERALNEWS در 10 تیر 1399

کینشاسا کنگو - کنگو رئیس جمهور فلیکس Tshisekedi متعهد به ریشه کن کردن فساد و مصونیت از مجازات است که مانع از این کشور پس از استقلال از بلژیک به عنوان کشور مشخص شده آن 60 دلاری جهانی حساب بیش نژادی و نابرابری.

در حالی که نقطه عطف بود گرامی در بلژیک با حرکات کفاره کنگو منعکس شده در این مبارزات که باید فرا گرفته این کشور در دهه های پس از استقلال و چگونه به جلو حرکت کند.

در میان مجسمه ها حذف شدن در سراسر جهان به عنوان کشور مقابله با میراث برده داری و استعمار بود و یکی بودن است روز سه شنبه در بلژیک پادشاه لئوپولد دوم کنگو وحشیانه استعماری حاکم است.

نامه ای به کنگو فعلی رئیس جمهور را متوقف کوتاه از عذرخواهی رسمی اما فیلیپ پادشاه بلژیک منتقل و خود را "تاسف عمیق ترین" برای "اعمال خشونت و ظلم و ستم" و "درد و رنج و تحقیر" وارده در طول دوران استعمار.

گسترده معدنی کشور در آفریقای مرکزی سه دهه ظلم و ستم پس از آن ضمیمه بلژیک در سال 1908. پس از استقلال در سال 1960 کنگو به زودی کاهش یافت و تحت سرکوب حکومت دیکتاتوری موبوتو Sese Seko که حکومت برای 32 سال است.

اولین رهبر پس از موبوتو مرگ ترور شد و پسرش Joseph Kabila سپس در طول زمان و به رهبری این کشور 18 سال است.

Tshisekedi که پدر led کنگو بزرگترین حزب مخالف تا زمانی که مرگ او در زمان دفتری سال گذشته اما تنها پس از مدت ها تاخیر انتخابات شد و در نهایت برگزار شد. در یک سخنرانی تلویزیونی در اواخر روز دوشنبه Tshisekedi متعهد به ریشه کن کردن مصونیت از مجازات به طوری که این کشور می تواند به جلو حرکت می کند.

"از استقلال تا به امروز اثر اصلی سیاسی ما سیاست شده است به رقیق بهره وری برای رقیق کردن مسئولیت و در نهایت به انجام زیانی" رئیس جمهور گفت:.

به دلیل جهانی COVID-19 pandemic, سه شنبه را نقطه عطف در محل بدون هیاهو و بزرگداشت مشخص شده است که سالگرد 50 از یک دهه پیش از آن در کینشاسا. کنگو هر چند هنوز هم با استفاده از این مناسبت برای انعکاس چالش های پیش روی کشور است.

"شصت سال پس از استقلال می تواند ما را در کنگو افتخار کشور ما ؟ من فکر نمی کنم" سیاسی محقق Paulin Mbenza آسوشیتدپرس گفت.

"کنگو می رود از آن خاکستر ... اما این بستگی به اراده سیاستمداران چرا که آنها بیشتر در رابطه با منافع شخصی از منافع عمومی" او گفت:.

که انتقاد بود تکرار Tapie Lutunu یک تحلیلگر سیاسی در کینشاسا.

"آموزش و پرورش, استخدام, بهداشت, زیرساخت — هیچ چیز کار می کند به دلیل مدیریت ضعیف و حد وسط از کنگو سیاسی کلاس" Lutunu گفت. "ما نیاز به یک کلاس جدید از نخبگان انگیزه عشق به کشور خود."

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب