مؤتلفه پرچم پرواز در Collingwood جرقه درخواست برای ممنوعیت آن

COLLINGWOOD, ONT.—ابیگیل هیچنز احساس می کردم او می خواهم “لگد در معده” هنگامی که او هفت ساله پسر پرسید چرا پرچم در مقابل خانه همسایه بود که متفاوت از همه دیگران او می خواهم دیده می شود.

آن را بحرانزده قرمز-و-آبی آمریکا مؤتلفه پرچم است که به بسیاری از نماد نژاد پرستی و نفرت و به تازگی ممنوع شده توسط ایالات متحده و نیروی دریایی و تفنگداران دریایی و نسکار.

هیچنز شانه ای بالا انداخت سوال. اما روشن کلاس برای اولین بار است که یک پدر راضی نیست که منجر به یک “مشکل مکالمه” و مادر او در توضیح این نشان “افرادی که می خواستم به نگه داشتن برده است.” (هیچنز سفید است هر چند او را توصیف میراث خانوادگی به عنوان یک “دیگ ذوب.”)

پس از برده بحث جوانی — که ستاره است نه نامگذاری را به درخواست — خواسته شده را به یک مسیر متفاوت به مدرسه.

“او صدمه دیده بود. اما ما همچنان به راه رفتن. من گفت: “شما باید به صورت خود صدمه دیده است … و قوی'” هیچنز می گوید: نشسته بر روی یک صندلی در خارج از رنگ زرد در خانه احاطه شده توسط باغ.

اما هیچنز می خواستم پرچم پایین بود و تمایلی به نزدیک شدن به صاحب خانه است که “سوء پیگرد قانونی خواهد داشت” خروج از سیستم ، در مصاحبه با رسانههای محلی و او را قاطعانه رد کرده بودن نژادپرستانه و اصرار او مگس پرچم چرا که او یک جنگ داخلی از چرم گاومیش است که ارزش جنوبی غرور و افتخار است.

در پاییز گذشته هیچنز راه اندازی یک درخواست تماس در Collingwood به تصویب آیین نامه اجرایی منع نفرت نمادها 33 انتاریو 444 شهرداری باید این قوانین در کتاب. پشتیبانی از جمع آوری بخار به ویژه در اواخر این دوران افزایش آگاهی در مورد عدالت اجتماعی و فراگیر. روز دوشنبه هیچنز و دیگران طرح به شورای بگویید چرا ممنوعیت آن چیزی که حق انجام دهد.

“برای من این فقط پرچم آن را در مورد تمام نمادهای نفرت” هیچنز گفت. “همه تغییرات آمده از مردمی آنها هرگز از بالا به پایین ما را پایین لرزان بنابراین بالا و پایین می آید به ملاقات ما است.”

نیکول Vaillancourt, یک Collingwood مبتنی بر دادخواهی وکیل می کند که به حقوق بشر و کار در حال کار در پشت صحنه به شورا در هیئت مدیره.

“ما در حال گفتن مردم هیچ فاصله ای وجود دارد در اینجا برای نفرت,’,” او گفت:. “ما در یک شهر کوچک جامعه در انتاریو بسیاری از مردم از نگاه ما به عنوان کلبه کشور نوعی عقب پیر سفید زندگی مردم در یک منطقه زیبا. این نیست که ما هستیم.”

او اشاره کرد از 2000 نفر در هفته گذشته نشان داد تا برای حمایت از یک ضد سیاه نژادپرستی تظاهرات در خیابان اصلی خارج سالن شهر. Collingwood است محل را با مقدار زیادی از رشد کسب و کار و افراد جوان و “ما می خواهیم و ما شورای نیاز به شنیدن آن است. و ما شورای نیاز به فعال … کار خود را به انجام چیزی و ما انتظار داریم آنها را به انجام آن” او گفت:.

“از آن زمان آن را سال 2020 نمی 1820.”

و نه خواهد Collingwood یک پرت. اوون صدا ممنوعیت هر کسی از نمایش یک علامت — از جمله یک پرچم “که خرس نفرت پیام یا یک آرم تاج یا گرافیک که انتقال یک پیام است.” Orillia شامل ممنوعیت در برابر علائم با “موهن نژادی و قومی مراجع” در حالی که باری این آئین نامه است گسترده تر شامل هر گونه نشانه ای تلقی توهین آمیز و تبعیض آمیز به عنوان تعریف شده در حقوق بشر انتاریو کد.

در تحقیقات Vaillancourt یافت نشد هر نمونه که در آن نفرت ارائه یک شهرداری ثبت آیین نامه اجرایی شده است در دادگاه به چالش کشید. هنوز Collingwood شهردار برایان Saunderson قبل گفت: شورای پشتیبانی از اندازه گیری آن نیاز به بازخورد از کارکنان و وکلا در مورد اینکه آیا شهرداری است که قوه مقننه به اجرا درآوردن چنین آئین نامه. او اشاره کرد که OPP بررسی مؤتلفه پرچم و آن را نه قانونی و نه آن را به عنوان ذکر شده بیان نفرت.

“به هر شهری شرکت در هر گونه تصمیم گیری ما را, ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما انجام علت سعی و کوشش و آگاه هستند از آنچه که همه گزینه های ما,” او گفت:.

پرسید: اگر او به حمایت از قصد چنین پیشنهادی آیین نامه اجرایی اصلاحیه Saunderson تردید قبل از پاسخ دادن.

“این یک مسئله دشوار. من در حمایت از ترویج تحمل و زنی از نژاد پرستی و من فکر می کنم که چگونه شما که بحث یک چیزی روی حیله و تزویر,” او گفت:.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

“آیا ما می خواهیم برای دیدن نمادهای نفرت و نژاد پرستی در جامعه ما? مطلقا نه. سوال این است که بسیار دشوار است که چگونه شما در مورد درستی ممنوعیت آنها به طوری که شما می توانید اجرای آن است.”

اگر شورای تعیین و پس از مشاوره است که می توانید آن را تصویب یک آیین نامه اجرایی است که منع نشانه ای از نفرت و سپس شورا همچنین می تواند نگاه در دفاع در سطوح بالاتر است.

بتسی پاول تورنتو-بر اساس گزارش خبرنگار پوشش جرم و دادگاه برای ستاره. او در توییتر دنبال کنید: @powellbetsy

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>