اورنج کانتی را برای اولین بار اقدام به برگزاری جلسات دادگاه پس از مختصری بسته شدن به علت نگرانی از گسترش coronavirus تبار به “هرج و مرج کامل” پنج شنبه با بسته بندی تاز ظاهری به پرواز در صورت اخیر از راهنمایی های ارائه شده توسط مقامات بهداشتی برخی از شهرستان های برتر حقوقی, مقامات گفت.

در روز دوشنبه Orange County Superior Court سیستم اعلام بسته شدن تمام courthouses تا مارس 27 با استثنا به صورت اضطراری. اما تلاش برای استفاده از پنج دادگاه در سانتا آنا به برگزاری arraignments و دیگر اقدامات به سرعت ضعف سیستم, مقامات گفت.

“ما به دنبال دستورالعمل دولت برای سلامت عمومی است. ما نه به دنبال دستورالعمل های فدرال برای بهداشت عمومی” اورنج کانتی مدافع شارون Petrosino گفت. “این دیوار به دیوار مردم در همه جا شما نگاه کرد.”

Dist. Atty. تاد اسپیتزر گفت: یک سیستم است که اجازه داده اند جلسات برای انجام تصویری malfunctioned برای نیم روز است. ارتباطات ضعیف از مقامات دادگاه که اسپیتزر گفت: اقدام به بسته بیش از حد بر روی چهار شنبه دادگاه تقویم منجر به تاخیر طولانی و ترافیک سنگین پا در زمانی که مقامات بهداشتی باید خواست مردم را به محدود کردن تماس با یک دیگر.

تبلیغات

“آنها پیش از خود است. آنها نمی کند و ارتباط خوبی با بخش خصوصی دفاع نوار. آنها نمی باید دستورالعمل در وب سایت خود … امروز هرج و مرج کامل بود,” او گفت:.

“اجتماعی فاصله?” اسپیتزر quipped بعد. “این در واقع اجتماعی تحکیم.”

Petrosino به نام وضعیت یک “فاجعه” و گسله مقامات دادگاه برای تلاش برای mash “سه روز” به ارزش از موارد به یکی. او همچنین ابراز نگرانی از متهمان در بازداشت هستند گفت: حداقل 140 شهرستان زندانیان برگزار شد در محله های نزدیک در ساختمان در حالی که ساعت انتظار به نظر می رسد.

“من نگران دو چیز است. من نگرانی در مورد مشتریان من … و من نگرانی در مورد کارکنان” Petrosino گفت. “هیچ یک از این افراد محافظت می شدند امروز توسط دادگاه نظام است.”

تبلیغات

یک کلانتر سخنگوی وزارت بلافاصله پاسخ به Petrosino ادعا در مورد درمان در بازداشت متهمان.

دادگاه سخنگوی Kostas Kalaitzidis کاهش یافته است به آدرس خاص اتهامات از برنامه ریزی ضعیف و یا شرایط اما در یک ایمیل گفت: مسئولان در تقلا بودند به مقابله با یک وضعیت بی سابقه ای.

“ما در حال کار بسیار سخت برای ارائه دسترسی به عدالت و حفظ همه حقوق اساسی و انجام بخشی از ما را برای ارائه ایمنی و امنیت برای همه ساکنان اورنج کانتی,” او گفت:.

عکس های گرفته شده در سانتا آنا دادگاه نشان داد وکلای مدافع با پوشیدن ماسک و پر راهرو در جمعیت در زمانی که کالیفرنیا رهبران ترغیب مردم به ماندن در خانه و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری ارائه مشاوره به مردم برای جلوگیری از جمع آوری در گروه های بیش از 10 برای محدود کردن گسترش ویروس.

Staycie سنا, یک وکیل مدافع جنایی گفت: خصوصی وکلای مطلع نمی شد که جلسات خواهد بود که در سانتا آنا تا 4 بعد از ظهر جمعه. این عدم ارتباط از مقامات دادگاه و سنگین تعداد موارد ایجاد شده غیر ضروری و خطرناک, او گفت:.

“آن را فقط به مشتریان و پرسنل دادگاه که در معرض خطر قرار داده,” او گفت:. “شما را مجبور به انتخاب بین نوار و کارت ایمنی و سلامت خانواده خود را. پس از آن قرار می دهد ما در یک غیر ممکن است موقعیت.”

این شکست مفتضحانه در اورنج کانتی می آید به عنوان اجرای قانون مقامات در ادامه به تلاش و تعادل عمومی ایمنی و برنامه ریزی های لازم در جلسات دادگاه با ایالتی و ملی تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس است که به کشته شدن 19 نفر در کالیفرنیا و آلوده نزدیک به 1000 نفر است.

در اوایل این هفته در لس آنجلس دادگاه عالی اعلام کرد آن را تعطیل و به مدت سه روز و به طور موثر توقف محاکمات جنایی برای یک ماه. این کشور بزرگترین سیستم دادگاه برنامه ریزی شده است برای بازگشایی محدود مسائل در جمعه و برخی از وکلای ترس مشابه هرج و مرج است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de